Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Samochód - gdzie bezpiecznie zostawić
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

nie trzeba się przepychać przez imprezę! na wschód od woodstocku i miałbyś tylko 200 metrów na imprezę :] ale jak chcesz :)
 
 
Rock  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Crc
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

a jest jakaś mapka orientacyjna przygotowana z rozrysem co gdzie leży? co gdzie stoi, co gdzie siedzi? :)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Jeszcze nie. ; ) za czas jakiś się pojawi. :-)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 24 Cze, 2009   

samochód na woodzie moze pełnić wiele funkcji- jako szafa,składowisko rzeczy,noclegownia,przebieralnia...jka sie ma jakiegos starego grata to nie szkoda go cisnąc w pole namiotowe ;D
 
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 24 Cze, 2009   

taa kumpel ostatnio zaparkował na polu w lesie (na przeciwko sceny). Samochód na polu to najlepsza ochrona przed złodziejami. Jeśli zamierza się wyjeżdzać w poniedziałek to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli chodzi o mapkę to niedługo pewnie będzie, ale na tej z zesżłego roku (właśnie na nią patrzę) nie było oznaczonych parkingów.
 
 
karamolek  
Forumowy prawiczek
paskudnik

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

W zeszłym roku mój kumpel dojeżdżał na pole namiotowe autem już po rozpoczęciu. Skierowano go na rondzie na parkingi. Zdaje się, że to było idąc od Kostrzyna na rondzie prosto, potem trzeba było w którym momencie skręcić w prawo w las. I tam były porobione parkingi dla aut, ale jak sobie pojechać dalej tą dróżką, to się wyjeżdżało na pole namiotowe poprzez górkę, (nie tę gdzie stoi ASP tylko tę po drugiej stronie lasu) i można było zjechać (oczywiście oficjalnie nielegalnie) na pole, tylko trza było uważać, na wylegujących się w trawach piwkowiczów. :)
 
 
Abyss1789  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Gubin
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   samochód na polu

Witam zastanawia mnie jedna rzecz. Zawsze zawsze kiedy przyjeżdżałem na festiwal, a było to dzień przed rozpoczęciem. Było już dość mało miejsca, czyli zaledwie placyki na jeden/dwa namioty, lub jeśli lepiej poszukać w jakimś nieciekawym miejscu typu stromy spad, można było znaleźć na 3/4 namioty w ścisku. Rozbijałem się zawsze na zboczach pod akademią sztuk przepięknych.

Opowiedzcie ile dni przed rozpoczęciem byliście w ubiegłym roku, i jak sie prezentowało miesce na polach. W tym roku mam zamiar przyjechać 26 lub 27, i mam plan spać w samochodzie z wieloma znajomymi namiotami do okoła , pawilonem itp. wszystko ogrodzić kilkami i taśmami. z 10m w jedną i 10 w drugą bedzie trzeba, no i miejsce zeby wjechać. Proszę doświadczonych woodstokowiczów o wypowiedz, dam rade czy nie dam, wogle czy tam sie da wjechać dla każdego? Mam na mysli główne pola namiotowe, najlepiej na skraju lasu.

genaralnie to pytanie brzmi czy wjade na pole normalnie 26stego czy nie, i czy jak juz wjade to jak wyglądaja sprawy z miejscem.

z góry dzięki.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

W zeszłym toku we wtorek popołudniu było dosłownie kilkadziesiąt namiotów na całe pole.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania