Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[1 dzień] Conflict
Autor Wiadomość
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

:| ale czemu jak ? bez sensu... przeciez to byl jeden z wazniejszych zespolow w tym roku
 
 
 
Salimelimelion  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 14
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

z powodów rodzinnych któregoś z członków zespołu nie wystąpią wspominał Jurek parę dni temu wywiadzie dla gazety lubuskiej
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Jurek wspomniał, że mogą nie zagrać, a nie że na pewno nie zagrają, tak gwoli ścisłości. No, ale widać żę sprawa jest na tyle poważna, iż nie zagrają. Szkoda, bo koncert szykował się przedni...
 
 
kosciej7  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

kurcze , szkoda bo mimo że jakimś wielkim fanem tego zespołu i ogólnie punka nie jestem chętnie bym się na koncert wybrał , ba , był to jeden z moich punktów obowiązkowych na tegorocznym festiwalu. No cóż , jedyny pozytyw to taki że będzie chwila na odpoczynek bo piątek zapowiadał się aż za dobrze :D teoretycznie prawie cały czas stałbym pod sceną a to raczej mało możliwe..
Pozdro
Mam nadzieje że to jedyny przypadek w którym któryś z zespołów sie wykrusza :)
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Misiek DDZ napisał/a:
nie wiecie może czy GAGA u kriszny będzie?



Będzie , co roku grają :-P http://ludstock.com/topic...ogram-vt987.htm

A co do nowej plyty, to mają wydać albo już wydali "Fakty i Fikcje" na której ma się znaleśc m.in. utwór :



( i tu znowu staber uśmiecham się do Ciebie, najlepiej różowa ;-) )

//znalazlem :P prosze
stbr
 
 
 
Mechanik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Kur*a ja pierdo*e w dupe, zespołu akurat nie lubie ale jak sie dowiedziałem ze zamiast nich ma grac big fat mama czy cos ale conflict to juz kurna przesada. znaczy spoko tam problemy rodzinne to rozumiem ale dali by cos kurna pod styl muzyki a nie anarcho-punk zamieniaja techno-popem. SZLAG!
 
 
Trompka  
Forumowy prawiczek
Nędzne ścierwo


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

Temat o Conflict, a my na PW będziemy się musieli GaGą jedną cieszyć. Chujnia z pałatajnią i grzybnią zarasta jakby to moja matka powiedziała :P A Wie ktoś czy zamiast Conflict zagra cokolwiek z punkowej sceny? Bo jak zastąpią to jakimś technofolkiem, reggae czy czymś tego typu to niech się chowają hipisy bo wnerw będzie niesamowity. Bo jednak PW samym piciem żyć nie może, muzyka też musi być.
 
 
 
Lysy  
Forumowy prawiczek
S.N na Woodstock 2009

Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 11
Skąd: Chełm
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

No i dzisiaj potwierdzenie w dziwiękoszczelnych o Conflict nie zagrają szkoda Przeszedłbym się na nich.
 
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

noo czyli zostaje jedna punkowa kapela na duzej scenie i gaga w namiocie... zajebiscie k***a zajebiscie ;/
 
 
 
Trompka  
Forumowy prawiczek
Nędzne ścierwo


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Czyli idziemy tylko na GaGę... Ale nie ma tego złego :P


Tylko ciekaw jestem co na to powiedzą te Pancury co podobno miesiac wcześniej przyjechali ;)

//ocenzurowalem Twoj przyplyw emocji
stbr.
 
 
 
basista
Gość
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Jak dobrze... mniej chłamu na woodstock = lepszy woodstock :-P
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Dla kogo chłam dla tego chłam, nie wiem czy wiesz drogi znawco muzyki basista, ale dużoooo ludzi miało przyjechać na woodstock w powodu Conflictu. I to nie tylko z polski lecz z całej europy bo takie kapele jak Conflict nie grają w europie zbyt często. I woodstock nie będzie już lepszy...teraz może być coraz bardziej gorzej. Aż dojdzie do tego co działo się w Jarocinie :mrgreen:
 
 
 
basista
Gość
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Koli , oczywiście szanuję twoją opinie i innych użytkowników , to tylko taka moja subiektywna opinia... według mnie punki/skini nie pasują do przystanku woodstock ... dla nich zabawa zaczyna i kończy jako trup leżący pod sceną czy gdzieś na polu... zresztą widać to na typowych koncertach punkowych, chołota i tyle.
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Równie dobrze można powiedzieć że metale też tam nie pasują. Woodstock jest imprezą dla wszystkich i każdy ma prawo tam się wybawić i przyjeżdżają tam naprawdę ludzie z przeróżnych środowisk. Jeśli mieli by tylko przyjeżdżać hipisi i inne dzieci kwiaty to woodstock byłby nudny i bez sensu. Właśnie ta różnorodność ludzi jest w tym wszystkim najlepsza. W zeszłym roku piłem tak samo z punkami, jak i z metalami, nawet z jednym skejcikiem piłem, rastamani też się nawineli pod butelkę, na woodstocku te granice się zacierają.
 
 
 
mariusz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 17
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Miałem przyjechać w szczególności na Conflict, Sham 69 i GaGę. Troszkę się podłamałem na wieść, że Conflict nie zagra ale i tak jadę :-D
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

ja na to plus jelonek i korpiklaani:d
 
 
małatrawka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Nie no to teraz sie załamałam liczylam strasznie na choc jeden koncert punkowy , a widze ze nici z tego bo NAWET Conflict nie zagra/;/; to juz jest przesada , nie mam nic przeciwko poszerzaniu swoich frontów muzycznych i w ogole ale jednak nie ma co ukrywac woodstock od poczatku BYŁ impreza punk rockowa , na tym sie opierał i to wlasnie bylo zajebiste .Zajebiscie załuje ze juz nigdy nie przezyje takie wooda jak dawniej byal jak jeszce wlochaty ,ksu i cała ta reszta tam grywały ,uwazam ze teraz to juz idzie za komercha w tym roku jest to juz festiwal muzyki alternatywnej. Nie mowie zeby na woodstock byl sam tylko PUNK ale teraz to juz jest przesada bo go tam nie ma w ogole!!!!!!!!! a jak sie komos brudasy nie podobaja to niech sie na inny festiwal wybierze , mysle ze jest wielu ludzi podobnego zdania jak ja , woodstock sprzedany jak i Jarocin , ludzie zbuntujemu sie w tym roku zrobmy strajk zeby przywrocili prawdziwy PUNK !!!

[ Dodano: Pon 27 Lip, 2009 ]
a co do kolegi BASISTY nie pierdol ze punki nie pasuja do woodstocku bo to oni wlasnie od poczatku ten festwial tworzyli

[ Dodano: Pon 27 Lip, 2009 ]
kto jest za niech pisze ;]
 
 
Trompka  
Forumowy prawiczek
Nędzne ścierwo


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

basista najarał się jakiegoś dżezu i pierdoli farmazony, zostawmy go w spokoju, niech się wygada. Każdy bawi się jak chce, chołotą jest ten kto nie potrafi tego zaakceptować, bum!
 
 
 
mariusz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 17
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Mogliby zaprosić w ostatniej chwili jakąś inną punkową kapelę, choć nie wiem czy Conflict da się zastąpić, ale to po prostu tragedia jest.
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Gaga mogła by zagrać na dużej :D
 
 
 
Trompka  
Forumowy prawiczek
Nędzne ścierwo


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Kurwa, nawet mogłoby być coś z Polskiej sceny. Dezerter może i lekko przejedzony, ale mogłby być niezłym rozwiązaniem. GaGa na dużej scenie może też, chociaż nie wiem jak to by się sprawdziło. I czy mogliby się ewentualnie zgodzić.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group