Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania i odpowiedzi
Autor Wiadomość
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Śro 27 Maj, 2009   

Lyla Dzięki za pomoc do zobaczenia na Woodzie albo do zobaczenia postów:)
 
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Śro 27 Maj, 2009   

o i jeszcze polecam przeczytać temat, w którym niedawno się wypowiadałeś... ale cały, a nie tylko jedną stronę! :P
http://ludstock.com/topic...stock-vt514.htm
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 28 Maj, 2009   

Nie wiem gdzie wioska w tym roku. NIe mam uprzedzeń i wszystko zależy jak sie będziesz zachowywał.
 
 
 
Daru  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Czw 28 Maj, 2009   

[ Dodano: Czw 28 Maj, 2009 ]
zaintrygował mnie ten temat a szczególnie
DŻEMfan napisał/a:
I czy przez wzgląd na wiek bylbym traktowanny normalnie
bo zastanawiam się co DŻEMfan rozumiesz przez słowo normalnie?
 
 
 
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009   

Daru miałem na myśli jak każdy inny np Ty albo Jagoda
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009   

DŻEMfan napisał/a:
Daru miałem na myśli jak każdy inny np Ty albo Jagoda

jeżeli o mnie chodzi był byś traktowany jak 12 latek, czyli tak jak traktuje moją siostrę. Zakaz bluzgania i używek (tzn jeżeli chodzi o siostre to ona by nawet nie próbowała sie za to brać ale tak teoretycznie ;-) ) a poza tym to na równi.
Swoją drogą biedna moja siostra nie może jechać, rodzice by jej nie puścili :/ a z bratem chętnie byśmy ją zabrali :-? rodzice twierdzą że to taki wiek gdzie za dużo rozumie i może się za bardzo wypaczyć przez co niektórych uczestników imprezy :roll:
 
 
 
Strzyga  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: Kraków
  Wysłany: Śro 03 Cze, 2009   pytania... dużo pytań

W tym roku jadę pierwszy raz na woodstock i mam parę pytań, niektóre są naprawdę głupie ale nurtowały mnie od dawna :-P , na większość nie znalazłam odpowiedzi na forum a na niektóre pewnie są ale jestem zbyt leniwa żeby poszukać :mrgreen: wiec może zacznę

1.dotyczące pociągu. Ile może kosztować z Krakowa i czy jest jakaś strona internetowa na której można dowiedzieć się kiedy i o której będą podstawione pociągi.
2.gdzie najlepiej się rozbić na polu namiotowym?
3. czy wegetarianie znajda coś do jedzenia poza wioską Kriszny?
3. czy można kupić papierosy na terenie festiwalu?
4 czy alkohol można pić tylko w piwnej wiosce czy można pić na polu namiotowym?
5 ile z wooda jest do miasta, czy są jakieś autobusy i ile mogą kosztować?
6 po wyjściu z pociągu gdzie się kierować i czy są jakieś autobusy które zabierają ludzi z dworca na teren przystanku czy trzeba się w pielgrzymkę bawić :-P
7 czy mała scena gra w tym samym czasie co duża?
8 czy w 3 dniu toi toje są już bardzo zapaskudzone? :lol:
9 czy są jakieś budki telefoniczne?
10 czy jak ochrona zauważy niepełnoletnią osobę pijaną lub z alkoholem reagują?
11 czy w piwnej wiosce może przesiadywać osoba niepełnoletnia pod opieka pełnoletniej?
12 czy namiot jest konieczny? bo z tego co widzę i z tego co ludzi opowiadają mało kto trafia do nich po koncertach :lol:
13 czy często zdążają się kradzieże?
14 czy są komary? ( to chyba najgłupsze ) :lol:
15 czy są miejsca na Woodstocku bardziej niebezpieczne od innych?
16 czy zdążają się napady gwałty itp. (to też głupie )
17 jak często ktoś wyciąga szlugi i czy jest tak zwane żulenie? :lol: :-D ;P ( pozdrawiam rynek w Krakowie ;-) )
18 czy policja ogólnie jest na Woodstocku i czy ma prawdo internować w przypadku jakiś akcji?
19 ile warto mieć ze sobą pieniędzy?
20 ile kosztują woodstockowe koszulki?
21 czy zostawia ktoś komórkę albo mp3 lub mp4 w namiocie?
22 kiedy przy kranach jest największy tłok?
23 czy ktoś kiedyś wziął ze sobą shishe i czy to w ogóle dobry pomyśl bo bym chętnie wzięła :-P
24 czy ochrona ma prawo cię przeszukiwać?
25 czy można LEGALNIE wnosić alkohol na teren wooda?
26 czy w pociągach które jeżdżą na dalsze dystanse np. z polski wschodniej są jakieś miejsca do siedzenia tudzież spania, gdyż nie widzi mi się stanie przez 700 km na nogach
27 czy pociągi woodstockowe zatrzymują się w innych miastach lub miasteczkach i zabierają kolejnych ludzi?
28 czy pomiędzy koncertami są jakieś przerwy?
29 czy przyjeżdża dużo ludzi z Niemczech lub innych krajów?
30 wygodniej jest w glanach czy lepiej inne obuwie? ( sandałów nie zdzierżę )

to chyba wszystkie moje pytania :lol: jak by co to dopisze jeszcze jakieś :-P ;P z góry bardzo dziękuje za odpowiedz ;-)
 
 
Sywir  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

o shit XD

1. Jest strona, musisz poszukac adresu bo na zawolanie nie dam rady zorganizowac. Teraz nie pamietam dokladnie ceny. Sprawdz w faq po wiecej info
2. Zalezy od wlasnych upodoban. Ja rozbijam sie w lesie :) Jesli zalezy Ci na bezpieczenstwie to wedle roznych opinii ponoc najbezpieczniej jest przy ASP.
3. W sumie to nie wiem :P nie interesowal mnie ten temat kiedy mialem do wyboru mieso :D
3. Troche Ci sie numeracja pomylila i wyszly dwie trojki :D odpowiadajac na pytanie: mozna kupic fajki w budach nie daleko sceny :]
4. Piwo mozna pic rowniez na polu namiotowym. Istnieja jednak strefy w ktorych panuje zakaz spozywania alkoholu.
5. Z 30 min drogi? Sa autobusy, groszowa sprawa. Taksowki tez kursuja.
6. Na miejscu w zeszlym roku czekal pokojowy patrol juz dzien przed samym PW wiec mozna ich popytac. Dodatkowo sa na drodze wymalowane strzalki kierujace ludzi do miejsca przeznaczenia oraz podstawione autobusy i czatujace taksowki.
7. Tak
8. Toi Toie sa czyszczone. No ale syf i tak jest :P
9. Zdaje sie, ze byly ale pamiec moze mnie mylic
10. Tego to w sumie nie wiem, raczej nikt nie bedzie prosic o dowod.
11. Ba, w piwnej wiosce moze nawet przebywac osoba niepelnoletnia bez osoby pelnoletniej :)
12. Na to pytanie sama powinnas sobie odpowiedziec. W ostatecznosci mozna jechac bez ale raczej nie polecalbym :P.
13. Mnie to osobiscie nie spotkalo ale z opinii mozna powiedziec, ze czesto.
14. Sa.
15. Tak.
16. Nie slyszalem o czyms takim.
17. Jest pelno sepow ale na PW panuje w sumie braterska atmosfera i ja nikomu nie zalowalem (w granicach oczywiscie)
18. Ja zadnej nie widzialem.
19. Zalezy na co chcesz przeznaczyc i ile tego potrzebujesz :P Jakies 200 zl powinno byc.
20. Okolo 30 zl?
21. Sensu brania mp3 nie znam ale komorke w namiocie ktos z pewnoscia zostawia.
22. W sumie zawsze jest tlok, ale najwiekszy mysle, ze jest rano.
23. Bez jaj, shishy nie bierz :) Powinnas sie ograniczyc do rzeczy niezbednych.
24. Nie sadze ale nie znam sie w tych sprawach. Pokojowy patrol nie trzepie ludzi przy wejsciu, a PW to masowka wiec raczej o to sie nie martw. Musisz jednak wiedziec, ze sluzby porzadkowe maja prawo zabrac przedmioty niebezpieczne do depozytu.
25. Wg regulaminu "Nie wnosimy i nie handlujemy żadnym alkoholem!"
26. Nie jezdze z tamtej okolicy :P
27. Tak
28. W sumie to nie zwrocilem uwagi :D
29. Nie spotkalem obcokrajowcow ale troche z pewnoscia jest.
30. Wzialem w zeszlym roku glany i no coz... dobrze, ze mialem rowniez klapki bo bym nie wytrzymal w nich przez goraca temperature :P

http://woodstockowefaq.glt.pl/
http://www.wosp.org.pl/pr.../index.php/33/2
  
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   Re: pytania... dużo pytań

Cytat:
1.dotyczące pociągu. Ile może kosztować z Krakowa i czy jest jakaś strona internetowa na której można dowiedzieć się kiedy i o której będą podstawione pociągi.


Ceny podstawionych pociągów woodstockowych są identyczne z ceną pociągów osobowych na tej samej trasie :) A info o woodstockowych pociągach będzie jakieś 2 tygodnie przed Woodem.
Cytat:

2.gdzie najlepiej się rozbić na polu namiotowym

Nie wiem, ale wiem, że najlepiej NIE przy drodze/ścieżce ;) Ja się rozbiłem pod ASP, kilka metrów od ścieżki. Miałem spokój, a chodzacy ludzie nie robili kurzu w moim otoczeniu.
Cytat:

3. czy wegetarianie znajda coś do jedzenia poza wioską Kriszny

Nic mi o tym nie wiadomo.
Cytat:
3. czy można kupić papierosy na terenie festiwalu

Tak, chociaż są w kij drogie.
Cytat:
4 czy alkohol można pić tylko w piwnej wiosce czy można pić na polu namiotowym

Można pić na polu namiotowym.
Cytat:
5 ile z wooda jest do miasta, czy są jakieś autobusy i ile mogą kosztować

Nie wiem, ile w km, ale idzie się około 20-30 min. A autobusy są, bodajże 2 zł za przejazd, ale nie jestem pewien.
Cytat:
6 po wyjściu z pociągu gdzie się kierować i czy są jakieś autobusy które zabierają ludzi z dworca na teren przystanku czy trzeba się w pielgrzymkę bawić :-P

Skąd jadą autobusy to już nie wiem, bo nie korzystałem. A pieszo dojdziesz be zproblemu, droga jest oznakwoana.
Cytat:
7 czy mała scena gra w tym samym czasie co duża

Tak.
Cytat:
8 czy w 3 dniu toi toje są już bardzo zapaskudzone :lol:

Wydaje mi się, że są czyszczone chociaż raz dziennie.
Cytat:
9 czy są jakieś budki telefoniczne

Mm...nie przypominam sobie, ale nie mówię, że nie ma.
Cytat:
10 czy jak ochrona zauważy niepełnoletnią osobę pijaną lub z alkoholem reagują

Jesli będziesz zbyt pijana to na pewno zareagują. Jeśli będziesz agresywna albo będziesz trupem to z pewnością ktoś zareaguje.
Cytat:
11 czy w piwnej wiosce może przesiadywać osoba niepełnoletnia pod opieka pełnoletniej

Przesiadywać można, ale sama alkoholu nie kupisz.
Cytat:
12 czy namiot jest konieczny bo z tego co widzę i z tego co ludzi opowiadają mało kto trafia do nich po koncertach :lol:

Kwestia tego czy chcesz spać w namiocie czy wolisz w krzakach.
Cytat:
13 czy często zdążają się kradzieże

Czy często to nie wiem, ale zdarzają się.
14 czy są komary ( to chyba najgłupsze ) :lol:
W tamtym roku nie było :p
Cytat:
15 czy są miejsca na Woodstocku bardziej niebezpieczne od innych

Na pewno wioska piwna, bo ludzie tam piją alkohol.
Cytat:
16 czy zdążają się napady gwałty itp. (to też głupie )

Nic o takich rzeczach nie słyszałem. Bijatyki mogą sie zdarzyć, ale to raczej marginalne przypadki.
Cytat:
17 jak często ktoś wyciąga szlugi i czy jest tak zwane żulenie :lol: :-D ;P ( pozdrawiam rynek w Krakowie ;-) )

Jak najbardziej jest żulenie. O fajki, alkohol czy jedzenie... Mówiac szczerze, żebrzącymi o to ostatnie gardzę, bo to kompletna nieodpowiedzialność jechać na Wooda bez kasy i świadomie wybierać życie na koszt innych.
Cytat:
18 czy policja ogólnie jest na Woodstocku i czy ma prawdo internować w przypadku jakiś akcji

Policji nie ma na Woodstocku, ale jak najbardziej ma prawo interweniować, gdy zostanei wezwana
Cytat:
19 ile warto mieć ze sobą pieniędzy

Ja bym powiedział, że 150-200 zł powinno wystarczyć.
Cytat:
20 ile kosztują woodstockowe koszulki

Koło 30 zł.
Cytat:
21 czy zostawia ktoś komórkę albo mp3 lub mp4 w namiocie

Z pewnością ktoś zostawia - pytanie czy mu to na dobre wyjdzie ;)
Cytat:
22 kiedy przy kranach jest największy tłok

Kiedy jest gorąco.
Cytat:
23 czy ktoś kiedyś wziął ze sobą shishe i czy to w ogóle dobry pomyśl bo bym chętnie wzięła :-P

Jeśli się nie boisz, że Ci ukradną...
Cytat:
24 czy ochrona ma prawo cię przeszukiwać

Nie wiem.
Cytat:
25 czy można LEGALNIE wnosić alkohol na teren wooda

Nie.
Cytat:
26 czy w pociągach które jeżdżą na dalsze dystanse np. z polski wschodniej są jakieś miejsca do siedzenia tudzież spania, gdyż nie widzi mi się stanie przez 700 km na nogach

Miejsca do siedzenia są... Na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.
Cytat:
27 czy pociągi woodstockowe zatrzymują się w innych miastach lub miasteczkach i zabierają kolejnych ludzi

Tak
Cytat:
28 czy pomiędzy koncertami są jakieś przerwy

5 minutowe ;)
Cytat:
29 czy przyjeżdża dużo ludzi z Niemczech lub innych krajów

Są ludzie zza granicy, najwięcej jest Niemców.
30
Cytat:
wygodniej jest w glanach czy lepiej inne obuwie ( sandałów nie zdzierżę )

Twój wybór, mnie bylo w glanach wygodnie.
  
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Strzyga napisał/a:
8 czy w 3 dniu toi toje są już bardzo zapaskudzone :lol:

Sż czyszczone conajmniej raz dziennie, trzeba korzystać z tych co stoją przy wujściu do miasta, dopiero na koniec wooda odkryłam że są czyste i zawsze jest papier :P mało komu chce sie tam chodzić :P

Strzyga napisał/a:
12 czy namiot jest konieczny bo z tego co widzę i z tego co ludzi opowiadają mało kto trafia do nich po koncertach :lol:

w brew pozorom przed świtem już są pustki na polu tylko gdzie nie gdzie jakaś grupka osób. Wstawiłam nawet na forum foty z takiego pustkowia.

Strzyga napisał/a:
18 czy policja ogólnie jest na Woodstocku i czy ma prawdo internować w przypadku jakiś akcji

Policja ma swój posterunek za dużą sceną, jak nas okradli tam składaliśmy zeznania itp.

Strzyga napisał/a:
21 czy zostawia ktoś komórkę albo mp3 lub mp4 w namiocie

Tak mój genialny były :roll: zostawił aparat, no i się z nim porzegnał oczywiście. Dla mnie zostawianie w namiotach takich rzeczy to jak zostawianie komuś prezentu pod choinką :-/

Strzyga napisał/a:
26 czy w pociągach które jeżdżą na dalsze dystanse np. z polski wschodniej są jakieś miejsca

nie wiem czy jadą ale co do miejscówek, to na wood jechaliśmy na podłodze w przedsionku (no jak wchodzisz tylko do pociągu) jak wracaliśmy dorwaliśmy się do siedzeń ... i to był bład, nie wygonie jak cholera nie da sie spać, nie ma to jak podłoga ;)

Strzyga napisał/a:
30 wygodniej jest w glanach czy lepiej inne obuwie ( sandałów nie zdzierżę )

glany przeleżały większość w namiocie (bałam się cały czas czy je jeszcze zobaczę) a ja chodziłam na boso, tylko nie przewidziałam rozgrzanego asfaltu i mnie przenosili przez drogę :lol:
 
 
 
Amy Haber  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 43
Skąd: Piła(Silent Hill)
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Moim zdaniem nawet nie warto brać komórki ani aparatu na Woodstock dlatego bo jak mają ci takie rzeczy ukraść to lepiej zostawić w domu dla świętego spokoju :)
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Amy Haber napisał/a:
Moim zdaniem nawet nie warto brać komórki ani aparatu na Woodstock dlatego bo jak mają ci takie rzeczy ukraść to lepiej zostawić w domu dla świętego spokoju :)

jak masz cały czas przy sobei to nie ukradną ;) a no i jak nie zalejesz sie w trupa :P
Aparat musi być a już na pewno jak moj brat jedzie bo robi super foty :P
o ile faktycznie bez aparatu da się przeżyc to bez telefonu nie da rady. My dzieci współczesnej cywilizacji i nie potrafimy się znaleźć bez pomocy telefonu :P
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Strzyga napisał/a:
W tym roku jadę pierwszy raz na woodstock i mam parę pytań, niektóre są naprawdę głupie ale nurtowały mnie od dawna :-P , na większość nie znalazłam odpowiedzi na forum a na niektóre pewnie są ale jestem zbyt leniwa żeby poszukać :mrgreen: wiec może zacznę

bla bla bla przejdzmy do pytań :-P

Cytat:
1.dotyczące pociągu. Ile może kosztować z Krakowa i czy jest jakaś strona internetowa na której można dowiedzieć się kiedy i o której będą podstawione pociągi.

Na stronie głownej PKP oraz wosp.org.pl

Cytat:
2.gdzie najlepiej się rozbić na polu namiotowym?

Nie ma złotego środka, każde lokalizacja ma swoje plusy i minusy

Cytat:
3. czy wegetarianie znajda coś do jedzenia poza wioską Kriszny?

W pasażach z gastronomią mozna znaleźć coraz więcej propozycji bezmięsnych

Cytat:
3. czy można kupić papierosy na terenie festiwalu?

Można, a tak poza tym PAPIEROSY SĄ DO DUPY!!!!

Cytat:
4 czy alkohol można pić tylko w piwnej wiosce czy można pić na polu namiotowym?

Mozna pić prawie wszędzie, strefy bezalkoholowe są pokazane w informatorze (głównie ASP, duża scena) oraz często pokojowy patrol o tym przypomni, gdy ktoś za daleko z % się zapędzi

Cytat:
5 ile z wooda jest do miasta, czy są jakieś autobusy i ile mogą kosztować?

do miasta jakieś 30 minut marszu, autobusy jeżdżą koszt to jakieś 1-2 PLN

Cytat:
6 po wyjściu z pociągu gdzie się kierować i czy są jakieś autobusy które zabierają ludzi z dworca na teren przystanku czy trzeba się w pielgrzymkę bawić :-P

Podąrzaj za tłumem lub spytaj sie innych (choć którędy na sanrajs nie wiedzieli :lol: ), autobusy też jeżdżą koszt 1-2 PLN

Cytat:
7 czy mała scena gra w tym samym czasie co duża?

Grają w tym samym czasie, co czasem skutkuje tym, że trzeba się zastanawiać na którą scene isć jak na obydwóch są ciekawe dla nas kapele

Cytat:
8 czy w 3 dniu toi toje są już bardzo zapaskudzone? :lol:

TOIe są w miare regularnie czyszczone, więc czy to 1 czy 3 dzień za dużej różnicy nie ma

Cytat:
9 czy są jakieś budki telefoniczne?

Są, jest również kawiarenka internetowa i bankomat

Cytat:
10 czy jak ochrona zauważy niepełnoletnią osobę pijaną lub z alkoholem reagują?

Ochrony jako takiej nie ma, jest pokojowy patrol, jak wygląda reagowanie nie wiem, gdyż nigdy nie miałem okazji zaobserwować takiej sytuacji. Faktem jest to, że bez dowodu piwa nie kupisz (nawet jak masz 23 lata)

Cytat:
11 czy w piwnej wiosce może przesiadywać osoba niepełnoletnia pod opieka pełnoletniej?

może, nawet jeśli jest bez opieki

Cytat:
12 czy namiot jest konieczny? bo z tego co widzę i z tego co ludzi opowiadają mało kto trafia do nich po koncertach :lol:

Kwestia podejścia człowieka do tej sprawy, jak dla mnie jest konieczny i zawsze do niego trafiam :mrgreen:

Cytat:
13 czy często zdążają się kradzieże?

Trzeba by było spojrzeć w statystyki policyjne, ogólnie zjawisko to nie należy do rzadkosci

Cytat:
14 czy są komary? ( to chyba najgłupsze ) :lol:

Jesli wziąłbym pod uwage festiwal w Jarocinie, to moge spokojnie powiedzieć, że na PW komarów nie ma :-)

Cytat:
15 czy są miejsca na Woodstocku bardziej niebezpieczne od innych?

Gdy zachowujesz się rozsądnie, wszędzie jest bezpiecznie

Cytat:
16 czy zdążają się napady gwałty itp. (to też głupie )

Raczej są to zwykłe przypadki gdy swój trafi na swego (nie nazwał bym tego napadem ani gwałtem
)
Cytat:
17 jak często ktoś wyciąga szlugi i czy jest tak zwane żulenie? :lol: :-D ;P ( pozdrawiam rynek w Krakowie ;-) )

żulenie jest na porządku dziennym

Cytat:
18 czy policja ogólnie jest na Woodstocku i czy ma prawdo internować w przypadku jakiś akcji?

Policja oficjalnie jest na PW koło duzej sceny, na "deptaku" mają swoje stoisko, nieoficjalnie można ich znaleźć wszędzie. A interweniować ma prawo i nawet powinna.

Cytat:
19 ile warto mieć ze sobą pieniędzy?

Tyle ile uwazasz za słuszne, policz sobie ile mniej więcej będziesz potrzebować na jedzenie itp. Zawsze również można skorzystać z bankomatu. Jest również opcja przetrwania bez pieniędzy, ale wtedy dołączasz do grona "żulących" lub zarabiasz na sprzedaży puszek w pobliskim skupie.

Cytat:
20 ile kosztują woodstockowe koszulki?

Ceny takie sama jak w zwykłych sklepach lub internetowych.

Cytat:
21 czy zostawia ktoś komórkę albo mp3 lub mp4 w namiocie?

kompletny idiota :roll:

Cytat:
22 kiedy przy kranach jest największy tłok?

Największy tłok jest zawsze wtedy, kiedy się tam, wybierasz. Najmniej ludzi podczas koncertów, późnym wieczorem i wczesnym rankiem.

Cytat:
23 czy ktoś kiedyś wziął ze sobą shishe i czy to w ogóle dobry pomyśl bo bym chętnie wzięła :-P

Gdzies chyba mi sie migła szycha na PW, ale osobiście to zbędny balast

Cytat:
24 czy ochrona ma prawo cię przeszukiwać?

Nie spotkałem się z czyms takim, ale zabiorą Tobie niebezpieczne rzeczy jesli zobaczą. Rok temu koło małej sceny koleś się pożegnał z nożem o długości ostrza ok.15 cm (nie mam pojęcia czy później mu oddali)

Cytat:
25 czy można LEGALNIE wnosić alkohol na teren wooda?

Legalnie wnosić nie mozna, legalnie mozna kupic w wiosce piwnej.

Cytat:
26 czy w pociągach które jeżdżą na dalsze dystanse np. z polski wschodniej są jakieś miejsca do siedzenia tudzież spania, gdyż nie widzi mi się stanie przez 700 km na nogach

Im bliżej Kostrzyna się wsiada tym gorzej.

Cytat:
27 czy pociągi woodstockowe zatrzymują się w innych miastach lub miasteczkach i zabierają kolejnych ludzi?

Zatrzynują się, wszelkie przystanki będą podane do informacji na PKP i wosp.org

Cytat:
28 czy pomiędzy koncertami są jakieś przerwy?

Jak wiadomo przerwa techniczna zawsze musi być, chociażby 5 minutowa. Zdarzaja się też dłuższe gadaniny Jurasa pomiędzy koncertami, ale o takich akcjach zwykle jest mowa w informatorze.

Cytat:
29 czy przyjeżdża dużo ludzi z Niemczech lub innych krajów?

niemców nawet sporo, inne nacje też się znajdą.

Cytat:
30 wygodniej jest w glanach czy lepiej inne obuwie? ( sandałów nie zdzierżę )

Kwestia gustu, ja rok temu całe dnie chodziłem na boso. a jak juz zakładałem buty to glany (tak samo jak na codzień)

Cytat:
to chyba wszystkie moje pytania :lol: jak by co to dopisze jeszcze jakieś :-P ;P z góry bardzo dziękuje za odpowiedz ;-)

Pytania zawsze się jakieś znajdą, najlepiej za dużo nie planować, nie szykować sie na nic, najlepiej wychodzi spontan. Ja na pierwszego Wooda pojechałem raptem w 15 godzin i wszystko wyszło znakomicie :mrgreen: 8-)
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Strzyga napisał/a:
1.dotyczące pociągu. Ile może kosztować z Krakowa i czy jest jakaś strona internetowa na której można dowiedzieć się kiedy i o której będą podstawione pociągi.

Na krótko przed woodstockiem dokładna rozpiska ze wszystkimi pociągami będzie podana na stronie orkiestry

Strzyga napisał/a:
2.gdzie najlepiej się rozbić na polu namiotowym?

Nie za blisko drogi, ale też nie za bardzo "w centrum" - bo w nocy trudno się przechodzi między namiotami i można się pogubić

Strzyga napisał/a:
3. czy wegetarianie znajda coś do jedzenia poza wioską Kriszny?

Tak - są np. zapiekanki, ale też pierogi ruskie, pieczone ziemniaki i inne rzeczy

Strzyga napisał/a:
9 czy są jakieś budki telefoniczne?

Są i to nawet dość sporo. Nie wiem jak w zeszłym roku, ale przeważnie były blisko wyjścia do miasta

Strzyga napisał/a:
10 czy jak ochrona zauważy niepełnoletnią osobę pijaną lub z alkoholem reagują?

Pokojowy Patrol reaguje gdy widzi kogoś zbyt pijanego nie pytając o wiek

Strzyga napisał/a:
11 czy w piwnej wiosce może przesiadywać osoba niepełnoletnia pod opieka pełnoletniej?

Wioska piwna jest trochę odgrodzona, ale na wejściu nie ma "bramy" ani niczego takiego, nikt tam o wiek nie pyta - o ile nie kupujesz piwa

Strzyga napisał/a:
12 czy namiot jest konieczny? bo z tego co widzę i z tego co ludzi opowiadają mało kto trafia do nich po koncertach :lol:

Jak dla mnie konieczny - choćby po to żeby mieć gdzie ciuchy zostawić. Poza tym nad ranem jest mało ludzi na polu no i dość zimno. Ale jeśli nie masz własnego, to zawsze możesz kogoś poprosić i umówić się, żeby Ci użyczył miejsca.

Strzyga napisał/a:
13 czy często zdążają się kradzieże?

Mnie osobiście nikt niczego nie ukradł (byłam 4 razy), ale kradzieże są częste.

Strzyga napisał/a:
18 czy policja ogólnie jest na Woodstocku i czy ma prawdo internować w przypadku jakiś akcji?

Policja jest, ale nie widziałam "regularnych patroli", ani interwencji. Na pewno łapią dilerów.

Strzyga napisał/a:
21 czy zostawia ktoś komórkę albo mp3 lub mp4 w namiocie?

Jak dla mnie mp3 zbędna. Komórkę i inne wartościowe rzeczy najlepiej mieć przy sobie cały czas.

Strzyga napisał/a:
25 czy można LEGALNIE wnosić alkohol na teren wooda?

Często wchodziłam na teren pijąc piwo z puszki i nigdy kłopotów nie miałam. Nie słyszałam żeby ktokolwiek miał. Na pewno nie wolno wnosić niczego w szklanych butelkach.

Strzyga napisał/a:
30 wygodniej jest w glanach czy lepiej inne obuwie? ( sandałów nie zdzierżę )

Glany przydają się na koncertach pod sceną.
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

[quote="Gonia"]
Strzyga napisał/a:


Strzyga napisał/a:
3. czy wegetarianie znajda coś do jedzenia poza wioską Kriszny?

Tak - są np. zapiekanki, ale też pierogi ruskie, pieczone ziemniaki i inne rzeczy



Co do ruskich pierogów to trzeba uważać bo w dużej większości są robione(farsz) na smalcu wieprzowym albo dodane mają do farszu skwarki. Ziemniaki też pewnie do końca wege nie są, bo zwykle na takich dużych imprezach smażone na smalcu żeby było taniej :-/
 
 
 
Strzyga  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

[ Dodano: Pon 08 Cze, 2009 ]
Amy Haber napisał/a:
Moim zdaniem nawet nie warto brać komórki ani aparatu na Woodstock dlatego bo jak mają ci takie rzeczy ukraść to lepiej zostawić w domu dla świętego spokoju :)


komórka zawsze się przyda xD ja jestem straszną sierotą i wiem ze się zgubie wiec komórka pomoże mi znaleźć drogę powrotna, a aparat chętnie bym wzięła żeby zdjęcia sobie porobić i pamiątkę jakąś mieć ;-) choć z drugiej strony nie będzie mi się tego ciągle taszczyć ze sobą :roll: no i tu mam ała
Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi ;-)
 
 
XxEwangelistaxX  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   Wątpliwości (pytania)

A więc, słyszałem od kolegów że na Woodstocku jest "Jedna wielka jazda"(bardzo wyczerpująca odpowiedź jednego z moich kolegów.). O tuż Ja jadę pierwszy raz na woodstock.
1.Chciałem się dowiedzieć czy to prawda że na Woodstocku chodzą/są babki pół nagie ?xD
2.Czy tam tak łatwo się naćpać - Jako abstynent trochę się obawiam ze się naćpam a potem jakieś nieprzyjemności
3.Czy są grane wolniejsze kawałki typu Metallica- Unforgiven itp ?

@ Down
Ufff thx za odpowiedz ! Jade na 70% (30% bo może się coś skomplikować ;/)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

1. Jeżeli za półnagie uznamy chodzące w którkich spodenkach i górnych częściach od stroju kąpielowego, to tak :-P
2. łatwiej zdecydowanie jest się najebać, niż naćpać ;-)
3. Raczej tak. ; )
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

1. j.w.
2. jak jedziesz się tam naćpać to nie jedź :evil: wood nie jest po to :evil: :evil: :evil: :evil:
3. jasne że tak
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

miminka napisał/a:
1. j.w.
2. jak jedziesz się tam naćpać to nie jedź :evil: wood nie jest po to :evil: :evil: :evil: :evil:
3. jasne że tak


podczepię się pod odpowiedź;] z ogromnym akcentem na punkt drugi..
 
 
 
XxEwangelistaxX  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

@Upup and Up xD

Nie jade się naćpać - Okulary sobie kup wyraźnie napisane że jestem Abstynętem - osoba która jest wolna od nałogów...

A Mama mi mówiła że czym starszy człowiek to robi się mądrzejszy.
I gdzie ta prawda ?:D

@ Bez urazy Panowie/Panie

@ Down
Są tak zwane "Opcje kryzysowe" typu - mówi ci ktoś "Ćpaj albo ci w dupie" i takich sytuacji sie obawiam bo tam 3/4 osób będzie narąbana -.-


@ Sister Uzywaj opcji Zmień a nie nabijaj bezsęsownie postów - Porada na przyszłość :D
Wybacz z reguły jestem Dżentelmenem ale czasami trzeba kobietę upomnieć :D
  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group