Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Za rok... ;)
Autor Wiadomość
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Ja nie wiem ile Wy mieliście pieniędzy po 20zł,że chcecie więcej brać?:P Ja miałam ponad 100 jakieś 140-50,a zostało mi 80zł,które wydałam jeszcze tego samego dnia po powrocie do miasta.Za cholere nie wiem na co,jedynie zdjęcia wywołałam to poszło 22zł,ale nie przypominam sobie,żebym jakieś piwo nawet kupowała. :-?

Co do zmian na łudstoku hmm i owszem,duża scena.Jurek krzyczy rock'n'roll rock'n'roll...a on jakoś z tej sceny znika i muzyka podobna.Jakiś beatbokser...doczekać się aż na woodzie zagra doda.Jaką muzykę grają tacy ludzie przychodzą.Na tegorocznym woodstocku było dużo panienek z torebeczkami i ech i och i ach jedną to nawet widziałam całą różową i panowie z krokiem przy kostkach i to słyszane techno czy hh z samochodów..Oni mają swoje sanrajsy...my też coś chcemy mieć,a to psuje cały klimat.:(
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

i co ci to przeszkadzało dla mnie wszyscy byli ok i wood jest dla wsystkich
 
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Wyobraź sobie,że wparowują na tego ichniego sanrajsa człeki w glanach,irokezach,czarnych płaszczach,mrocznym makijażem i zaczynają puszczać metal,punk albo co innego nieadekwatnego z muzyką sanrajsową.Jeśli ktoś krzyczy rock'n'roll,a obok leci techno no to wybacz,ale coś jest nie tak.
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

:(
omójboze.
nie!! dlaczego ci ludzie, Ci którzy nazywają nas brudasami... tam przychodzą.
ii przychodzić będą
bo woodstockowidze tolerancyjni są :(
 
 
Niedźwiedź  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: Rumia
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

batman napisał/a:
W przyszłym roku chcę mniej gówien w lesie :)


Jestem za do końca życia nie zapomnę jak jakaś dziewoja wypięła dubsko na mój namiot i zaczęła się załatwiać praktycznie nad moją głową ....... a jakiego kopa dostała :D
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Analogsi pewnie nie zagrają, za dużo nazioli by się nazłaziło i to był by dym nie z tej ziemi zapewne. Chociaż "Erę techno" fajnie by było usłyszeć albo "Dziewczyny z brudnych miast",
Może się dogada Jurek z Offspringiem, ale to z innej beczki
Chcę wierzyć w to i napiszę list do Swiętego Mikołaja, żeby Pidżama się reaktywowała na ten jeden cholerny weekend.
Też mnie śmieszy opcja narzekania na brak wody ciepłej, pół miliona ludzi się zjeżdża w jedno miejsce na weekend w polowe warunki, fajnie czasem spartańsko przeżyć jeden wyjazd w roku. Ja się kąpałem w rzece nieopodal i było zacnie.]
Byłem tam pierwszy raz i wiem, że będę tam już jeździł co rok.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Rodzyna napisał/a:
Jakiś beatbokser.

Ej sorry
To co on robił to była jedna z nalepszych rzeczy jakie wiedziałem.
 
 
 
maRas  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 76
Skąd: Bysław/Olsztyn
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

[ Dodano: Sob 08 Sie, 2009 ]
batman napisał/a:
W przyszłym roku chcę mniej gówien w lesie :)

Eee, wbrew pozorom nie było ich tam aż tak dużo. Ja moje jedyne dwa razy załatwiałem o 2:00 w nocy kiedy było ciemno jak w dupie i w żadną kupencję nie wdepnąłem :D żałuję tylko jednego... nie mogłem zobaczyć i popodziwiać co ze mnie wyszło :( :P
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

rizaki napisał/a:
wyjebać żetony, powiększyć ilość Woodstockowych pociągów (w sensie żeby jeździły też we wtorek przed i we wtorek po Woodstocku).. reszta może zostać, prócz tego wszystko było jak należy ;-)

aha, i za rok niech nam allegro za sponsoruje Black Label Society <buja_w_obłokach> :mrgreen: albo Monster Magnet ... albo ... Hanka Williams'a III-ego, o! 8-)


Allegro sponsoruje scene i technike nie kapele.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

ale to znaczy, że allegro w ogóle nie ma wpływu na to co zagra na scenie??
 
 
rais  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

W przyszłym roku może wkońcu wezmę jakąś gotówkę na chociażby koszulkę woodstockową :P W innym miejscu się rozbiję, bo stamtąd gdzie byłam w tym roku wszędzie było daleko! 3 dni drogi do kranów.. Woda niech będzie zimna, wspaniała ochłoda w gorący dzień, nie ważne co wymyślą i tak przyjadę ! Żeby tylko przyjechali tak świetni ludzie jak co roku i nic mi więcej do szczęścia nie jest potrzebne :)
 
 
 
naive  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Stalowa WOla
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

A żeby tak raz dwa trzy zagrało to w niebie bym się znalazła - i tak będę w niebie.
Co by nie grało to ludzie i całokształt owego festiwalu pozwala unieść się kilka cm
ponad chodnikami . Zimna woda niech zostanie ale trochę więcej kranów .

Dub Fx to coś genialnego co pojawiło się na przystanku w tym roku, to nie żadne techno.
DO znudzenia w wiosce leciał prodigy - to pewnego momentu było to przyjemne.
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

rais napisał/a:
Woda niech będzie zimna, wspaniała ochłoda w gorący dzień, nie ważne co wymyślą i tak przyjadę !


Dla mnie pozniej byla ciepła jak wszyscy zaczeli odkrecac rury i sie woda lali :)
naszczescie do kranow mielismy 15m :) i za rok chce byc w tym miejscu co bylem, i żeby byli ci sami ludzie!!!! bylo pieknie
 
 
 
barrette  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: z dupy
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

ja to bym chciała by za rok zagrali red hoci :D

wiem wiem, marzenia;f

co do reszty.. wiadome - znieść te debilne żetony:[
piwo jak dla mnie bomba :-P
woda w kranach zajebiscie lodowata, ale przydała się [najbardziej w niedzielny upał].

więcej ewentulanie miejsca w wiosce piwnej, bo nie było gdzie się dosiąść nawet;p dobrze, że w lesie obok było trochę miejsca i cienia :)

toi toie dały rade - ekipa pare razy dziennie je czysciła. a jesli chodzi o ten kał - no pojebem trzeba być, by usmarować drzwi?! dajcie spokój, trochę więcej kultury w przyszłym roku i bedzie jeszcze lepiej huehue :D
 
 
 
Kris23  
Forumowy prawiczek
Jabol Punk

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Dołączam do Pokojowego Patrolu a Przynajmniej będe się Starał hehe tak czy inaczej będe tam:]
 
 
 
Oliwicia  
Rozkręca sie

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 107
Skąd: PL
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

też rozmyślam w sumie nad wysłaniem zgłoszenia do Pokojowego Patrolu, ale w sumie nie wiem czy je wyślę.. muszę wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw :mrgreen:
 
 
Riddick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Niech w następnym roku zagra Metallica, w tedy przyjechało by nie 420 tys a 1 Mln ludu, pomyślcie ;)
Do tego mogło by nie być tych żetonów, naprawdę utrudniają życie, raz trzeba stać w kolejce po żetony a drugi raz po jedzenie, nie za fajnie
Różne są zdania ale co do jednego jestem pewien że pociągi powrotne zawsze są krótsze! Trzeba coś z tym zrobić, słyszałem coś że ci co jechali na Warszawę mieli taki ścisk że nie dało się oddychać i musieli wybić szybę, bo tragicznie już było, dojechali do Wawy a tam policja ich spałowała. (nie wiem czy to plotka czy to było na prawdę ale nawet pomijając tą historyjkę w powrotnym jest strasznie ciasno i nie jeden to wie) zatem powrotne pociągi mogły by być dłuższe...
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Ja w sumie nie dziwię się,że deski były osrane bo jak było ciemno to w toi toikach nic nie było widać,a sikając na małysza musiałam uważać,żeby sobie nie osikać spodni bo nie wiedziałam czy dziurę mam pod tyłkiem... :mrgreen: Przydałaby się towarzysząca osoba,która obok świeciłaby telefonem :mrgreen:
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

wszytsko spoko tylko mogli by dac wiecej gwiazd i cos z punk rocka xD no i oczywiscie o jeden dzien dłuższy xD
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

jakby grała metallica to tak, żeby nic fajnego nie grało po niej :P bym się schlał i przespał ich koncert, bo ich po prostu nie lubię :)

a jakby miało być 1 milion luda.... no klękajcie narody, 30 minut w kolejce po piwo? ;/
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

a ja bym chciała, żeby zasadzili całe pole słonecznikowe, tak jak było w Żarach:) i w środku dróżka :-D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group