Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
PORÓWNANIE Z LATAMI POPRZEDNIMI
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Zawsze Woodstock był dla wszystkich i ma swój niesamowity klimat. Jednak przyjeżdża coraz więcej różnych ludzi, bo grają coraz lepsze zespoły. Mniej punkowe bardziej top.
 
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Dezaprobator napisał/a:
Zawsze Woodstock był dla wszystkich i ma swój niesamowity klimat. Jednak przyjeżdża coraz więcej różnych ludzi, bo grają coraz lepsze zespoły. Mniej punkowe bardziej top.




nie wiem jak Ci ale mi przeszkadza na woodsie techniawka lecąca z samochodów i bandy idiotów krzyczace np Wks cz CWks itp. chodzi mi o to ze niestety jest tam coraz wiecej takich ludzi
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

No jest jest. Kiedyś przyjeżdżali ludzie dla których to była wyprawa aby zobaczyć prawdziwy punk. Teraz przyjeżdżają ludzie którzy słuchają guano apes i uważają się za niesamowitych rockmenów...
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

kotula napisał/a:
ale mi przeszkadza na woodsie techniawka lecąca z samochodów

nie jestem sam ;-) tez mi to strasznie przeszkadza i wkurwia rownoczsnie. ale co zrobic. Peace, Love & Rock 'n' Roll. Nie wyjebiesz takim i nie wyrzucisz z imprezy.
Ale za to jakbys Ty pojechał na Sunrise tak? tak to sie nazywa? i puscił sobie metal albo punka to zaraz 20 bezkarkowcow by Cie obskoczyło i "kulturalnie" poprosiło o wyłaczenie
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Nasi sąsiedzi puszczali właśnie taką muzę i przychodzili do nas i się dziwili, czemu ich wyzywamy i nie umiemy się bawić :D
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Po prostu Owsiak zrobił z tego kolejną "zwykłą" imprezę - sami zobaczcie co się dzieje - płatne pola namiotowe, płatne prysznice, topowe kapelki, coraz więcej ludzi którzy znają może 1-2 zespoły z wszystkich obecnych - chyba nie ma się co bulwersować, właściwie to nie mam nic do techno(choć muzyki samej w sobie nie trawie - nie mylić z elektroniką dobrą :-P ) ale mogłoby wkurwiać na woodzie gdyby leciało cały czas 24h/dobę, żeby jeszcze jakiś dobry ambient puścili....no ok, to rozumiem - ale kiedy słyszy się jakąś techniawkę rodem z wiejskiej dyskoteki to pojęcie tolerancji i pokoju może nagle prysnąć jak mydlana bańka :mrgreen:
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Fajne jest to że reagujecie.Tolerancja tolerancją ale to się kiedyś kończy zwłaszcza w momencie kiedy ktoś psuje idee tego festiwalu.Dresy wraz ze swoją techniawką,panie w różowych szpileczkach - wypad na sanrajsa.
Nie chcemy was na Woodzie w tym roku :evil:
 
 
nataliarock  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Zgadzam sie z żyleta.. a techno w wiosce piwnej bylo co najmniej przegieciem.. :shock:
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Żyleta napisał/a:
Fajne jest to że reagujecie.Tolerancja tolerancją ale to się kiedyś kończy zwłaszcza w momencie kiedy ktoś psuje idee tego festiwalu.Dresy wraz ze swoją techniawką,panie w różowych szpileczkach - wypad na sanrajsa.
Nie chcemy was na Woodzie w tym roku :evil:




też podpisuje sie pod tym apelem i to nie ma nic wspolnego z tolerancją . to jest nasza impreza i koniec
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

nasza znaczy czyja ? Bo nie rozumiem...
Trzeba mieć irokeza na głowie/długie włosy/dready/inną rockowo-rege-punkową fryzurę by się zaliczać do "nas" ? a może chodzi o gusta muzyczne ? Cóż - Ja lubię zarówno muzykę elektroniczną jak i rockową/punkową/reggae/każdą inną DOBRĄ.
Więc jaka jest definicja "nas"
 
 
allan  
Coś już napisał

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 97
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Żyleta napisał/a:
Dresy wraz ze swoją techniawką,panie w różowych szpileczkach
:


jeśli nie zaliczasz się do nich to chyba mozesz uznac że zaliczasz sie do "nas" ;]
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Mało widziałem takich ludzi :mrgreen:
szpilki na woodstock chyba byłyby kurewsko niewygodne.
a dresy....oni zwykle wyróżniają się tym, że są silni mając przewagę 50:1, nie 1:20000 na swoją niekorzyść :mrgreen: Więc tak naprawdę o co chodzi ? ani woodstock nie jest hermetyczną imprezą typowo-rockową, ani nie przyciąga ludzi o podobnych poglądach...no nic z tych rzeczy, więc o co chodzi :?: :!:
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Nie podoba im się więc nie rozumiem po co przyjeżdżają :!: A różowe szpileczki owszem widziałam ;] Co innego być słuchaczem dobrej muzyki elektronicznej a co innego dresikiem.Nie mówię bo nie wszyscy są tacy ale...no nie da się ukryć że się zdarza.W tamtym roku o mało nie dostałam wpierdzielu od dresa bo mu się blond kobieta w glanach nie podobała...A co do muzyki na wiosce to była nawet dobra.Zwykłe techno przy D&B niestety blado wypada.Woodstock jest otwarty dla wszystkich i dresy też by uszły gdyby nie to że nie potrafią współgrać ze społecznością.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

żary to to nie są ale kurde nie przesadzacie twierdzac ze jest tak zle ? wiekszosc tych ktorzy tak wygladaj i sie zachowuja to miejscowi i okolice. napewno jakis techniarz nie bedzie naginal z lublina do kostrzyna.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

tylko po co taki techniarz przychodzi tam? przeciez nie ma nic ciekawego dla niego tam. nie ta muza, nie ten klimat, nie Ci ludzie.
widziałem scene jak szło sobie pieciu dresików przypakowanych jak cholera i zaczeło szapac jakiegos metala w bluzie Megadeath. Za co? nie wiem
to jak przychodzą lub przyjeżdzaja robic tylko burdy to niech sobie je robia na swoich imprezach przy swojej głupawej muzyce nacpani amfą.

Tak jak napisał Kotula. TO NASZA IMPREZA. a nasza Simonie oznacza ludzi, ktorzy maja inne pasje niz siłka, tandetna "muzyka" i napierdalanie ludzi za to ze maja irokezy, dredy czy długie włosy.

I zeby nie było niedomówień. Techno i muzyka jemu podobna nadal kojarzy mim sie z lekko uposledzonymi umysłowo ludzmi.
I nie obrazam tych naprawde uposledzonych bo oni tego sobie nie wybierali. A Ci pierwsi owszem
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

FeSTeR napisał/a:
widziałem scene jak szło sobie pieciu dresików przypakowanych jak cholera i zaczeło szapac jakiegos metala w bluzie Megadeath.


w 2005 roku sam nastraszylem takich pieciu. lezalem kolo drogi nawalony w trzy dupy a oni sobie szli i sie bujali od lewej do prawej w dresikach :D zaczelem ich wyzywac co sie tak bujaja a Ci zaczeli sapac to zaczelem krzyczec chodzcie chodzcie patrzcie jak nas duzo i czy są tego pewni. potem paru znajomych wyszlo z namiotow a kolesia sie glupio zrobilo i przestali sie bujac. ot co. a w 2006 bodajze widzialem jak sie klepaly dwie grupki tyle ze z jednej i drugiej strony same dresiki :D przeszedlem miedzy nimi glupio smiejac sie ale nie wiem czemu nie zalapali ze sie z nich nabijam.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

batman napisał/a:
Motto festiwalu to MIŁOŚĆ, POKÓJ, ZERO PODZIAŁÓW.
.

I ja sie z tym utozsamiam i to nie tylko na festiwalu. tylko jak widze i slysze ze ktos mnie wyzywa od brudasow tylko za to ze ide sobie w bluzie Soulfly (notabene te przyjeby nawet nie wiedza co to za kapela. widza tylko czachy i jakis niezrozumialy dla nich rysunek) to pierdole wtedy cała ta tolerancje, miłość, pokój i zero podziałów. skoro w ich oczach jestem gorszy to oni w moich sa obszarem pod dnem.
Ja nie stoję w bramach i nie wyzywam ludzi za to ze mają na sobie sweterek, których osobiscie nie znosze
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

na Woodstock przyjeżdża wielu moich znajomych co słuchają techna i nie widziałem by się kogoś czepiali i ktoś czepiał się ich... nawet bawili się na koncertach i paćkali się w błocie. Jeżdżą tam bo uważają Woodstock za najlepszą na której robisz co chcesz :P

i jeżeli mam mówić kogo nie ma być, to przychlastów co nie potrafią się zachować... i nie oszukujmy się, są tacy wśród metali, dresów, punków itp.
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Simon napisał/a:
Mało widziałem takich ludzi :mrgreen:
szpilki na woodstock chyba byłyby kurewsko niewygodne.
a dresy....oni zwykle wyróżniają się tym, że są silni mając przewagę 50:1, nie 1:20000 na swoją niekorzyść :mrgreen: Więc tak naprawdę o co chodzi ? ani woodstock nie jest hermetyczną imprezą typowo-rockową, ani nie przyciąga ludzi o podobnych poglądach...no nic z tych rzeczy, więc o co chodzi :?: :!:




Czegoś tu nie rozumiem wiec na czym polega wg Ciebie woodstosck ?

[ Dodano: Pon 08 Lut, 2010 ]
Aras666 napisał/a:
na Woodstock przyjeżdża wielu moich znajomych co słuchają techna i nie widziałem by się kogoś czepiali i ktoś czepiał się ich... nawet bawili się na koncertach i paćkali się w błocie. Jeżdżą tam bo uważają Woodstock za najlepszą na której robisz co chcesz :P

i jeżeli mam mówić kogo nie ma być, to przychlastów co nie potrafią się zachować... i nie oszukujmy się, są tacy wśród metali, dresów, punków itp.



czyli wg mnie Twoi znajomi na przystanku woodstock widzą polska holandie
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Macie problemy :) Trzeba umieć to zamienić w żart, że drechy przychodzą na woodstock. Tak jak ci co obok nas puszczali disco, nikt im chyba nie zwracał uwagi. Dresy są u siebie to przychodzą bo co mają w domach robić. Każdy człowiek szuka jakieś przygody, a może kiedyś taki dres zmieni styl muzyki. Woodstock dla wszystkich- Sanrajsy dla wszystkich. Muzyka dużo dzieli ludzi od ludzi. Tego się nie zrozumie. Oni nas nie rozumieją, a my ich. Chyba ta kłótnia dojdzie do niczego :) Zawsze są podzielone zdania. Ale w końcu od tego jest forum.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

FeSTeR napisał/a:


Tak jak napisał Kotula. TO NASZA IMPREZA. a nasza Simonie oznacza ludzi, ktorzy maja inne pasje niz siłka, tandetna "muzyka" i napierdalanie ludzi za to ze maja irokezy, dredy czy długie włosy.

To w takim razie mam wielu znajomych słuchających techna co należą do "nas" :mrgreen: a zresztą jak co, Twoją pasją są ćwiczenia fizyczne, to już nie możesz jeździć na woodstock ? :roll:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=bQyR-FXJCLk[/video]
tutaj trochę psychodelicznego ambientu, moim zdaniem muzyka powala na kolana :mrgreen: :mrgreen: no ale jak ktoś jest zamknięty na jeden styl muzyczny to tego nie dostrzeże...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime