Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Techno na Woodstocku...
Autor Wiadomość
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Eee to to jeszcze nic,jak byłam w wiosce pogańskiej to jacyś kolesie śpiewali durne piosenki typu "Pszczółka Maja","Płonie ognisko w lesie" itd aż myślałam,że całkiem ze śmiechu padnę :lol:
 
 
Krakus  
Forumowy prawiczek
MIELONE K***A =)


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

W końcu każdy bawi się na swój sposób ale zapuszczać techno umc na takiej imprezie wydaje się nawet próbą samobójczą biorąc pod uwagę że byli ludzie którzy głęboko do serca biorą piosenkę Analogsów Era techno :-D
 
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Niedaleko nas puszczali między innymi SOAD, także było dobrze.
Jedyne co zakłócało nam spokój to darcie się jakiegoś debila, że pasztet mu ukradli...
 
 
 
Krakus  
Forumowy prawiczek
MIELONE K***A =)


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Gucio napisał/a:
Niedaleko nas puszczali między innymi SOAD, także było dobrze.
Jedyne co zakłócało nam spokój to darcie się jakiegoś debila, że pasztet mu ukradli...


SOAD jak najbardziej a co do gościa z sentymentem do pasztetu to da się przeżyć ;p
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Mnie zabiło, jak odmawiali chyba różaniec na przystanku Jezus, a ludzie przechodzący od Toi Toiów wrzeszczeli "Szatan jest królem" "Jezus kłamie" przetasowane tekstem "Zdjęcie z afro za browara."

a co do techno, obudziło mnie to, ale mieliśmy namiot na zaciszu w lesie z dala od drogi, więc zaraz zasnęłam. Co jak co, porażka, że tacy ludzie nadal istnieją.
 
 
 
Horwi  
Forumowy prawiczek
MetalMental


Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 13
Skąd: Wieliczka SaltKupan
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Porażka z tym techno, filami itp.
Ale niezły musieliście mieć piec :-D
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Krakus napisał/a:
Gucio napisał/a:
Niedaleko nas puszczali między innymi SOAD, także było dobrze.
Jedyne co zakłócało nam spokój to darcie się jakiegoś debila, że pasztet mu ukradli...


SOAD jak najbardziej a co do gościa z sentymentem do pasztetu to da się przeżyć ;p



Nie powiedziałbym, że da się przeżyć... Zwłaszcza jeśli darł się o niego od wieczora do rana..
Ale SOAD owszem.. miło było usłyszeć zaraz po wyczołganiu się z namiotu;P
 
 
 
maua_czarna  
Forumowy prawiczek
krasná holka:D


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 41
Skąd: inąd
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

kaziolek napisał/a:
krakus ja też miałam namiot koło PRZYSTANKU JEZUS ... :mrgreen: Piosenka Modlimy się za skinów na woodstocku... modlimy się za punków na woodstocku ... itp ciągle dźwięczy mi w uszach


Nie mogę się przestać śmiać :mrgreen: jak ja żałuję, że tego nie słyszałam :lol:

co do pasztetu zaś - może był to pasztet z gęsich wątróbek z truflami? (sprawdziłam, najdroższy na allegro :lol: )
 
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

No chyba że... chociaż, nie wyglądał na burżuja :D
 
 
 
DeathViolent  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Buhehe, moze to był mój ''kolega'' Michał, który na Woodsotcku był punkiem, a kiedy weszłam na jego nk okazał się tzw. technozjebem ^^
 
 
 
Xavie  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

hehe mnie i tak chyba nikt nie przebije ... bylem rozbity kolo ludzi z mantra.pl w kolko bez przerwy (nie wiem jak oni to wytrzymywali ale potrafili grac po 8 godzin bez nawet minutowej przerwy) slyszalem HARIBO HARIBO !!! masakra ... ale nastepnego dnia sam to nucilem ... szatanska melodia :D pozdrawiam wszystkich pierwszy raz bylem na Woodstocku i nie zamierzam przepuscic ani jednego wiecej ludzie NIESAMOWICI
 
 
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

temu chłopakowi zco zgubił pasztet trzeba bedzie za rok sprezentowac........



pasztet




:lol:
 
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

najbardziej nie lubie technomaniaków krytykujących woodstock!
nigdy nie byli, z pewnoscia zazdroszczą, na woodstock jeździ pól miliona ludzi a na sunrise zaledwie 20 000. pozatym wydaje mi sie że panuje tam sztuczność, nie ma spontanicznych zachowań które na woodstocku są naturalne. dodam że nigdy nie byłam na sunrisie. nie lubie ludzi którzy uważają ze woodstock to tylko brud i smród.
śmierdzi tam tylko z toi toi a brud - no kurzy sie, a to chyba normalne?
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

DeathViolent napisał/a:
Buhehe, moze to był mój ''kolega'' Michał, który na Woodsotcku był punkiem, a kiedy weszłam na jego nk okazał się tzw. technozjebem ^^


Jeśli Twój "kolega" mieszka w Kostrzynie, ma krótkie włosy i wygląda na gimnazjalistę... to tak :D
 
 
 
bambi  
Forumowy prawiczek
maruda

Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 8
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

o, też byłem swiadkiem techno imprezy.

W polowie mniej wiecej za skelpami gdzie zaczynala sie gorka pod asp ktos sobie zmontowal swoje wlasne techno after party i gdzies od 2 w nocy do rana napierdalal umc umc umc z chujowymi wstawkami z manieczek tudziez innymi syntezatoro podobnymi melodiami. Malo, swoje konsole, wzmacniacze, glosniki, pro kurwa impreza.

Moze troche przewrazliwiony jestem ale jakbym mial warunki to bym poszedl i pwoiedzial tam ludziom zeby wypeirdalali bo nie po to jade raz do roku na wooda zeby sluchac tego co w miasteczku odstawia sie co weekend i jastem narazony na sluchanie tego czegos.
Irytowalo mnie to i znajomych, ze sceny grzmiało bodaj the subways a tu było umc umc umc.. dobrze ze zbetonowany dosyc juz bylem to szybko usnalem ale i tak sadze ze to sroga pomylka robic taka wioske z kostrzynskiego pola.
Woodsotck to nie miejsce dla takich ludzi wg mnie...
 
 
Gospuch  
Forumowy prawiczek
'Idę albo nie idę'


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Bytów
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

bambi, to umc umc upa upa leciaiało prawie koło mojego namiotu, przez tych ludzi przez cały wood nie mogłam nic powiedzieć bo zdarłam gardło wrzeszcząc że na moment złamie regulamin, używając przemocy -.-
 
 
 
olala  
Forumowy prawiczek
Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie!

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Over the rainbow
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

My mieliśmy namioty na prawo od wojska i w kilka godzin po nas zjawił się nasz sąsiad, który później organizował imprezy house&techno. Miał generator, który padł dopiero o 7 rano- po całej nocy z techno. Na nasze uwagi, że "może by już ku*wa dał spokój" w ogóle nie reagował. A co gorsza, złazili się do niego ludzie i powstała dość spora impreza. Na szczęście drugiej nocy już dał spokój, bo byliśmy na tyle zdesperowani, żeby nasrać mu na ten jego generator.
 
 
 
Valy  
Forumowy prawiczek
Drummer Amator;p

Wiek: 37
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 16
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Nie rozumiem, bo co fani techno przyjezdzają na woodstock. Muzyki dla nich tutaj w teorii nie ma, piksów tez nikt nikomu nie wrzuca...
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

ja miałam wątpliwą przyjemność poznać dżentelmena o zgrozo (do tego daltonistę), który chwalił mi się strasznie, że dopiero wrócił z sanrajsa i że "kocha woodstock i amfetaminę" echh ta dzisiejsza młodzież.. a już dobrze nagrzany był z samego rana..
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Wasze dysputy są równie jałowe, co opinie na wasz temat na forach o muzyce elektronicznej, tam też pewnie ktoś napisał "zajebiście na sunrise, tylko czemu te pierdolone brudasy są" zniżacie się do ich poziomu, koledzy i koleżanki, woodstock nie jest imprezą zarezerwowaną dla określonej grupy społecznej, każdy może tam być, niezależnie od poglądów, rasy, narodowości czy gustów muzycznych, tyle.
edit: nawet ze względów na używane przez nich substancje, chyba, że wnosi je na teren festiwalu, co zabronione jest regulaminem.
 
 
Valy  
Forumowy prawiczek
Drummer Amator;p

Wiek: 37
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 16
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Simon, mi nie przekadza ich obecnosc, ale fakt puszczania przez nich muzyki techno. Jadą nad woodstock, to niech sie dostosują do muzyki jaka jest tutaj grana. A grana jest różna, wiec kazdy moze byc zadowolony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group