Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki na Woodstoku
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 30 Maj, 2009   

Widać palacze zioła bardzo lubią sobie tworzyć mity, które później kultywują, staber_dg, to o czym mówisz to uprawa hydroponiczna(btw, słuchałeś Bodka, czy jak ?) i nie ma w niej nic nienaturalnego, wiele roślin tak rośnie, wprawdzie zwykle są te rośliny mniejsze i dają mniejsze plony, oraz łatwiej padają w takim środowisku - można próbować odtworzyć warunki naturalne u siebie w szafie - jednak jest to nieco trudne, w każdym razie nie ma w tym nic chemicznego, idąc tym tropem to pomidory też są chemiczne, bo używa się chemicznych nawozów oraz selekcjonuje najlepsze nasiona...
Dezaprobator - jak można sztucznie selekcjonować rośliny ? fakt, marihuana jest mocniejsza - bo i wiedza o uprawie jest większa, poza tym więcej THC = zdrowsze palenie, mniej substancji smolistych, weźmiesz 2 buchy i jesteś spalony a substancji smolistych przyjąłeś mało - a tak to musiałeś palić i palić i palić....i zadymiać sobie płuca.

NIE MA, powtarzam to jeszcze raz NIE MA takich substancji, które zwiększałyby moc zioła. Dodawanie innych narkotyków do marihuany to rzadkość, to się po prostu nie opłaca! zresztą można by to było łatwo zauważyć! Konopia to konopia, i już, nieważne jak rośnie, wyrośnie zawsze taka sama. Nie było nigdy żadnego ingerowania w konopie na poziomie genetycznym, raczej była prowadzona selekcja i odmiany z różnych stron świata były ze sobą miksowane by osiągnąć ciekawe, bądź mocne rezultaty.
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Sob 30 Maj, 2009   

Zyjesz w utopii :)

Cytat z hyperreal, a zapewniam Cie jest takich sposobow duzo wiecej i nikt sie nie przejmuje tym ze ten czy inny zbior po takich zabiegach moze byc szkodliwy, ludze eksperymentuja, sprzedaja.. piszesz ze cos jest nieoplacalne.. to Ci odpowiem ze jak lepiej kopnie to sie bedzie lepiej sprzedawac, a stronie ktora to rozprowadza chyba wlasnie o to chodzi najbardziej? Potrzeba matka wynalazku..

Cytat:
ABY ZWIEKSZYC ILOSC DOBREJ RZECZY

Istnieje kilka sztuczek aby zwiekszyc ilosc zenskich roslin, lub zawartosc THC. Mozesz zaprzestac jakiegokolwiek podlewania, gdy rosliny zaczna wprowadzac zywice do kwiatow. Zwiekszy to nieco ilosc zywicy. Mozna uzywac kwarcowki, gdy zaczynaja rozwijac lodygi pod kwiaty. Mozna odciac kwiatka, dokladnie w punkcie, w ktorym laczy sie z roslina a wtedy za kilka tygodni uformuje sie nowy kwiatek. Moze to byc powtarzane dwa lub trzy razy aby uzyskac kilkakrotnie wiecej kwiatow niz zwykle. Jezeli rosliny beda popryskane eterel'em [etherel] we wczesnej fazie wzrostu, to prawie wszystkie wyrosna jako kobiety. To takze moze przyspieszyc kwitniecie, nawet do dwoch tygodni. Mozesz zatrudnic zmieniacza wzrostu zwanego colchicine.Jest on trudnodostepny i drogi. Aby uzyc colchicine powinno sie przygotowac roztwor wody destylowanej z okolo 0,1 procent colchicine. Spowoduje to, iz wiekszosc nasion umrze i sie nie rozwinie, ale te, ktore przetrwaja, beda polyploidami [polyploid]. Problemem moze byc, iz colhicine jest trucizna w wiekszych ilosciach i moze byc trujaca w pierwszej generacji roslin.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

Powiedz mi, to jest artykuł ? Czy post jakiegoś idioty z hyperreal(Poproszę o bezpośredniego linka), wiem, że istnieją środki, które "przekonują" roślinę do tego, by była żeńska, jest tu chyba o tym mowa, jednak nawet dogłębna analiza śladów nie wykazuje obecności tej substancji na "gotowej" roślinie. Ogólnie mało komu chce się bawić w cholernie drogie nawozy, bo, powiedzmy sobie szczerze, obecne odmiany marihuany są na tyle silne - że sprzedadzą się tak czy tak, niepotrzebna jest zabawa w bardzo drogie i trudno dostępne nawozy czy "ulepszacze" palenia. Być może występuje zjawisko dodawania czegoś do palenia lub podlewania czymś rośliny - ale jest to zjawisko marginalne, najwięcej growerów korzysta z naturalnego nawozu biohumus :D a dosypywanie innych narkotyków....sam sobie policz - setka(jedna porcja) np. heroiny kosztuje ok 20-30 zł, palenie bierze się za 15-30 zł(zależy od dojścia), więc nawet jakby diler uzależnił całe osiedle - to i tak nie wyjdzie na swoje :P bo do każdego palenia za 15, może 20 zł musiałby dodawać heroinę wartą 30 :P Zresztą wielu growerów brzydzi się narkotykami innymi niż marihuana - ze względów ideologicznych(diler też człowiek! ma swoje zasady i czasami są z nich fajni ludzie! ;-) marihuana ich pasją i w ten sposób ją spieniężają, znałem takiego gościa co za gówniarza nie chciał mi sprzedać palenia, bo stwierdził, że jestem za młody :P) Więc tak czy inaczej:
Prawdopodobnie palenie które kupujesz od Rycha spod trójki to nic innego jak czysta, mocna marihuana, chyba, że trafiłeś na idiotę który spryskuje palenie domestosem(i o tym słyszałem :P ale takiego palenia nikt 2 raz nie kupi....)
Edit:
Znalazłem ten artykuł...prawdopodobnie głupoty, ale zaraz to sam sprawdzę ;-) Jak się czegoś dowiem to tutaj napiszę :P

Edit2:
ok! już znalazłem, ta pierwsza substancja, eterel, nie istnieje :P prawdopodobnie autor błędnie przetłumaczył i chodziło o eter dietylowy, jest to już baaardzooo stary mit i dawno obalony, zresztą eter jako niesamowicie lotna substancja wyparuje w kilka godzin i nie będzie po nim śladu :P
Edit3:
Kolchicyna jest faktycznie używana do uzyskiwania roślin poliploidalnych, chm....to był mój samobój :P przyznam się, że nie słyszałem o tym, jednak żaden ze znanych mi growerów, z różnych krajów też nie słyszał o takim środku, ciekawa sprawa, btw w ciągu 24 godzin 70-90% kolchicyny ulega rozkładowi ;-) Nie mówiąc już o tym, że marihuanę się pali a nie spożywa, więc ryzyko zatrucia spada niemal do zera, poza tym, jak już pisałem, zdobywanie ciężko dostępnych i drogich substancji do powiększenia plonów czy mocy to zjawisko marginalne, szczególnie, że raczej żadnemu amatorowi nie uda się uzyskać takich roślin, to byłyby lata pracy by uzyskać tego typu rośliny ;-)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

A tak się składa, że kiedyś miałem okazję rozmawiać z doktorem, który poddawał analizie chemicznej marichuanę no i sie okazało, że była ona nasączana w leku rozszerzającym naczynia krwionośne. Nikt nie bada skutków takich kombinacji. Na pewno mocno kopała.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

Nie kopała mocniej, leki rozszerzające naczynia krwionośne są najczęściej w postaci Chlorowodorku, bromowodorku etc. (w ogóle większość leków), marihuanę się pali, więc jakakolwiek substancja chemiczna by się po prostu zwęgliła!!! żeby móc to wypalić, musiałoby to być freebase, jak np. crack(kokaina do palenia).
 
 
Vivias  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

OT:Chlorowodór i bromowodór są złym przykładem, bo się nie zwęglą, powód- nie mają węgla jako pierwiastka w sobie :).
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 01 Cze, 2009   

no dobrze, błąd logiczny :P tak czy inaczej wypalenie tego nic nie da, jak nie wierzycie to podpieprzcie leki babci i zjarajcie z lufy :D

[ Dodano: Pon 12 Kwi, 2010 ]
Vivias napisał/a:
OT:Chlorowodór i bromowodór są złym przykładem, bo się nie zwęglą, powód- nie mają węgla jako pierwiastka w sobie :).


Kurdę, właśnie się zorientowałem, że miałem rację, oczywiście, że się zwęglą!!! przecież czym są leki jak nie substancjami organicznymi ? Właśnie taki jest problem, substancje freebase(nadające się do palenia) są nietrwałe i szybko ulegają rozpadowi, chlorowodorki, bromowodorki etc.etc. mają wyższą temperaturę parowania niż rozkładu = nie da się ich palić! ha! ;-)
Pozdrawiam haterów i profesora który analizował tą marihuanę, bajkopisarz jak nic!! ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania