Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Manifestacje anty Woodstockowe
Autor Wiadomość
slav247  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   Manifestacje anty Woodstockowe

Neonaziści z NOP organizują anty Woodstockową propagandę. W najbliższych dniach można się spodziewać w swoich miejscowościach różnych plakatów, wlepek "anty Woodstockowych".
Część wlepek czy plakatów po części nawołuje do nienawiści np. do niepełnosprawnych.
http://forum.nacjonalista...der=asc&start=0
 
 
 
andrew255  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 125
Skąd: Sulęcin
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Nie znam tego forum nacjonalista.pl, ale to co przeczytałem nadaje się tylko do śmietnika. Szkoda było moich 2 minut życia, na czytanie tego tematu, na tamtym forum. Szkoda miejsca w sieci na takie rzeczy. Chorzy ludzie, trzeba im współczuć. A te plakat to już wogóle... Ahh, szkoda słów. :-|
 
 
 
Karaluch  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 10
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Brak słów :P ... Ale nie wydaje mi się żeby udało im się cokolwiek zdziałać jest nas zbyt wielu :D ...
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

dobry jest ostatni post :D
 
 
 
Karaluch  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 10
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

http://www.youtube.com/watch?v=fcgDZLEyBMg
ja już napisałem też napiszcie coś od siebie :P ...
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

a ja przeczytałam 3 posty i dałam sobie spokój aby się nie denerwować :roll:
Podesłałam to braciakowi i on zwrócił mi uwagę że oni tacy nadgorliwi patrioci a mają nicki po angielsku 8-)
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Po co interesowac sie takim poziomem przedstawienia sprawy.. lepiej to przemilczec, itak nic im z tego nie wyjdzie..
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

dokładnie, bez sensu z nimi gadać
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Blahaha! padłem :D Dawno się tak nie uśmiałem, brawo! (pseudo)patrioci!
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

slav247 napisał/a:
Neonaziści z NOP organizują anty Woodstockową propagandę

Za to ty siejesz antyNOPową propaganę imputujac im neonazizm.
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Cytat:
Ziomek byl to wytrzymal 1dzien..
"Oddam sie za bulke" - haslo ktore miala laska.. i.. oddawala sie za jedzenie..
Stwierdzil ze jak sie komus chcialo ruchac to szukal narabanej laski i po prooblemi..
Znajome byly - ktos nasikal im do samochodu..


koleś ma podstawę do nienawiści grupy społecznej sugerując się relacjami (nieobiektywnymi, stronniczymi, prześlepionymi zapewne niechęcią do festiwalu) jakiegoś znajomego :roll: pozostawię to bez komentarza..
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Pytanie ile w tym co mówi prawdy. Akcja z bułką była, sikanie/sranie na namioty i samochody też.
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

są to wszakże baaaardzo sporadyczne przypadki jak na kilkusettysięczny festiwal.. a i tych wszystkich haseł nikt rozsądny nie brał na serio.. kwestia wypaczonej wyobraźni 'kolegów' z NOP'u :-?
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Co do bułki zgoda. Co do oddawania fekaliów na namioty, to ciężko stwierdzić, bo nikt nie zrobił jakiegoś spisu. Tak, czy siak rzuca się to w oczy, więc niektórzy nacjonaliści wyłapują i wykorzystują to na swoje potrzeby, chyba logiczne, prawda?

P.S nacjonalista.pl nie jest stricte NOPowy, ale to tak na marginesie
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Nazywanie ludzi z NOP neonazistami też jest swego rodzaju zamknięciem łba na świat, co Zue Dazy zauważył ;-) Nie popieram ich, jestem daleki od popierania ich światopoglądu, zresztą 90% z nich uważa, że ludzie tacy jak Ja nie mają prawa bytu, jednak jak dla mnie mogą być nawet organizacją neonazistowską(a takową organizacją nie są) i mogą głosić co chcą, co innego, że uważam to za pseudopatriotyzm i mnie to najzwyczajniej w świecie śmieszy, no, być może dlatego, że nie żyję w Polsce, tylko w innym kraju i średnio obchodzą mnie ich działania. Zmierzam do tego, ża każda, nawet organizacja głosząca skrajne poglądy, powinna mieć taką możliwość, powinni mieć też możliwość manifestowania swojego światopoglądu, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku! a my mamy prawo ich skrytykować ;-) tak samo jak powinniśmy mieć prawo skrytykować każdą inną doktryne, partie polityczna i religia ;-) teraz ta krytyka może być albo uzasadniona i mądra albo nie....ale to już temat na zupełnie inną dyskusje :mrgreen: a tak do tematu, to nie ma się czym ekscytować, poszumią, poszumią i na tym się skończy, niech sobie pokazują swoją "pogarde" wobec osób jeżdrzących na woodstock, woodstock odbędzie się tak czy inaczej. Wszystko będzie po staremu, pare osób może da się przekonać, większość zapewne uzna ich za "świrów".
Edit:
Jeśli chodzi o oddawanie moczu na samochody itp...to przecież takie rzeczy dzieją się codziennie wieczorem na większości osiedlowych blokowisk, grupa gówniarzy się napije i robi burdel, a jeszcze można bardzo łatwo dostać w pysk i zostać okradzionym, więc bez przesady, przy tych tysiącach pijanych nastolatków to i tak nieźle Woodstock wygląda i mało jest naprawde skrajnych zachowań. No i oczywiście każdy wie, że można tam się spotkać z różnymi obrazami(pijani ludzie, narkotyki, seks), jeśli tego nie potrafisz zaakceptować to nie jeździsz w takie miejsca, na pielgrzymki zresztą też nie....(tak apropo, w porównaniu do ilości ludzi, którzy pogineli na pielgrzymkach, to te marne 4 osoby, który zgineły na woodstock to nic)
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

buhahaha prawie spadłem z krzesła jak czytałem temat na tym forum dzieci po chemioterapii w butach ortopedycznych :mrgreen: :mrgreen:

ps...oOOo jedziemy na Woodstock
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

simon mądrze piszesz. a tak odnosząc sie do manifestacji to nawet to jest smieszne podobaja mi sie te plakaty wszystko fajnie. po czescie tez maja rację bo jest i gnój na woodstocku ale tak jak ktos zaznaczyl to są tylko wylapane sytuacje. nie podobal mi sie plakat z bombami na woodstock czy z heniem co zaleca wystawianie glowy z pociagu. jezeli oni maja nas za gorszych bo chlejemy i bawimy sie w brudzie to kim są ludzie namawiajacy do zrzucenia bomb na woodstock :| ? ja wiem ze to jest tylko manifa ale te poglady sa gorsze od najgorszego syfu na woodstocku bo nawet jak ktos nachlany lezy w blocie czy nawet we wlasnym gownie. czy ktos sra na maske samochodu czy ćpa i czy wali konia na glownej sciezce gdzie chodza dzieci to nie ma i tak gorszych pogladow niz czlowiek namawiajacy do zniszczenia innych ludzi. przynajmniej takie moje zdanie.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

Ale plakaty pierwsza klasa :D Najlepsze że takich NOP'ów mam na miejscu u siebie na wsi i zawsze robią jakieś dziwne akcje tego typu, aż muszę jechać do domu i się rozejrzeć czy nie ma już plakatów :)
 
 
 
abrahus  
Forumowy prawiczek
nie mam czasu na nic, bo jutro jade na woodstck ;p

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 29
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

"ONR, NOP, MW -dajcie se siana. Woodstock się odbędzie. A jak znowu wpadniecie na pole to kolejny raz pewnie będziecie atakować 10 na 1 bo na tyle was tylko stać. Jak pojawia się róna liczebnie ekipa to po prostu spierdalacie.
[ :evil:"

Tak napisał jeden z chłopaków z nacjonalista.pl w swoim poście..
Ma chopak rację :D
 
 
abrahus  
Forumowy prawiczek
nie mam czasu na nic, bo jutro jade na woodstck ;p

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 29
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

A no tak... nie zauważyłem ;)
Większość tego typu kolesi to takie wieśniaki bez żadnej perspektywy
Brzmi to chamsko ale tak jest... wiem bo takich "narodowców" to
chodziło 60ciu do mojej byłej szkoły...
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

batman napisał/a:
Ogólnie ruch nacjonalistyczny śmierdzi komuną.

Zaliczyłem glebę :roll:

batman napisał/a:
Tylko nikt się pod tym nie podpisze swoim imieniem i nazwiskiem bo to banda tchórzy i frajerów

Napisał anonimowy 18 latek, brzmi to trochę zabawnie, ale jak chcesz udawać gieroja, to wejdź na ich forum ze swoimi danymi i im to powtórz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group