Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
(nie)Podoba mi się wysyłanie kartek w gronie szerszym
Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Vin - nie, nie konkretnie ich. Tyczyło się ogółu.
Ale ok, niech będzie.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

1. Ossie
2. Oxx
3. Królik
4. Vin
5. Melissa
6. Agó
7. bolczita
8.Raczkins
9.Milan
10.Sistałke
11. Wisienka
12. Karoll
13.Kaaaasiula
14. Justyna
15. Marg!tta666
16. dydaa
17. Mazu


I tak jak czytam powyższe komentarze to jedno mi się na myśl nasuwa: Dlaczego na Woodstocku ma się jakieś poczucie jedności z KAŻDYM Woodstockowiczem, a tu tworzą się jakieś podziały na vipy i nie-vipy? Ja rozumiem - można nie przeczytać czyjegoś ani jednego posta na forum, ale coś się zawsze wymyśli, można życzyć chociażby 'aby dni do Woodstocku leciały szybciej i aby były fajne koncerty bla bla bla'.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

E tam, Vipy. Ja jestem Vipem nad Vipami, Królik mnie loffcia, i Vin i reszta i Jorguś, a się ucieszyłam z nowych.

Jak dla mnie w jakimś stiopniu to jest właśnie włączenie tych mniej znanych twarzy do środowiska.

Przecież jeśli grono byłoby zamknięte na resztę, to nigdy Kefir i Dasio i Paula i Vin nie zabraliby mnie do Szczecina. I wtedy też nie wzięłabym pewnie udziału w kartkach w tamtym roku :P
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Ale to o czym piszesz Osa jest dowodem na to, że nikt sie nie zamyka. Po prostu mi się w tym roku nie chce i tyle, przepraszam wszystkich, że piszę to co myslę :P
Aha nie napisałem, że olewam kogokolwiek tylko tegoroczną akcję do czego mam święte prawo <aniołek>
  
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

piwo na przeprosiny!
 
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Tak śledzę ten temat od początku i w tym momencie (po czytaniu waszej dyskusji) stwierdziłem, że też się dołączę. Co więcej moja "kartka" będzie na pewno wyjątkowa i ktokolwiek ją ode mnie otrzyma, będzie to osobiste zarówno dla mnie i dla tej osoby mimo, że pewnie tej osoby w życiu nie widziałem i może nawet nigdy nie spotkam...
Można? Można. Wystarczy chcieć :) Mam tylko nadzieję, że ta osoba to doceni :)


1. Ossie
2. Oxx
3. Królik
4. Vin
5. Melissa
6. Agó
7. bolczita
8.Raczkins
9.Milan
10.Sistałke
11. Wisienka
12. Karoll
13.Kaaaasiula
14. Justyna
15. Marg!tta666
16. dydaa
17. Mazu
18 Golden
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

goldenboj napisał/a:
Tak śledzę ten temat od początku i w tym momencie (po czytaniu waszej dyskusji) stwierdziłem, że też się dołączę. Co więcej moja "kartka" będzie na pewno wyjątkowa i ktokolwiek ją ode mnie otrzyma, będzie to osobiste zarówno dla mnie i dla tej osoby mimo, że pewnie tej osoby w życiu nie widziałem i może nawet nigdy nie spotkam...
Można? Można. Wystarczy chcieć :) Mam tylko nadzieję, że ta osoba to doceni :)





nikogo wcześniej nie krytykuje. jednak podejście złotego chłopaka popieram, to jakie życzenia się od kogos dostaje to nie tylko kwestia czy siego zna czy nie, ale jeszcze nieco od chęci. ponadto ten czas co jest miedzy losowaniem, czy juz nawet teraz można wykorzystać na poznanie potencjalnego odbiorcy, zagadać, czy zerknąć na jego wczesniejsze komentarze:)
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

...szkoda rozmydlać tematu- przestańcie się tłumaczyć, wyjaśniać, pytać oskarżać...KTO chce to się dopisuje, Kto nie ten Nie, KTO chce się wykreślić niech zrobi to dyskretnie i już...bo mi to zaczyna przypominać wątek o Marszu Niepodległości...nie że zabraniam dyskutować-ale może w innym temacie...
 
 
 
k24rolik  
Rozkręca sie
Królicza Łapa


Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 129
Skąd: Wrocław / Racula
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

E tam, Vipy. Ja jestem Vipem nad Vipami, Królik mnie loffcia, i Vin i reszta i Jorguś, a się ucieszyłam z nowych.

co Ty brałaś Osa??? Bo mi się zdaje że przesadziłaś z ilością specyfiku ;p Zołzistości wszelakie ;p1
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Alien napisał/a:

Z mojej strony koniec tematu. To co miałam do przekazania już przekazałam.

Tadaaam :D
Dziękujemy za opinię,bawcie się gdzie indziej w swoim gronie. My wracamy do zabawy.

Przeniosłam dla porządku niektóre Wasze posty,ale lista zostaje jaka była we właściwym temacie. Proszę osoby "nowe" o nie wycofywanie się z powodu opinii dwóch osób i mam nadzieję,że nie popsuło Wam to chęci. Podkreślam,że jesteście mile widziani. Dziękuję. :)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Hm... Paula jakoś się nie zapisała, Gucio też nie, więc może nie dwóch osób ;)
Napisałem, że mi się nie chce w takiej formie, nikogo nie zwyzywałem, nie chciałem nic zmieniać, a tu afera na cały las :D A to, że język i sposób pisania mam taki, a nie inny to mam i tyle :D
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Mój taboret się nie zapisał i nie pieje z tego powodu.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

To masz i tyle, ale piwo nadal Cię obowiązuje. Znaczy, sama sobie kupię, ale chodzi o to, żeby wypić z okazji Twoich przeprosin xDD
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Ja nie pieję tylko mówię, a w tym konkretnym przypadku piszę. Kiedyś sama dałaś warna za to, że ktoś napisał, że użytkownicy "szczekają".
Twój taboret zgodnie z konwencją o taboretach ma do tego prawo :D
A to sobie kup i wypij, na zdrowie :D
 
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

jaka afera....
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Przeca pisze,że taboret nie pieje,a nie,że kefiry piejo. Kefiry to się mogą maslanić,albo owocować :P
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Alien napisał/a:
Nie o to chodzi, że jesteś Ty czy nie Ty.
Po prostu jak ja piszę życzenia to od serca, a w tym przypadku wysyłając zwykłe "Wesołych świąt życzy..." byłoby w moim mniemaniu nie w porządku. I tyle.


To nie prościej zrobić sobie event na facebooku tylko dla znajomych, moim zdaniem organizowac na publicznym forum zabawę dla wybranych jest poprostu nieelegancko, nie ładnie a wypowiedz Kefira ze on na to moczem jest wyjątkowo nieładna. Rozumiem że ktoś moze nie lubic wysylać zyczeni osobą nieznajomym, ja takze podchodze do życzeń osobiście i indywidualnie ale w tym wypadku chodzi tylko o zabawe o sprawienie komuś radości. Dajmy sobie buzi na zgodę a piwko wypijemy na woodstocku.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Kefiś, ale ja chcę z Tobą to piwko! :<
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

uważam że każdy ma prawo brac udział w tej zabawie, ale tez kazdy ma prawo go nie brac...każdy ma swoje powody, niektóre moze i ''nieelegancko'' wyrazone no ale coż takie jet życie, nikt nikomu nie musi słodzić na siłe...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

pierdolicie hipolicie.. większości z tej listy nie znam, co nie zmienia faktu, że fajnie będzie postawić na półce kartkę z życzeniami od kogoś choćby nieznajomego? nawet jak będzie to tylko wesołych świąt.. pff wisi mi to. lets plej! "nowi" się nie przejmujta, przygarnę od Was karteczki;]
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

W sumie to miałam napisać to co Sis. Fajna akcja z tymi kartkami, miło będzie ją wysłać i dostać. Wiadomo ze od "znajomej" duszyczki byłoby milej niż od "nieznajomej" ale w sumie to jeden uj. Tak czy siak będzie mi miło :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi