Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania i odpowiedzi
Autor Wiadomość
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

Kupuję 4 wina,zamiast 4 tancerek go go i odchodzę na zalesiony ,odizolowany skwerek.W uszach nadal słyszę muzykę "umcyk,umcyk" do której wił się 4-głowy potwór o 8 piersiach...Podchodzisz do ładngo kawałka ziemi i widzisz że na trawie leży samotny mędrzec ,patrzący na obłoki i proponuje Ci wymianę.
4 wina za 1 życzenie,które napewno się spełni.
Co wybierasz?Upijasz się winami,czy może wybierzesz życzenie?
 
 
 
jabolowa  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 55
Skąd: Sobieszczany
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

oczywiscie, wybieram 4 wina, upijam sie i nie wiem co sie ze mna dzieje, po czym opuszczam owego medrca- dziekujac mu za napoje i ruszam w droge... po kilku minutach wedrowki zauwazam.. ?
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

Piękne czerwone Ferrari z kluczykami w środku... Co robię?
 
 
 
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

Chcę wejść do środka,jednak nieopodal samochodu siedzi kobieta z dzieckiem na rękach.
Chłopiec jest wychudzony i blady.Kobieta informuje Cię,że musi dostać się do szpitala bo inaczej jej syn rozchoruje się jeszcze bardziej.
Na przeciwko matki z chłopcem stoi 10-osobowa grupka zakrwawionych kibiców idących z meczu.
Proszą abyś odwiózł ich do najbliższego szpitala,bądź lekarza.
Kogo wybierasz? Do ferrari zmieszczą się jedynie 4-5 osób,to o wiele za mało aby zawieźć i kibiców i matkę z dzieckiem.
Co robisz?
Zabierasz kobietę czy fanów piłki nożnej?
Do tego zgubiłeś telefon...
Kogo wybierasz?
 
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

podrzucam kluczyki do gory i krzycze : KTO ZLAPIE TEN JEDZIE!!!! a pozniej zawoze tych co przezyli do szpitala :D
 
 
 
jabolowa  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 55
Skąd: Sobieszczany
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2009   

w momencie kiedy chce juz wyjsc ze szpitala zauwazam ze mam dziure w kolanie i wylewa sie z niego krew , wiec szybko biegne na izbe przyjec, a pielegniarka patrzy na mnie miej wiecej tak :shock: ... po czym pyta co mi sie stalo w to dziurawe kolano, odpowiadam jej ,zee..
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2009   

wściekłe wiewióry polały mi kolano kwasem i wyżarły rzepkę, a ona....
 
 
jabolowa  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 55
Skąd: Sobieszczany
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

robi dziwne oczy i mowi,ze...
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

mam 60minut na zdobycie antidotum....
 
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

a apteka juz zamknieta :-(
 
 
 
sloneczko2702
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Poniewaz Uzbekinstanski terrorysta zakochany w farmaceutce - dokonal zamachu Gdyz jej Ojciec nie zgodzil sie na ich slub - mowiac ....
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

ja Cie tu nie chce w rodzinie, bo Ci nogi śmierdzą, po czym...
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

sklepu po piwo. W tym momencie ja zraniona kwasem przez wściekłe wiewióry gnam do innej apteki, lecz...
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

wtedy Irak spuscil bombe atomowa i zniszczyla sie cala kula ziemska i wtedy wybuchly wszystkie elektrownie atmowe na kuli i zniszczyły cały swiat i niestety moi drodzy tak konczy sie historia :-P
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

No to teraz podsumowując :D

Budzisz się obok czarnego skórzanego misia w kajdankach. Co robisz ?
pytasz się go: Stefan czy coś miedzy nami zaszło tej nocy?? A on mówi nie martw się faceci nie zachodzą w ciążę. Co robisz dalej ? odwet!to samo co on mi
co bedzie potem? obudzisz się w tej samej sytuacji nazajutrz.
Stefan zapił i gdzieś wsiąkł, wiec co robisz w czasie nieobecności stefana?? Biorę prysznic po wyczerpującej nocy.
Wraca Stefan i zastaje Cie pod prysznicem. Co robisz ? wypinam się :P A ty?? wypinam jego
stefan zniknol,zdradza Cie. szukasz kogos nowego,kto to powinien byc? Brat Stefana
Stefan ma tylko siostre co robisz? Biorę siostrę Stefana.
Siostra Stefana zachodzi z Tobą w ciążę. I co teraz ? Mówie że to nie moje dziecko, a ona że się puściła i uciekam do Meksyku.
W Meksyku spotykasz kolesia całego w tatuażach, który macha do Ciebie chorągiewką z flagą Polski , jak reagujesz? Zostanę szwagrem Stefana :D
Jako że jestem nieśmiertelny Stefan i jego cała świta poumierali. Zostałem sam i co teraz?? Idę do sklepu po wódkę.
Nie ma żadnego sklepu, ludzie nie wiedzą co to wódka. Co robisz? Kupuję jakikolwiek inny alkohol.
Ludzie nie znają w ogóle pojęcia alkohol ? I co teraz ? podcinam sobie żyły. Ratuję się i widzę że trawka jest legalna co wtedy?? Nabywam woreczek. Siadam w cieniu i się delektuję życiem. Przychodzi Bob Marley i mówi, że to niezdrowe. Chce, żebyś mu to oddał, usilnie Cię namawia - "bo to szkodzi". Co robisz? Wtym momencie mowię, że mi nie zaszkodzi i oczywisie dzielę sie z człówiekiem :D Trawka się kończy, co dalej? Obydwaj zalegamy na słoneczku i delektujemy się latem,
Nagle jakiś gówniarz rzuca we mnie śnieżką, co wtedy? Oddaje mu tym samym, on dostaje w ucho i z płaczem biegnie po starszego brata (który przypomina nieco Pudzianowkiego). Co dalej? wsiadasz do ruszajacego tramwaju oddalajac sie od zagrozenia, co teraz? Zauważam że w tramwaju dostojne miejsce na trzecim siedzeniu po lewej zajmuje jego świętobliwość ojciec rydzyk xd ... Zaczynasz domyślać się jaka ma być twa misja na tym pięknym świecie, podchodzisz do ojczulka i......
i co?:D poprzedzając swoje mordercze działania skomplikowaną wiązanką bluźnierczych słów.. dłubiesz w nosie, gdy nagle... tracisz słuch i wyciagasz gwoździa z ucha, którego nastepnie ... wkłądasz w d u p e i... ałaaaaaaaaaa gdyz zauwazasz, ze juz jeden gwozdz znajduje sie w doopie Po czym zastanawiasz się czy użyć szczepionki przeciwko tężcowi, którą nosisz przy sobie odkąd nauczyłeś się chodzić Ale pomyślałem ,że zostawię ją na pózniej Chowasz szczepionkę do kieszeni spodni,rydzyka zostawiasz zalanego szkarłatem na pastwę rodzin moherowców,którzy muszą słuchać od rana jego pi********* po czym wysiadasz na przystanku,gdzie nie ma żywej duszy,jedynie wielka,czarna dziura w ziemi... szybkim lecz niepewnym krokiem wchodze w nia... i zauważasz, że w owej stoi diabeł i celuje w ciebie widłami. co robisz? zamykam oczy,widze przestrzen.. w której tańczą 4nagie tancerki Go Go, wołają cie. Co robisz? Kupuję 4 wina,zamiast 4 tancerek go go i odchodzę na zalesiony ,odizolowany skwerek.W uszach nadal słyszę muzykę "umcyk,umcyk" do której wił się 4-głowy potwór o 8 piersiach...Podchodzisz do ładngo kawałka ziemi i widzisz że na trawie leży samotny mędrzec ,patrzący na obłoki i proponuje Ci wymianę.
4 wina za 1 życzenie,które napewno się spełni.
Co wybierasz?Upijasz się winami,czy może wybierzesz życzenie? oczywiscie, wybieram 4 wina, upijam sie i nie wiem co sie ze mna dzieje, po czym opuszczam owego medrca- dziekujac mu za napoje i ruszam w droge... po kilku minutach wedrowki zauwazam.. ? Piękne czerwone Ferrari z kluczykami w środku... Co robię? podrzucam kluczyki do gory i krzycze : KTO ZLAPIE TEN JEDZIE!!!! a pozniej zawoze tych co przezyli do szpitala :D w momencie kiedy chce juz wyjsc ze szpitala zauwazam ze mam dziure w kolanie i wylewa sie z niego krew , wiec szybko biegne na izbe przyjec, a pielegniarka patrzy na mnie miej wiecej tak :shock: ... po czym pyta co mi sie stalo w to dziurawe kolano, odpowiadam jej ,zee.. wściekłe wiewióry polały mi kolano kwasem i wyżarły rzepkę, a ona.... robi dziwne oczy i mowi,ze... mam 60minut na zdobycie antidotum.... a apteka juz zamknieta :-( Poniewaz Uzbekinstanski terrorysta zakochany w farmaceutce - dokonal zamachu Gdyz jej Ojciec nie zgodzil sie na ich slub - mowiac .... ja Cie tu nie chce w rodzinie, bo Ci nogi śmierdzą, po czym... odwrócił wzrok i poszedł do...
sklepu po piwo. W tym momencie ja zraniona kwasem przez wściekłe wiewióry gnam do innej apteki, lecz... ona niestety też jest zamknięta, myślę sobie "która apteka będzie otwarta w niedziele po północy?" a wtedy... wtedy Irak spuscil bombe atomowa i zniszczyla sie cala kula ziemska i wtedy wybuchly wszystkie elektrownie atmowe na kuli i zniszczyły cały swiat i niestety moi drodzy tak konczy sie historia :-P

No i wyszła nam taka oto historia, zamiast pytań i odpowiedzi, bo ktoś przy końcu popierniczył :P ale i tak niezłe :D
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 37
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 18 Sie, 2010   

Może by tak rozpocząć nową zabawę? Zacznę... a co mi tam :P

Idziesz sobie zmachana woodstockową ścieżynką myśląc o pivie czekającym cierpliwie w namiocie, gdy nagle zatrzymuje cię dziwnie wyglądająca para. Dziewczyna ma do ciebie pytanie olbrzymiej wagi: Czy trawa ma duszę? (autentyk) Co mówisz/robisz?
 
 
aniuchowata  
Forumowy prawiczek
abstynentka ..

Wiek: 30
Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Maastricht
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Spoglądam na nią i wyciągam maryche z kieszeni, mówić : Nie wiem, chodź sprawdzimy.

Idziesz sobie ulicą, na której mieszkasz, i nagle widzisz budkę, z darmowym piwem, co robisz ?
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Podchodzę zaczynam rozmawiac z kimś kto to obsługuje bo jestem ciekawy skąd się wzięła taka wspaniała inwestycja i przy okazji proszę o browarqa...


wychodzisz wieczorem z psem na spacer do parku... obserwujesz piękne gwiaździste niebo i nagle widzisz jak spada meteor niedaleko Ciebie... pies szaleje a z niewielkiego krateru wychodzi "coś"... Co robisz??
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Broken Miru napisał/a:
widzisz jak spada meteor niedaleko Ciebie... pies szaleje a z niewielkiego krateru wychodzi "coś"... Co robisz??
Zmieniam kanał. Wole filmy wojenne :-P
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Nie ma innego kanału. Co robisz? :-P
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

kupe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group