Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dolnośląskie:)
Autor Wiadomość
józefas_89
Gość
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009   

hmmm ja z jelonki z kumpelami też się chętnie przyłączymy do jakiś miłych panów:D
ps. jestem dziewczyną niech nie zmyli was pseudo:PP
 
 
tomasz  
Forumowy prawiczek
szukam zony :D


Wiek: 39
Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: wroclaw
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

a kiedy sie wybieracie? :D moze uda sie spotkac w pociagu, ja jade prawdopodobnie we wtorek, najpozniej srode, wszystko bede dokladnie wiedzial w niedziele, wtedy napewno sie odezwe :D:D
 
 
 
józefas_89
Gość
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

hmm.. tu jest trudność bo są problemy skąd mamy w końcu jechać...pierwotnie że z jelonki ale teraz coś się zagmatwało... i problem kiedy..są prowadzone mediacje wiec dam znać również:D jakoś na dniach.
pozdro
 
 
march  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Wrocek, Jawor ;)
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Ludziska, wiec tak jeżeli zbierze się ładna paczka z forum...na dworcu głównym we wrocku ;] to można zrobić jakiś ekstra wyjazd ;PPPP
Pzdr! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

A ja jade sama w piatek rano tym podstawianym z Wroclawia. Tzn ja wsiadam w Zielonej Gorze, ale to i tak ten pociag :P to ktos by mogl mi zagrzac miejsce ;>
 
 
barrette  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: z dupy
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

witam,
powstała ekipa, tzn jeszcze nie wiem dokładnie ile osób i w sumie nikogo nie znam [dziś nadrobię co nieco] i wiadomość jest taka, że my wyjezdzamy w czwartek pociągiem jakos o 14:30 z głównego[wrocław].
jesli ktoś zainteresowany dołączeniem - pisac: 7644382, a podam szczegóły ustawki etc :)
 
 
 
józefas_89
Gość
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

na 85 % jadziemy tym co Ty barrette... jak co to du ujrzenia
 
 
barrette  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: z dupy
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

hello,
no więc kupilam juz bilet [14:25, 30 lipca].ustawka jakos chyba o 14 gdzies tam pod zegarem ;)

no i jest opcja[jesli ktos nie wie], ze jest bilet promocyjny tam/powrot z jakos 40% znizki, ktory kosztuje dokładnie 44pln z groszami. warto takowy nabyć ;) [ja i tak sie nie wliczam bo, chwaląc się, mam i tak 80% znizki wiec jade za 17 zł;f]

no i tak, my [ci z ktorymi sie wybieram], wracamy pociagiem 2ego sierpnia o 4 z minutami z kostrzyna i o 10 jestesmy we wrocu:) to tak jakby ktoś się na powaznie chciał dołączyć:)

pzrzypominam moje gie: 7644382
 
 
 
velmafia  
Forumowy prawiczek
Cesarz

Wiek: 36
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: aktualnie Wrocek
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Witam
Wyjeżdżam autem z wrocka we wtorek późnym wieczorem i mam jedno miejsce wolne w aucie, jeśli ktoś zainteresowany to niech się odezwie:
gg:4949348
 
 
Mateoo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Siema, też wyruszam z Wrocławia w czwartek o 14.25 pociągiem ;-) Jak coś to pisać: 5626798 (gg)
 
 
 
Jabcok  
Forumowy prawiczek
zwykły yubtzock


Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   Legnica

Jedziem w 3kę autkiem z okolic Legnicy, mamy 1-2 wolne miejsca (kombiak, ale wiadomo - rozmiary osób i bagaży mogą się różnić ;) ). jedziemy przez Zieloną G., więc jak coś, to możemy odebrać.

Jedziemy jutro (środa), godzina wyjazdu do ustalenia, ale preferujemy rano (coś ok. 8-9). Najpóźniej 16-17.

kontakt:
tel. 600572425
 
 
MARGOL  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Chocianów
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

autem odradzam ;p no trzymajcie kciuki ja za chwile wyruszam najpierw musze sie dostac do Głogowa a jutro wyjezdzam pociągiem na WOODSTOCK :D
 
 
 
Jabcok  
Forumowy prawiczek
zwykły yubtzock


Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Jedziemy z ojcem nie pierwszy raz i prawdopodobnie spotkamy tę samą ekipę dokującą w tradycyjnym miejscu tuż za skrajem pola. :D Dodam tylko, że powrót ofkors w poniedziałek, po otwarciu dróg i też będzie można się zabrać, więc jeśli nie w tą, to jak ktoś chce z powrotem, niech też da znać ;)

Pociągi zaliczałem, a teraz autkiem jeździmy. Pozytyw taki, że jak nikt się nie znajdzie, to może jakiś stopowicz wpadnie :D
 
 
bulwa92  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   dojazd

witam, szukam kogos kto jechalby autkiem z Wrocka i moglby podrzucic 2 osoby ... najlepiej wyjazd w piatek z ranca, ale jak bedzie inny termin to tez bardzo chetnie ... z gory dzieki
pisac na maila: bulwa92@gmail.com albo gadu-gadu: 3772912
 
 
 
barrette  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 45
Skąd: z dupy
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

bulwa92 - lepiej szykuj się na pociąg :-P
 
 
 
march  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 34
Skąd: Wrocek, Jawor ;)
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

ale bileciki tanie to git ;d
to ja proponuje tak 14:00 na głównym we wrocku pod budką z informacją z rozkładami pociągów;d i tam sie wszyscy zgadamy jakby co ;PP :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group