Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki na Woodstoku
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

Sama trawa Cię nie zniszczy. Skłonność do uzależnień i do tego następnego kroku wynika bezpośrednio ze środowiska, problemów, domu. Marihuana nie powoduje fizycznego uzależnienia takiego jak np amfetamina czy jeszcze mocniejsze narkotyki.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

ale psychiczne uzależnienie jest bardziej destrukcyjne
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
Marihuana nie powoduje fizycznego uzależnienia


Polka to historia, teraz sa same syntetyki i nie byl bym taki pewien tego stwierdzenia.. natura to juz nie natura
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

no ja właśnie też mam takie zdanie ...
 
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

Ludzi palących trawe spotykałam ale nic innego
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

staber_dg napisał/a:
Polka to historia, teraz sa same syntetyki i nie byl bym taki pewien tego stwierdzenia.. natura to juz nie natura

Ale palenie na zwałę nie pomaga. to nie to co amfetamina, której mechanizm uzależniania jest bardzo proste i podobne do alkoholu. Amfa daje kopa energię no i jak rano się budzisz nieżywy to kreska i znów na nogach. Zapal sobie z rana po spaleniu zobaczymy czy wstaniesz.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

są tacy, którym to nie przeszkadza, a właśnie, żeby funkcjonować muszą zapalić
 
 
 
Simon
Gość
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   Nastawienie

Mi się wydaje - że wszystko zależy od tego jak podchodzimy do narkotyków - marihuana równierz jest narkotykiem - amfetamina nie powoduje uzależnienia fizycznego tak samo jak kokaina - ale co z tego ? To czego używamy nie decyduje o tym jakie mamy życie :) Ja mam spory bagaż "doświadczeń" i nie podoba mi się gdy ktoś mnie krytykuje wyłącznie za to, że jestem entuzjastą tych mniej popularnych substancji zmieniających świadomość, chociaż jestem na tym punkcie nieco wyczulony(z drugiej strony - jak tu się dziwić ? Skoro spotykałem ludzi, którzy mówili, że takich jak Ja to od razu do obozów pozamykać albo najlepiej zabić ? Skoro jestem prześladowany przez chore prawo ?). Mało tego - uwarzam, że narkotyki zmieniły moje życie na lepsze - nie żyjemy w jakiejś kompletnej dziurze - i jeśli tylko chcemy możemy mieć ciekawe życie, możemy zwiedzać świat, oglądać muzea i jeździć na woodstock :D a ten joint, pare piw czy nawet kreska kokainy raz na jakiś czas raczej nie wpłyną za bardzo na nasze życie - takie moje zdanie.
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

Ja ćpaniu mówię stanowcze NIE.Gdy w moim mieście otwarto dopalacze chciałam iść i je podpalić sądzę że są inne sposoby na "koloryzowanie życia"
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

Przecież dopalacze, to nie narkotyki. A największym narkotykiem jest tytoń ;)
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

no to nie są narkotyki ale gorsze syntetyczne ścierwo. Już wole nielegalne
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   Tak

Gela02 napisał/a:
Ja ćpaniu mówię stanowcze NIE.Gdy w moim mieście otwarto dopalacze chciałam iść i je podpalić sądzę że są inne sposoby na "koloryzowanie życia"


Tak i z tego powodu trzeba zabronić wszystkim, dlatego, że Ty nie zażywasz substancji psychoaktywnych(a może zażywasz a sama o tym nie wiesz) to wszyscy mają niezażywać. Mnie wkurza kościół i mówie mu stanowcze NIE ale nie będe podpalał kościołów bo ludzie mają swój rozum i (jeśli są dorośli) powinni mieć możliwość wyboru
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

zacytuje słowa Titusa "narkotyki są dla ludzi, bo to ludzie wymyślili (...) ale nie są dla wszystkich". Zgadam się z tymi słowami, jest dla ludzi ale NIE WSZYSTKICH :)

ja należę do tych "nie wszystkich", nie mogę brać bo mi odwala za bardzo i po prostu wole alkohol :) znam takich co należą do "nie wszystkich", a biorą... strasznie denerwują nie tylko mnie, ale i ludzi z otoczenia ;]
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

brać narkotyki, to tak samo jak pić - trza umić
i wiedzieć kiedy skończyć, dlatego ja mimo wszystko zostanę przy % ale i zabraniać nikomu nie będę ;]
 
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

Ja mam odmienne zdanie na ten temat dla mnie nie ma tych mądrych dla których są narkotyki i tych dla których one nie są.Nie znam osoby która dobrze na ćpaniu wyszła a masę które wyszły źle.Jeśli chodzi o mój protest przeciwko dopalaczą to widziałam jak się po tym bawią dzieciaki z mojego osiedla jeśli można to zabawą nazwać i szkodzili nie tylko sobie ale i innym.Jak 18latek kupuje sobie grama i pali z kolegami na imprezie spokojnie to mnie to nie obchodzi ale jak 13 latki mają dostęp do takich zabawek i robią takie rzeczy to już przesada Nie przeszkadza mi jeśli ktoś z moich znajomych pali zioło ja sama tego nie robie bo źle na tym wyszłam.Widziałam też osoby które paliły dzień w dzień i pomieszało im się w głowach...
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

A nie przeszkadza Ci, zę 13latki mają dostęp do alkoholu?
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

Gela02 napisał/a:
Jak 18latek kupuje sobie grama i pali z kolegami na imprezie spokojnie to mnie to nie obchodzi ale jak 13 latki mają dostęp do takich zabawek i robią takie rzeczy to już przesada
a kiedy oni kurza cygarety to ci nie przeszkadza? takich jest znacznie wiecej i to jest bardziej niebezpieczne dla zdrowia.zainteresuj sie lepiej nimi.
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

tak wiem to też sie kończy alkoholizmem można sobie przez to życie zniszczyć ale tego im nie zabronie Jak dla mnie to mniej szkodliwe
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

alkohol mniej szkodliwy :lol: na wsi sie wychowalas czy jak..poczytaj sobie odpowiednia literature albo porozmawiaj z lekarzem lub farmaceuta ;-)
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

niez napisał/a:
alkohol mniej szkodliwy :lol: na wsi sie wychowalas czy jak..poczytaj sobie odpowiednia literature albo porozmawiaj z lekarzem lub farmaceuta ;-)



Nie mówie w tym przypadku o zdrowiu mówie że bardziej popieram piwo w gronie znajomych niż kreske...
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

a cóż to za różnica - piwo czy kreska jak się ma 13 lat?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group