Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Żetony na Woodstocku
Autor Wiadomość
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

nie rozumiem was- moze poczekacie na woodstock i sami sie przekonacie? łatwo z góry zakładać. moze akurat to sie okaze dobrym pomysłem
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

grotesqa napisał/a:
moze akurat to sie okaze dobrym pomysłem


żetony były na openerze i z tego co tu czytam na igrach, na openerze większość nie była z nich zadowolona.. no nie wiem, jak dla mnie - wolny kraj, więc po co robić takie cuda.. z resztą jak i tak już jedna firma ma monopol na żarło, to po co jeszcze jakieś cyrki? ;]
chcą nas na kasę zrobić, chamy proste ze wsi :mrgreen:
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

pisałem już, na juwenaliach Poznańskich też taki pomysł był i myślałem, że rozpierdolę te budy ;]

najpierw stałem w kolejce po piwo 10 minut, koleś mi powiedział ze mam kupić żeton to miałem już ochotę spalić te budy, później kolejne 5 minut po żeton i kolejne 10 po piwo. łącznie 25 minut, niektórzy nie są tacy spokojni jak ja... ;]
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

ano właśnie;] więc po co to denerwować ludzi, czy oni nie wiedzą, ze jak człowiek głodny to zły? oj może być ciekawie;]
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

ja zawsze idę na miasto kupuje tanie rzeczy i dużo, więc mi tam nie potrzebne żadne żetony :)
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

Sister Midnight napisał/a:
grotesqa napisał/a:
moze akurat to sie okaze dobrym pomysłem


żetony były na openerze i z tego co tu czytam na igrach, na openerze większość nie była z nich zadowolona.. no nie wiem, jak dla mnie - wolny kraj, więc po co robić takie cuda.. z resztą jak i tak już jedna firma ma monopol na żarło, to po co jeszcze jakieś cyrki? ;]
chcą nas na kasę zrobić, chamy proste ze wsi :mrgreen:



Kurwa, na Openerze porażka była, chciałem fajki kupić, na szczęście kumpel gadał z laską z tych stoisk, to mi wymieniła od razu na żetony, a tak to z 15 minut bym postał w kolejce ;p
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009   

jakie znowu żetony... co ja jestem w kasynie żeby żetonów używać ?.... poroniony pomysł
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

żetony są wprowadzone dla tego (jak się dowiedziałam po tym jak były na igrach) że jest zakaz sprzedawania alkoholu na masowych imprezach, a tym sposobem kupujesz żeton, a wymieniasz go na co chcesz, ot takie małe obejście zasad, więc nie wiem czy są aż tak złe...
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

A mi sie wydaje ze to czysty zarobek, nie bedzie juz cen 1,2,3,4,5,6 zł tylko ceny 2,4,6,8 albo jeszcze lepiej 3,6,9 i nie kupisz zapiekanki za 7 bo takiej ceny nie bedzie - bedzie 6 i 8, jak myslisz puszcza ja wtedy za 6 czy za 8? bo ja jestem pewien ze za 8... Sztuczne windowanie cen w gore..
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

nie am to jak zedrzeć kasę.. no cóż o.O trochę ludzi na pewno zrezygnuje całkiem z korzystania z tych "uroków"
na piwo też żetony będą?!
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Sister Midnight napisał/a:

na piwo też żetony będą?!



Wystarczy przeczytać


punk_rock napisał/a:
żetony są wprowadzone dla tego (jak się dowiedziałam po tym jak były na igrach) że jest zakaz sprzedawania alkoholu na masowych imprezach, a tym sposobem kupujesz żeton, a wymieniasz go na co chcesz, ot takie małe obejście zasad, więc nie wiem czy są aż tak złe...



Btw. żetony mogą być po złotówce i mogą być połówki - tak miałem na BA w Czechach, były żetony o nominale 1, 2, i 1/2
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

porażka z tymi żetonami :roll:

chyba, że będą jakieś takie fajne z Woodstockowym logo, to można sobie na pamiątkę zatrzymać i to jest jakaś rekompensata.. chociaż nie wyobrażam sobie latania na drugi koniec pola po żetony, a później na drugi koniec żeby wymienić je na piwo :-/
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

mam nadzieje ze na żarełko z kriszny czegos takiego nie edzie...coś widze, ze biedronka w miescie zarobi duużo...
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

coraz mniej mi sie to zaczyna podobać - barierki, żetony, i inne poronione pomysły :-/ to chyba naprawdę mój ostatni woodstock
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

PianA napisał/a:
to chyba naprawdę mój ostatni woodstock
myslalem ze tylko ja mam takie glupie mysli. cholera :-/ spoko tylko w Polsce udaje nam sie z czegos dobrego zrobic syf :cry: ale moze jednak nie bedzie az tak zle i bedzie dobra organizacja. moze uda sie jakos to ogarnac. a na pocieszenie napisze ze moze ktos bedzie mial farta i trafi na jakiegos desperata co wymieni 4 browary za 1 zeton :-)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

FeSTeR napisał/a:
wymieni 4 browary za 1 zeton


albo na odwrót;>
 
 
 
Mizar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: Żagań
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Ludzie spokojnie... dlaczego zaraz takie czarne scenariusze? Pojedziemy, zobaczymy i się wypowiemy. Swoją drogą nawet jeżeli będą barierki, żetony, słonie w szafach i gibony w umywalkach to i tak nie ma co stękać... Woodstock to ludzie a nie tam jakieś żetony czy barierki. Czy dla niektórych to taki wielki problem żeby zaraz nie jechać lub tak ubolewać?;D Trzeba się wyluzować...;]
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

nie no masz racje Mizar Łudstock to ludzie :mrgreen: ale co bedzie jak z roku na rok nasz wspanialy rzad bedzie uchwalal nowe wspaniale ustawy. wprowadzac nowe zasady dla imprez masowych. a wiemy do czego nasze rzady sa zdolne byle sie utrzymac w progu wyborczym. wszystkim sie odechce jezdzic... ale to tylkoczarny scenariusz i mam nadzieje ze zetony, platne prysznice, jakies marchewkowe pola allegro to tylko kolorowe dodatki do zajebistej impreza ktora pozostanie soba :-)
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Jezdzimy tam dla siebie, ludzi i muzyki, a nie dla dodatkow i innym pierdolnikow, a niech sobie beda.
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Cytat:
coraz mniej mi sie to zaczyna podobać - barierki, żetony, i inne poronione pomysły :-/ to chyba naprawdę mój ostatni woodstock


to powoli przestaje woodstock przypominać. ile lat woodstock funkcjonował bez żetonów? bez płatnego pola namiotowego? bez jakichś barierek? chcą ulepszyć tą imprezę ale tak naprawdę psują ten woodstockowy klimat.
 
 
 
Koala  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Ale powiedz mi jak powstaje klimat na woodstocku ? Czy jak placisz zetonem czy moneta, to wtedy tworzy sie klimat ? Czy jak siedzisz na wolnym polu wsrod setek tysiecy ludzi i pijesz sobie piwko, masz z kim gadac i sluchasz prawdziwej muzyki na zywo ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime