Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
powroty?
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

ależ Wy ludzie narzekacie.. przecież nikt nie każe Wam jeździć bydłowozami;] ja rozumiem, że Polacy naród narzekający i czy dobrze, czy źle to muszą pogadać, ale bess przesady;] mi tam się podobała walka o wejście do pociągu.. rozbudziałm się nieco i znalazłam miejsce, chociaż ludu było na prawdę w pip i nazad.. ale to już pisałam.. jak chcecie przedział dla siebie to jeżdżą zwykłe pociągi - w nich bez problemu można miejscówę wydrzeć;]
 
 
 
Latryna  
Forumowy prawiczek
Szambodżet


Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 11
Skąd: Z Toi'a
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

A ja tam siedzialam i mialam wyłozone kopyta. malo tego w wagonie (ostatni) byly miejsca leżące. A te ćwoki pakowaly się na sam przód, hehe, zawsze tak jest. Zawsze wszyscy pakują się na sam przód a na tyle są pustki. Inna sprawa, że rano więcej ludzi wracalo, a ja jechalam pkp'em w połudie, więc to też jest szczęście. Widziałam jak opciąg do Poznania był wypchany, potem już ludzi nie wpuszczali.

Edit.
Pani w kasie na toruńskim pkp'ie miała zwałę, pytała się mego lubego czy tez z Kostrzyna wraca bo taki pieniążek namokniety, jak u większości ;)
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Dzik napisał/a:
Niech pociągi do Lublina nie zatrzymują się w Warszawie.


jak najbardziej się zgadzam. szczególnie że do tego pociągu się nawet nie zmieściłam...
 
 
 
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

a mi dobrze się jechało. do pociągu wsiadłam po 13, w domu byłam o 23:30. połączenie beznadziejne, bo 4 przesiadki, ale tylko 18 zł ;p
i zawsze znajdowałam miejsce siedzące. fakt faktem, że w sumie mało ludzi na północ...
 
 
Kris23  
Forumowy prawiczek
Jabol Punk

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

Ja Jestem ze śląska Ale Generalnie prosto z Wood.. Jechałem Do Siostry do Choszczna Jednym Pociągiem do Krzyża tam czekałem 2 godzinki na Pociąg na Miejsce ale było fajnie znalazło się kilka osób pośpiewaliśmy i browarek też był:) a co do Podróży na Kostrzyn to Już inna sprawa było poprostu świetnie ahh te pociągi specjalne on był rzeczywiście specjalny:]
 
 
 
maRas  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 76
Skąd: Bysław/Olsztyn
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

A ja wracałem pociągiem w stronę Olsztyna i było całkiem całkiem. Wszyscy zamulali tyko mój rudy kolega miał jeszcze pół litra wódki i się po raz kolejny nachlał ^^ Już w Krzyżu zwolniło się miejsce, bo wysiadały 4 osoby (pozdro dla dwóch koleżanek które siedziały obok mnie ;] ) i miałem miejsce siedzące :D
 
 
 
Joker  
Forumowy prawiczek
Entschuldigung, hast du eine zigaretten?


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 22
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

Ja wracałem o 5:10 w poniedziałek pociągiem na Wrocław, na szczęście siedziałem. Jednak jak zawsze powroty są najgorsze, smród, zmuła, wszystko boli i na dodatek wszyscy przemoczeni po deszczu.
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

2:30 do katowic w poniedziałek







  
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009   

maniek napisał/a:
2:30 do katowic w poniedziałek

No to wracaliśmy tym samym.
 
 
 
bladeloki  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
maniek napisał/a:
2:30 do katowic w poniedziałek

No to wracaliśmy tym samym.



też tym samym ;] pozdrowienia dla Pani SOK-istki ;P
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

te pociagi przeworzą jak bydło, niech to zmienia za rok:O
 
 
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

bladeloki napisał/a:
Dezaprobator napisał/a:
maniek napisał/a:
2:30 do katowic w poniedziałek

No to wracaliśmy tym samym.



też tym samym ;] pozdrowienia dla Pani SOK-istki ;P


my tez tym samym wracalismy ..tylko dzięki mojemu mężowi mieliśmy miejsca siedzące :mrgreen:
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

0200 do czwy, poniedziałek, siedzieliśmy :)
 
 
Boczek  
Forumowy prawiczek
Jesteś z Nowego Sącza ? NIe!? to pijesz wino !

Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 11
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Dzik napisał/a:
Nie wiem czy ktoś weźmie sobie do serca mój apel, ale proszę żeby się tak stało.
Niech pociągi do Lublina nie zatrzymują się w Warszawie. Zawsze w lubelskim najwięcej jest warszawiaków, którzy nie chcą poczekać na swój pociąg i pchają się do naszego.
W tym roku pociąg powrotny był taki zajebany że ludzie stali między przedziałami jak sardynki i przez całą drogę do warszawy nie mogli się ruszyć.
Lublin ma chyba najdłuższą drogę i to po prostu skandal że przez 7 godzin musimy się męczyć z takim tłumem warszawiaków którzy mogą sobie poczekać na swój pociąg.


Niestety to nowy sącz ma najdalej ...
 
 
 
Sour_  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

ja wracałam do Katowic w poniedzialek o 14.30 ;) mimo dzikich tłumów na peronie, pociąg był puściutki ;D pół drogi leżałam na dwuosobowym siedzeniu i odsypiałam ; P
korzystając z okazji, pozdrawiam pana, który ogrzewał mi stopy :D:D:D
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Sie, 2009   

Tia,melduje się Wrocław 4.30.Smród,brud i wszyscy przemoczeni do bielizny.Przynajmniej człowiek ma świadomość co przeżył,co trwa i co się kończy.

P.s.Uwaga torba leci z góry!Na szczęście na mój własny łeb. :-?

P.s.2.Przepraszam niewiastę na którą sennie opadałem.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Ja w poniedziałek 2:30 do Katowic. Nienawidzę tego jak ludzie się po prostu wpie#dalaja do tego pociągu nie patrząc na innych.
 
 
 
zlamas  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 109
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob 22 Sie, 2009   

a ja jechałem an rowerze na północ i drogi były w miarę puste ;p
 
 
rais  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 22 Sie, 2009   

Jechałam pociągiem na Rzeszów o 5.30. Wielkie bydło próbujące wejść do pociągu i bedna niewiasta wręcz zdeptana, która nawet nie miała zamiaru wsiadać. Generalnie nie było źle, siedzielismy w 3 osoby na jednym siedzeniu, ale najtrudniej było dostać się do kibla, najlepiej po oparciach trzymając się górnych półek na bagaż ponieważ wszędzie, ale to wszędzie byli śpiący, leżący, siedzący czy skuleni ludzie. Chyba nikogo nie zdeptałam gdy wybrałam się w końcu do kibla, a jeśli tak z góry przepraszam. ;) Może w przyszłym roku dostawią ich więcej?
Za to droga do Kostrzyna była genialna, każdy miał miejsce siedzące przez co wszyscy mieli okazję się poznać :)
 
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 39
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

A ja mam to w dupie i za rok wracam busem :mrgreen: Za stary już chyba jestem żeby leżeć na glebie zwinięty w kulkę. A co mnie najbardziej wnerwia, to warszawioki. Pociąg do lublina, a 4/4 to stolyca qwa. Kanar pojawił się dopiero przed samym lublinem gdy pociąg był już pusty, i mu się nie dziwię bo wcześniej nie było nawet gdzie leżeć, a co dopiero grzebać w kieszeni i szukać biletu. Niby takie uroki woodstoku, ale za kilka miesięcy dopłacę do komfortowego powrotu, a pojadę oczywiścię klasą bydlęcą, bo tego nic nie zastąpi :-)
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Ja wracałam pociągiem 2.30 do Katowic ;-) Totalna rzeźnia którą jednak miło wspomina się po powrocie do domu :D Wszystko trzeba przeżyć nawet jeśli masz czyjegoś glana 2cm od twarzy :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group