Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
(nie)Podoba mi się wysyłanie kartek w gronie szerszym
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

ehh nie ma to jak świąteczna atmosfera:P

W zeszłym roku akcja była organizowana tylko na SB, więc jak nowe osoby miały się włączyć?

Fakt, że łatwiej napisać życzenia osobie, którą się zna niż takiej, której się kojarzy tylko nicka, ale bez przesady. Ja po prostu podchodzę do tego tak, że jeżeli wylosuję kogoś kogo znam to życzenia będą bardziej "osobiste" jak rok temu a jeżeli nie to będą "zwykłe" świąteczne i chyba też nic się nie stanie?

Skoro zdecydowaliśmy się na robienie akcji na forum a nie na sb to powinna być dla WSZYSTKICH chętnych, ot tyle.

Jak ktoś chce się bawić to niech się bawi, jak nie to nie. Ja się ucieszę z każdej kartki i od każdego, niezależnie czy znam czy nie ;]
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

kaaarolina napisał/a:
Serialnie mi się odechciało, zaraz napiszę do Niez,żeby mnie oficjalnie wycofała i myślę,że reszta "olanych ciepłym moczem" zrobi tak samo. Życzę dobrej zabawy "samym swoim"

Po przeczytaniu tych komentarzy tez zaczęłam się nad tym zastanawiać... Myślałam, że to ma być taka miła zabawa w której może uczestniczyć każdy a okazuję się że jednak nie..... A wydawać by się mogło, że woodstockowicze są otwarci na nowych ludzi, tylko chyba nie tutaj......
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Ludzie, nie przesadzajcie!
Czy mogę nie mieć ochoty w tym roku brać w tym udziału? Ranyy...
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Cytat:
Każdy forumowicz "losuje"(wybiera) z magicznego folderu na moim pulpicie numerek,pod którym znajduje się adres innego forumowicza


Jakby nie można by było zrobić tak, że numerki mniejsze tj: 1,2,3 mieli by juzerzy z dłuższym stażem, a te większe liczby 18,19,20 byłyby przypisane nowszym juzerom. (oczywiście nie dokładnie tak chronologicznie w jakiej kolejności dołączali na do forum, żeby nie było już tak calkiem jasne kto kogo ma <haha> )
Może losowanie nie byłoby już takie tajne, ale byłoby "wygodniejsze" dla wszystkich.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Możesz Alien, oczywiście, że możesz. Po prostu nie dopisałaś się i tyle, po co było o tym pisać to nie wiem, chociaż miałaś do tego prawo.

Lubię i Ciebie i Kefira, ale w tym przypadku stanę po stronie dziewczyn, bo mi by też nie było miło czytając takie posty w tym temacie, bo dla mnie to zabrzmiało właśnie jak podział. I nie ukrywajmy, tyczyło się konkretnie ich.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Boshe, napisałem, że nie mam ochooty się w to bawić i tyle :D
Wyraziłem swoją opinię po prostu (no i Aliny przy okazji;) ). Chyba wolno, to nie TVN :D
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Vin - nie, nie konkretnie ich. Tyczyło się ogółu.
Ale ok, niech będzie.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

1. Ossie
2. Oxx
3. Królik
4. Vin
5. Melissa
6. Agó
7. bolczita
8.Raczkins
9.Milan
10.Sistałke
11. Wisienka
12. Karoll
13.Kaaaasiula
14. Justyna
15. Marg!tta666
16. dydaa
17. Mazu


I tak jak czytam powyższe komentarze to jedno mi się na myśl nasuwa: Dlaczego na Woodstocku ma się jakieś poczucie jedności z KAŻDYM Woodstockowiczem, a tu tworzą się jakieś podziały na vipy i nie-vipy? Ja rozumiem - można nie przeczytać czyjegoś ani jednego posta na forum, ale coś się zawsze wymyśli, można życzyć chociażby 'aby dni do Woodstocku leciały szybciej i aby były fajne koncerty bla bla bla'.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

E tam, Vipy. Ja jestem Vipem nad Vipami, Królik mnie loffcia, i Vin i reszta i Jorguś, a się ucieszyłam z nowych.

Jak dla mnie w jakimś stiopniu to jest właśnie włączenie tych mniej znanych twarzy do środowiska.

Przecież jeśli grono byłoby zamknięte na resztę, to nigdy Kefir i Dasio i Paula i Vin nie zabraliby mnie do Szczecina. I wtedy też nie wzięłabym pewnie udziału w kartkach w tamtym roku :P
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Ale to o czym piszesz Osa jest dowodem na to, że nikt sie nie zamyka. Po prostu mi się w tym roku nie chce i tyle, przepraszam wszystkich, że piszę to co myslę :P
Aha nie napisałem, że olewam kogokolwiek tylko tegoroczną akcję do czego mam święte prawo <aniołek>
  
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

piwo na przeprosiny!
 
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Tak śledzę ten temat od początku i w tym momencie (po czytaniu waszej dyskusji) stwierdziłem, że też się dołączę. Co więcej moja "kartka" będzie na pewno wyjątkowa i ktokolwiek ją ode mnie otrzyma, będzie to osobiste zarówno dla mnie i dla tej osoby mimo, że pewnie tej osoby w życiu nie widziałem i może nawet nigdy nie spotkam...
Można? Można. Wystarczy chcieć :) Mam tylko nadzieję, że ta osoba to doceni :)


1. Ossie
2. Oxx
3. Królik
4. Vin
5. Melissa
6. Agó
7. bolczita
8.Raczkins
9.Milan
10.Sistałke
11. Wisienka
12. Karoll
13.Kaaaasiula
14. Justyna
15. Marg!tta666
16. dydaa
17. Mazu
18 Golden
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

goldenboj napisał/a:
Tak śledzę ten temat od początku i w tym momencie (po czytaniu waszej dyskusji) stwierdziłem, że też się dołączę. Co więcej moja "kartka" będzie na pewno wyjątkowa i ktokolwiek ją ode mnie otrzyma, będzie to osobiste zarówno dla mnie i dla tej osoby mimo, że pewnie tej osoby w życiu nie widziałem i może nawet nigdy nie spotkam...
Można? Można. Wystarczy chcieć :) Mam tylko nadzieję, że ta osoba to doceni :)





nikogo wcześniej nie krytykuje. jednak podejście złotego chłopaka popieram, to jakie życzenia się od kogos dostaje to nie tylko kwestia czy siego zna czy nie, ale jeszcze nieco od chęci. ponadto ten czas co jest miedzy losowaniem, czy juz nawet teraz można wykorzystać na poznanie potencjalnego odbiorcy, zagadać, czy zerknąć na jego wczesniejsze komentarze:)
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

...szkoda rozmydlać tematu- przestańcie się tłumaczyć, wyjaśniać, pytać oskarżać...KTO chce to się dopisuje, Kto nie ten Nie, KTO chce się wykreślić niech zrobi to dyskretnie i już...bo mi to zaczyna przypominać wątek o Marszu Niepodległości...nie że zabraniam dyskutować-ale może w innym temacie...
 
 
 
k24rolik  
Rozkręca sie
Królicza Łapa


Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 129
Skąd: Wrocław / Racula
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

E tam, Vipy. Ja jestem Vipem nad Vipami, Królik mnie loffcia, i Vin i reszta i Jorguś, a się ucieszyłam z nowych.

co Ty brałaś Osa??? Bo mi się zdaje że przesadziłaś z ilością specyfiku ;p Zołzistości wszelakie ;p1
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Alien napisał/a:

Z mojej strony koniec tematu. To co miałam do przekazania już przekazałam.

Tadaaam :D
Dziękujemy za opinię,bawcie się gdzie indziej w swoim gronie. My wracamy do zabawy.

Przeniosłam dla porządku niektóre Wasze posty,ale lista zostaje jaka była we właściwym temacie. Proszę osoby "nowe" o nie wycofywanie się z powodu opinii dwóch osób i mam nadzieję,że nie popsuło Wam to chęci. Podkreślam,że jesteście mile widziani. Dziękuję. :)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Hm... Paula jakoś się nie zapisała, Gucio też nie, więc może nie dwóch osób ;)
Napisałem, że mi się nie chce w takiej formie, nikogo nie zwyzywałem, nie chciałem nic zmieniać, a tu afera na cały las :D A to, że język i sposób pisania mam taki, a nie inny to mam i tyle :D
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Mój taboret się nie zapisał i nie pieje z tego powodu.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

To masz i tyle, ale piwo nadal Cię obowiązuje. Znaczy, sama sobie kupię, ale chodzi o to, żeby wypić z okazji Twoich przeprosin xDD
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Ja nie pieję tylko mówię, a w tym konkretnym przypadku piszę. Kiedyś sama dałaś warna za to, że ktoś napisał, że użytkownicy "szczekają".
Twój taboret zgodnie z konwencją o taboretach ma do tego prawo :D
A to sobie kup i wypij, na zdrowie :D
 
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

jaka afera....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group