Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Motocyklem na Woodstock 2009
Autor Wiadomość
bocors  
Forumowy prawiczek
motocyklem na woodstock 2009

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Świecie
  Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   Motocyklem na Woodstock 2009

Witam wszystkich zakochanych w swoich maszynach :mrgreen: , których nie może zabraknąć na tej imprezie :!: :!: :!: Wpisujcie się tutaj, kto :?: i skąd :?: i jaką drogę wybiera :?: i kiedy się wybiera :?: a może uda się stworzyć bazę motocyklistów wybierających się na Woodstock 2009 :roll:
Wiadomo - w kupie raźniej 8-)

Zacznę pierwszy - startuje na swojej Hondzie VT 700 C 30 lipca kujawsko-pomorskie, Świecie
(Świecie, Tuchola, Chojnice, Człuchów, Jastrowie, Wałcz, Dobiegniew, Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wielkopolski, KOSTRZYN :mrgreen: )
 
 
 
NazarLdz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Witam! jak zobaczyłem ten temat to aż się zarejestrowałem :]

Na razie 3 motórzystów - wyjeżdżamy z łodzi i jedziemy wzdłuż autostrady A2 (ale nie wjeżdżamy na nią) około 25 lipca dokładna trasa nieznana :P poprowadzi nas nawigacja. Planujemy dotrzeć w jedna noc. Pozdrawiam

PS: omijamy autostrade bo na enduro jedziemy a to nie pasuje do siebie :]
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

Kurde chłopaki, ja też miałem jechać motorem, Mialem kawasaki kmx (enduro) ale sprzedałem :D zrezygnowalem z jazdy ze wzgledu na spalanie 8-9litrow:D pozatym prawka nie mam


Teraz znajomi mnie na pociag przekonali podobno to 50% zabawy woodstockowej odbywa sie w pociagu, nie wiem gdzie zostawiłbym motor bo były akcje ze motory pomalowane i samochody itd...

A teraz kupilem sobie sachsa xroad 125cm3 4sówik, full legal i znowu mi wróciła chec ! :D jeszcze zobacze ale jeśli ktoś jechal by z żor, pszzyny, rybnika, katowic czy cos dajcie znac
 
 
 
NazarLdz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

I myślę ze twoi znajomi mają racje :] ja sie zdecydowałem na motór bo to mój 3 woodstock tak więc pociąg zaliczony :]

Motor można zostawić w wiosce motocyklowej wiecej info masz tutaj:
http://www.boanerges.kdm.pl/?275
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Czw 16 Lip, 2009   Motórem na Wooda

Wyjeżdżam w czwartek rano Intruderkiem 1500. Mińsk Mazowiecki-Grójec-Stryków-Konin-Poznań-Nowy Tomyśl-Kostrzyń. Ewentualnie przez Wawkę lub drobne odbicia od trasy. Mogę zgarnąć niewiastę z kaskiem.:-) intruder90@wp.pl
 
 
kiszonamamba  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw 16 Lip, 2009   

a wybiera się jakaś grupka z lubelskiego? wybieram się z chopem stopem na woodstock, ale ze jestem fanką motocykli postanowiłam spróbować tu szczęścia;)

jakby znalazło się dwóch panów (panie również mile widziane:P) z wolnym miejscem na 'plecak' nie koniecznie z własnym bagażem to my reflektujemy na zgarnięcie:) dali by my radę kaski dla siebie skombinować jakby trzeba było.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

moj kumpel wlasnie pojechal harleyem na zlot do szklarskiej. kurde ale te maszyny sa silne i glosne. heh ja kiedys jezdzilem simkiem. gadalem z nim dzisiaj mowil ze na woodstock tez moze pojedzie motorem.
 
 
 
bocors  
Forumowy prawiczek
motocyklem na woodstock 2009

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Świecie
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

No co jest :?: :!: :?: :!: :?: Coraz bliżej wyjazdu a tu 6 wpisów :?: Będzie masa motocykli w samej wiosce a tu dopiero 3-ech się deklaruje :-P :-P :-P:-P No nic jak co mam nadzieję że się spotkamy gdzieś na trasie 8-) :D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
NazarLdz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

1 sierpnia ma sie odbyć Parada słyszałem ze ma mieć długość 70 Km :P Zaczyna sie o 12:00 przy ulicy Milenijnej. A tak na marginesie to jest 40-lecie ciekaw jestem czy przyjedzie ktoś z Ameryki jakimś goldasem :)
 
 
 
lipnakicia  
Forumowy prawiczek
lipnakicia

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

a może ktoś zabierze plecaczek? hm? jadę z katowic
 
 
el855a  
Forumowy prawiczek

Wiek: 49
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

Hejlo. Jedziemy z Bydgoszczy 29 lipca, jakoś w południe. Od 2 do 5 maszyn. Bocors szkoda że jedziecie dzień póżniej no chyba że? Pozdro :-)
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

Jak ja bym miał jechać swoim sprzętem (Yamaha DT 80 LC2) to bym na paliwo nie wyrobił :D.... pali suka jak głupia...5-6 litrów :-( w terenie nawet do 7)
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

No to rzeczywiście bogato... Może masz skopany gaźnik, rozwaloną dyszę lub zapchany filtr powietrza. 80ccm nie powinno owalić tylachna wachy... Mój ma 1500ccm i mieszczę się w 6l/100, a i waga anamienita - koło 400kg motór plus bagaż i moja skromna osoba...
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

No tak ale masz to w 4T. A spalanie w motorach tego typu jaki ja mam właśnie w tej granicy oscyluje.
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Ja mimo wszystko bym zalecał przyjrzeć się gaźnikowi i filtrowi powietrza. Jak na mój gust i po uwzględnieniu, że 2T, to i tak za dużo kąsa wachy... :-)
 
 
selas  
Forumowy prawiczek
SELAS

Wiek: 46
Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Ja jade w czwatrek z rana. To będzie moja pierwsza podróż na Woodstock motorem. Jade z Poznania. :evil:
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Ja też rano startuje ale trochę więcej mi się zejdzie... Jakieś 600 km do pokonania... Sam "mniód"... :-)
 
 
żuk  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Ktoś z Leszna, Głogowa, Rawicza, Wschowy lub okolic turla się motorem na tegoroczny woodstock???
 
 
 
krzysiekcbr  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Ja jade w piatek moge zabrac dziewuszke na konika Szczecin ,Stargard szcz
 
 
 
bocors  
Forumowy prawiczek
motocyklem na woodstock 2009

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Świecie
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

el855a napisał/a:
Hejlo. Jedziemy z Bydgoszczy 29 lipca, jakoś w południe. Od 2 do 5 maszyn. Bocors szkoda że jedziecie dzień póżniej no chyba że? Pozdro :-)


No szkoda, nawet nie wiem czy już tego 30 dostanę urlop, jak by co spotkamy się na miejscu, posiadam tuningowaną honde shadow vt 700 C - rozpoznawalny znak - ostre stożki na końcach manetek 8-)
 
 
 
Lomax  
Forumowy prawiczek

Wiek: 40
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Przemków
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

jak zdążę wymienić simering w mojej DRZ-ecie to pojade motorkiem
Przemków ( okolice Głogowa )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime