Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam / Oferuje miejsce w namiocie !
Autor Wiadomość
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   Szukam / Oferuje miejsce w namiocie !

jak w tytule- kto szuka miejsca a kto ma wolne i chciałby przygarnąć kogoś. pod propozycjami krótki opis , zasady ew co innego.


Szukam miejsca w namiocie, mam 18lat jestem motórzystą, na woodstocku pewnie palący i pijący z umiarem. chętnie do jakiejś dziewczyny która obawia się "przystawiania się" przez jakiegoś faceta, to u mnie jest pewność że czegoś takiego nie będzie. i ubiegne wasze pytanie- NIE jestem gejem, żyje w celibacie :mrgreen:
Zabieram tylko podstawowe rzeczy, plecak buty, śpiwór i takie tam :mrgreen:
pozdrawiam!
 
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

Przecież 30-40 zł kosztuje namiot jednosobowy :P
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

tutaj raczej chodzi o dobre spozytkowanie miejsca- lub np o to że łatwiej pilnować jeden namiot niż dwa czy trzy :mrgreen: i o to że mi się targać go nie chce
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

Motorzysta17 napisał/a:
żyje w celibacie


nie wiesz co tracisz ;D

btw.
możesz sie koło mnie zakręcić-co roku biorę namiot ale jakoś rzadko w nim nocuję, bo nie zawsze trafiam do swojego ;D służy mi głównie jako przechowalnia rzeczy i ochrona przed słońcem.
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

grotesqa z tym celibatem to żarty... ja tez nie wiem jak bez tego zyc mozna :lol:

a tak poza tym to chetnie sie wbije do ciebie:D mam taki plan że nie biore namiotu, ktos mnie pewno przygarnie z forum, a jak nie :P to sie na trawie przekimam :-P
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

Motorzysta17 napisał/a:
grotesqa z tym celibatem to żarty... ja tez nie wiem jak bez tego zyc mozna :lol:

a tak poza tym to chetnie sie wbije do ciebie:D mam taki plan że nie biore namiotu, ktos mnie pewno przygarnie z forum, a jak nie :P to sie na trawie przekimam :-P


no wiem wiem że to był żąrt ;p wiesz, podobnie jak Ty myśli pewnie jakieś kilka tysięcy osób ;p ale na Przystanku atmosfera i ludzie są tak pozytywnie zakręceni, ze nie spotkałam sie z objawami jakiejś niechęci jeżeli ktoś o coś pyta lub potrzeebuje czegoś.
Ja zapraszam do mojej siedziby która bedzie sie mieściła prawdopodobnie na górce koło kriszny ;]
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Kanibal Ciebie też zapraszam do swojego namiotu, gdziekolwiek by on nie był ;p
btw. gdzie dokładnie bedzie w tym roku wioska forumowa, jest juz jakas mapka?
  
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

oh właśnie, właśnie! bo ja wpadnę do wioski forumowej tak na jedną noc to przygarnie mnie ktoś? :D czy faktycznie będe musiała wykopać rów i tam sie przespać? xD
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Cytat:
btw. gdzie dokładnie bedzie w tym roku wioska forumowa, jest juz jakas mapka?


jeszcze nic nie jest ustalone. za wcześnie ;-)



jaja będą jak się okaże, że będzie więcej chętnych niż miejsc w namiotach... :lol:
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

ja już gadałam z Punk_Rock ja sobie wykopie koło czyjegoś namiotu rów i postawię tabliczę 'made by Jebanana', tam będe spała. :D
 
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

ja mam na stanie 2 namioty, więc jak ktoś się zdeklaruje ze go weźmie z Kalisza, to mogę go oddać do dyspozycji osób z forum nie posiadających namiot ( namiot 2 osobowy, ale osoby do 170-180 cm wejdą nawet 4'y (sprawdzane :lol: )

Dla siebie biorę 4'o osobówkę w której zajmuję 3/4 miejsca bo śpię na ukos inaczej się nie mieszczę :lol: za długi jestem. Lokatora w swoim namiocie już mam więc kolejnych gości nie przyjmuje :lol:
 
 
 
basista
Gość
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

też wpadnę do wioski forumowej :D

Jebanana^^, napisał/a:
ja już gadałam z Punk_Rock ja sobie wykopie koło czyjegoś namiotu rów i postawię tabliczę 'made by Jebanana', tam będe spała. :D

mogę ci pomóc , wykopiemy rów na 2 osoby i się tam przekimamy xD
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   

ja bede bral jednak swoj namiot, obydwie panie zapraszam jeśli byście miały odwiedzic wioske forumową.
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

no tak, tylko zapewnia ochronę, jakby to powiedzieć, od dołu ;D chyba że nakryjesz sie rowem przeciw deszczowi ;p
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

A ja jadę sama. Biorę swój namiot 2-osobowy i będę w nim spać sama! Bo wszystkich mam w du*** :( nikt mnie nie chce. idę się spłuczką pobawić.

jeżeli ktoś ludzi marudzenie w nocy to możecie wpaść do namiotu :D
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

lyla to bezsensu, wbijaj do mnie do namiotu albo odwrotnie, kazdy namiot wiecej, w ktorym spi 1osoba to 1namiot do pilnowania, i wiecej miejsca zajmuje.
ja tez mam zamiar brac namiot 4osobowy wiec pomiescimy się we 2
 
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

jak komuś potrzebny dach nad głową to zapraszam w okolice bungee ja rok temu wziąłem namiot i w nim nie spałem , a służył trochę ludziom ;))
 
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Ja w tym roku chyba bd kombinował na miejscu, bo ostatnio mój namiot rozkładany w lesie, po pijanemu o 1 w nocy był hitem, ale nie spało się w nim za fajnie, a później go zmyło :roll: wiec i tak musiałem kombinować. Więc jbc przygarnie ktoś śpiocha? :-P
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

Ja póki co jeszcze nie mam namiotu, ten z poprzedniego roku nie przetrwa chyba kolejnej imprezy :-( Jeżeli nie kupie nowego do tego czasu, to mam nadzieję, że mnie ktoś przygarnie :p o ile pojadę oczywiście
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

tutus napisał/a:
ostatnio mój namiot rozkładany w lesie, po pijanemu o 1 w nocy był hitem, ale nie spało się w nim za fajnie, a później go zmyło



Haha, wymiękłam :) Próbuję sobie tą cała akcję wyobrazić i w sumie świetnie musiało to wyglądać ;)

Fajne namioty były jeszcze niedawno w Biedronce. Za jakieś 50 zł i naprawdę był fajny - w kolorze pomarańczowym i khaki :)
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

grotesqa napisał/a:
czemu taki negatywny nastrój? przesyłam troche pozytyvnych vibracji ~~~~~~~~ ;)
a gdzie sie rozbijesz?


mmmm komandosik kusi ;>


nie jest negatywny :P podkreśla on to iż nikt mnie nie chce w namiocie, więc będę się chamić i wezmę swój w którym będę spać sama! :D
a rozbijam się w wiosce forumowej.

na komandosa zapraszam, bo ja nie zamierzam go pić, bo się go boję :P nawet dam Ci otworzyć :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group