Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Cosplay 2009 - PIERWSZY w Polsce pomysł Cosplayu

Czy wziął byś udział w projekcie Woodstock Cosplay 2009 ??
Tak, chętnie
13%
 13%  [ 3 ]
Raczej tak
13%
 13%  [ 3 ]
Raczej nie
13%
 13%  [ 3 ]
Za żadne skarby
17%
 17%  [ 4 ]
Szczerze ??? Jmt
43%
 43%  [ 10 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

techno było grane,aczkolwiek wiele osób beształo ten motyw. ja też.czemu? a czy na maydayu puszczają rock,metal? raczej nie;]
 
 
 
GTW  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Ale przeszkadzalo ci ze byla puszczana taka muzyka ?? niechcesz nieidz proste masz przeciez duza scene mala scene gdzie niema takiej muzyki a czasem dla odmiany fajnie isc sobie na taka techniawa :) stało sie cos ze leciala tam taka muzka ?? a co do mayday to jest calkiem inna impreza i prosze nieporownoj tego :P a i z gory mowie ze niejestem jakims fanem techno wole dobry polski h-h :) ale denerwoja mnie posty typu techno jest zle lysi czeba ich zabic albo polska mlodziez przeciw generacji techno. Kazda muzyka jest piekna ja niewnikam kto czego slucha bo mam na to wyj.... tylko dziwi mnie to ze tyle mowicie o tolerancji a sami nietolerujecie techna :) a i jeszcze jedno eclaircie jak mowisz ze wiele osob besztalo ten motyw i tu sie neizgodze :) bo jak rozmwialem z innymi imprezowiczami :D:D to nikomu nieprzeszkadzal ten namiot z taka muzyka :) PEACE
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

nie posiadasz umiejętności czytania ze zrozumieniem -to napewno. Drogi GTW,czy ktokolwiek tutaj pisze ,że nie toleruje muzyki techno? chodzi mi o jeden podstawowy motyw-Woodstock to festival na którym nie gra się muzyki techno.Jest to impreza gdzie gra się rock,metal,reggae,punk itd Nie mam absolutnie nic do techna ,ale Woodstock to chyba nie impreza na której jest miejsce na taką muzykę. Masz racje,mam dużą scene i mogę się w ogole nie przejmować ,że gdzieś w namiocie puszczają techno i w sumie tak bardzo się nie przejełam,aczkolwiek zapytana o zdanie nie pochwalam ,tyle ; ] Tym razem przeczytaj wpis 2 razy,żeby zrozumieć wszystko od początku do końca . pozdrawiam :)
 
 
 
elvis
Gość
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

tak oficjalnie na wood.?hym...pozostawje to bez komentaza.fakt ze zjezdzaja sie tam przedziwni ludzie.wjec zbyt nachalnie nie beda zucac sie w oczy i pewnie nie beda robic tyle zamjeszania co ns. ale to tylko poywierdza regule ze wood.sie zmjenia,ale czy na lepsze?...
 
 
Ambroży  
Forumowy prawiczek
Podróżnik


Wiek: 34
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Opole | Kraków
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

Większość odpowiada "Nie, ale byłaby to ciekawa inicjatywa". Czyli nie wypali. Life...
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

GTW napisał/a:
chodzi o to ze hip hop i punk maja ze soba wiele wspulnego :)

haahahaahahahaaahahahahaaha buaaahahahahahahahahahah hihihiihihihihihihihihihih hyhyhyhyhyhyhyyhyhhyh ahahhahaahahhaahahahha czemu ja tego wczesniej nie widzialem.bym powiedzial bardziej ze hip hop i punk maja najwiecej przeciwnosci :) buahahahahaahah
 
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

ankieta jest troche (bardzo) jednostronna... Jak dla mnie to pomysł nie ma szans na przetrwanie, a mi osobiscie równiez nie za bardzo sie podoba.
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią 27 Mar, 2009   

po pierwsze do GTW :

zanim zaczniesz mówić o tolerancji to dowiedz się na czym polega różnica pomiędzy tolerancją, a akceptacją, bo to że ktoś coś toleruje to nie znaczy że jest temu przychylny ...

a poza tym zgadzam się z Eclaircie, bo PW nie jest miejscem, na którym ma zagościć każda muzyka, z tego względu, że głosimy tolerancję, to jest impreza o bardzo specyficznym charakterze i nie sądze żeby puszczenie techna i hip hopu nadało jest uroku, czy klimatu. jeżeli ktoś chce posłuchać techna to idzie gdzie indziej. pomysł z tym calym Cosplayem tez mi się nie podoba, również ze względu na to że to nie należy do klimatu tej imprezy :mrgreen: po co robić z woodstocku jakąś mieszankę wybuchową :?: :roll:
 
 
 
Brat_Wieciekogo
Gość
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

Ambroży napisał/a:
Większość odpowiada "Nie, ale byłaby to ciekawa inicjatywa". Czyli nie wypali. Life...


bo to chyba najbardziej agresywna odpowiedz odmowna mozliwa do wyboru w ankiecie. Sam chętnie wybrałbym odpowiedź z soczystym "wyp-dalaj z tym".
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

Zmieniłem ankietę bo tamta była tendencyjna.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

ostatnie pytanie w sumie powinno być - szczerze?? jmt :-P

ale może być i jak narazie to widzę 100 % tylko w tej odpowiedzi ;-p
 
 
 
Brat_Wieciekogo
Gość
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

dobrze że to zmieniłeś Dez, bo poprzednie możliwości wyboru odpowiedzi przypominały kampanię wyborczą PiS:

"Czy masz coś przeciwko by Lech K. pozostał prezydentem Polski?:

A) Tak, nie mam nic przeciwko
B) Nie, nie mam nic przeciwko
 
 
Lort
Gość
Wysłany: Śro 01 Kwi, 2009   

Osobiście interesuję się tematyką mangi&anime i bardzo lubię casplaye... Mimo to jestem przeciwny. Dlaczego? Otóż w to lato jest i tak od groma konwentów m&a, rozsianych po całej Polsce. I na każdym z tych konwentów jest cosplay. Po co więc organizować coś takiego na Woodstocku, który z tą tematyką nie ma nic wspólnego?
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009   

dokładnie ...
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009   

lubie mange i anime, ale woodstock to woodstock-muzyka przede wszystkim.Jak juz ktoś wspomniał wyżej-od tego są inne zloty. A i tak na woodzie jest tyle przebierańców, ze cospleyowcy sie w nich poprostu zgubią ;D
 
 
 
Kokaina  
Forumowy prawiczek
s,d&r'n'r


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 40
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009   

ja tam do mangi i anime nic nie mam choć nie przepadam za nimi za bardzo, jeśli ktoś chce to prosze bardzo ale do mnie to nie trafia

a co do podobieństwa punka i hh to jest raczej taki jak hipopotama i puszki sardynek ^^
Woodstock to jest impreza raczej w miare zgoda w kierunku jednego nurtu muzyki i niech tak zostanie, wymieszanie łysych wielbicieli techno i hh z metalami i punkami na pewno nie skończyło by sie pokojowo (zwłaszcza tych fanatycznych przedstawicieli kultur).
Zresztą wydaje mi sie że i tak wiecej jest imprez typu techno, disco, hh niż imprez typowo dla metali, rasta, punktów itp., ja sie na takie nie pcham i nie chce żeby nagle zaczeli tam grać metal- ot tak- żeby wszystko było wielokulturowe. Wiec zostawcie Woodstock w spokoju :)
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009   

Lubię anime, jednak 'projekt cosplay' jako zorganizowana akcja nie za bardzo mi pasuje :mrgreen: kto jest taki maniak i fanatyk niechaj się przebierze za Naruto czy Ichigo, na pewno będzie to bardzo pozytywne, ciekawe i oryginalne :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group