Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Żetony na Woodstocku
Autor Wiadomość
Firr  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 36
Skąd: Lbn
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Kto wie, w sumie to się jeszcze nie przekonaliśmy jak to z tym klimatem będzie, chociaż mi te nowości też zbytnio nie pasują.. Póki na Woodstocku nie pojawiają się jakieś technodziunie, dresmeny itp to ten klimat jeszcze jest.. Ale na jak długo? Na tak długo póki na scenie nie zawitają jakieś umcy umcy Dody Feele Firmy itp.. Więc to przecież głównie zależy od muzyki, ludzi itp czy ta impreza będzie miała swój klimat. A to że będą jakieś żetony itp to nie powinno psuć nam całej zabawy.
 
 
jedras  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: Uć
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Sorry bo nie jestem w temacie, a przynajmniej nic nie znalazłem w necie - gdzie jest coś więcej o tych żetonach??? Bo z tego wątku (jak dla mnie) niewiele wynika - że żetony będą na żarcie, na piwo czy na żarcie i piwo, w ogóle będą? Bo, żeby nie wyszło jak z tymi barierkami, których nie będzie...
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Koala napisał/a:
jak powstaje klimat na woodstocku
teraz to klimat bedzie jak podejdzie do mnie jakis czlowiek i powie mi czy bym nie mogl dac mu czegos do jedzenia,bo chodzi glodny 2 dni. a wtedy ja mu tryumfalnie odpowiem. "tak! stalem za tym zetonem cala godzine ale widze ze ty jestes bardziej w potrzebie. Trzymaj" lub Vice Versa. rozne rzeczy sie zdazaja... dlatego kocham klimat Woodstocku :mrgreen:
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Dokladnie Fester :)
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Koala napisał/a:
Ale powiedz mi jak powstaje klimat na woodstocku ? Czy jak placisz zetonem czy moneta, to wtedy tworzy sie klimat ? Czy jak siedzisz na wolnym polu wsrod setek tysiecy ludzi i pijesz sobie piwko, masz z kim gadac i sluchasz prawdziwej muzyki na zywo ?



mi chodzi o sam fakt że to mało skomplikowany koncert w którym głównie chodzi o dobrą zabawę. mi nadal o nią, ale myślę że trochę za bardzo organizatorzy chcą zarobić. mogłoby to się mniej w oczy rzucać, że tam gdzie chodziło o maiłość przyjaźń i muzykę teraz coraz większe znaczenie mają też ieniądze.

to tylko moje zdanie, ja to tak widzę teraz a co będzie na polu wood to się okaże.

[ Dodano: Pon 20 Lip, 2009 ]
FeSTeR napisał/a:
Koala napisał/a:
jak powstaje klimat na woodstocku
teraz to klimat bedzie jak podejdzie do mnie jakis czlowiek i powie mi czy bym nie mogl dac mu czegos do jedzenia,bo chodzi glodny 2 dni. a wtedy ja mu tryumfalnie odpowiem. "tak! stalem za tym zetonem cala godzine ale widze ze ty jestes bardziej w potrzebie. Trzymaj" lub Vice Versa. rozne rzeczy sie zdazaja... dlatego kocham klimat Woodstocku :mrgreen:


to tez jest dobre spojżenie na to


punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, więc jak bym zaczęła czytać i słuchać co inni na ten temat sądzą to myślę, że pewnie tez by mięli rację i w jakimś stopniu skłonna byłabym się do tego przekonać.



Zobaczymy co wymyślą za rok
 
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Osaa napisał/a:
ale myślę że trochę za bardzo organizatorzy chcą zarobić. mogłoby to się mniej w oczy rzucać, że tam gdzie chodziło o maiłość przyjaźń i muzykę teraz coraz większe znaczenie mają też ieniądze.


Masz na mysli WOSP ??? Powiedz mi z czego oni maja czerpac korzytsci ?
 
 
 
Mizar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: Żagań
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Ludziska ale przecież wiadomo, że kasa ma znaczenia i to duże. Żaden festiwal, większy czy mniejszy nie utrzyma się bez "pomocy z zewnątrz". Fakt, faktem chyba komuś coś się pomieszało. Przystanek Woodstock to nie jest żaden komercyjny Rock Am Ring, że organizator trzepie kapuste;] Każdy tylko chce to i tamto tylko już nikt się nie zastanawia jakim sposobem i jakim kosztem;] Osaa bolą Cię te barierki i żetony ojjj bolą;D
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Mizar napisał/a:
Osaa bolą Cię te barierki i żetony ojjj bolą;D


ale trzeba będzie przeboleć;);) nie no myślę że nie będzie źle, tylko szkoda że woodstock z roku na rok się zmienia...
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

Osaa napisał/a:
szkoda że woodstock z roku na rok się zmienia...
niestety wszystko sie z roku na rok zmienia. nawet Woodstock musiał ewoluować...
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

A dopóki się na własnej skórze nie przekonamy w jaką stronę Woodstock ewoluuje,trudno ocenić czy będą to zmiany na gorsze czy na lepsze. Cierpliwości zatem...
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

no wlasnie. trzeba najpierw sprawdzic organoleptycznie a dopiero pozniej dawac plusy i minusy...
 
 
slav247  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

Osaa napisał/a:

mi chodzi o sam fakt że to mało skomplikowany koncert w którym głównie chodzi o dobrą zabawę. mi nadal o nią, ale myślę że trochę za bardzo organizatorzy chcą zarobić. mogłoby to się mniej w oczy rzucać, że tam gdzie chodziło o maiłość przyjaźń i muzykę teraz coraz większe znaczenie mają też ieniądze.

to tylko moje zdanie, ja to tak widzę teraz a co będzie na polu wood to się okaże.

Mimo tego, że no woodzie wydajemy dużo kasy i to i tak fundacja nie raczej nie wychodzi na zero. Gdyby nie było sposnorów, to fundacja musiałaby zrezygnować z wielu atrkcji na PW, bo z samych procentów od środków zebranych w czasie finałów na pewno nie dałoby się zoorganizować takiej imprezy. Nie wiem, może komuś przeszkadza, że np. trzeci dzień jest dniem allegro, a na banerach woostockowych dużą powierzcznię zajmuje logo Lecha?
Alternatywą dla takich działań jest wprowadznie biltetów. Z dwojga złego wybieram sponsorów.
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

slav247 napisał/a:
Mimo tego, że no woodzie wydajemy dużo kasy i to i tak fundacja nie raczej nie wychodzi na zero. Gdyby nie było sposnorów, to fundacja musiałaby zrezygnować z wielu atrkcji na PW, bo z samych procentów od środków zebranych w czasie finałów na pewno nie dałoby się zoorganizować takiej imprezy. Nie wiem, może komuś przeszkadza, że np. trzeci dzień jest dniem allegro, a na banerach woostockowych dużą powierzcznię zajmuje logo Lecha?
Alternatywą dla takich działań jest wprowadznie biltetów. Z dwojga złego wybieram sponsorów.


może nie do końca to chciałam powiedzieć. ale przyznaję ci rację w tym co ty napisałeś.
no właśnie miejmy nadzieje że nie wprowadzą biletów bo wtedy będzie można stwierdzić że to juz nie woodstock
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

Osaa napisał/a:
miejmy nadzieje że nie wprowadzą biletów

jak zrobia bilety to mnie tam juz nie zobacza...
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

nie Ciebie jednego, to się przecież minie z ideą Wooda o.O
wątpię, że wprowadzą ;-)
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

tez w ta watpie. sponsorzy zawsze sie znajda :-)
 
 
dreaddiller  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Cytat:


to powoli przestaje woodstock przypominać. ile lat woodstock funkcjonował bez żetonów?



Na drugim woodstocku w Stanach zanim w Polsce zaczal istniec byly zetony i nikomu to nie przeszkadzalo . i to byl wlasnie WOODSTOCK drodzy koledzy

Pozdro
 
 
Salimelimelion  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 14
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

"Jedzenie będziemy kupować w tym roku za specjalne żetony o wartości 1, 2 i 5 złotych. Najpierw będziemy płacić za żeton a potem wymieniać go na żarełko. Jak zapewnia Zbyszek Korzeniowski, będzie można się najeść już za 5 zł, a najdroższy posiłek ma kosztować 12 zł."

No to żetony są na 100 % ;/
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Jak na razie nie mówią , że za piwo też będzie trzeba płacić żetonami. Jedzenie to może z 2 razy kupię, więc jakoś te żetony przetrzymam.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

no jakby piwo bylo na zetony to by bylo bezsensu troche. jedzenie to zrozumiem jeszcze.
 
 
Salimelimelion  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 14
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

to jak za żetony to wnioskuje ze jedno piwo za 3 zł, czyli za żeton jedno i dwu złotowy trzeba będzie dać , bo chyba nie za 5 zł :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group