Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Manifestacje anty Woodstockowe
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

niech sobie pojebusy robia manifestacje i tak nic nie zwalcza, bo kto zechce to i tak pojedzie
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

Koli napisał/a:
dzieci po chemioterapii w butach ortopedycznych

a to wogóle nie jest śmieszne :evil:

Simon ma jak najbardziej rację i dlatego ja się nawet w to nie wgłębiam specjalnie, tak jak wczesniej pisałam nawet tego wątku na ichnym forum nie przeczytałam.
Niech gadają tam sobie co chcą oby do rękoczynów nie doszło, wandalizmu czy tam innego nagminnego stręczycielstwa.
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

Jedyne czego nie zrozumiałem to twoja wypowiedź o zrozumieniu się.
Wybacz, ale ściganie się na forum w kozaczeniu przeciwko "brzydkim nazistom" i licytowanie się na bluzgi wygląda komicznie.
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

Przykro mi na nich patrzeć. Tyle nienawiści przeciw własnym rodakom. Jestem patriotą i uważam, ze tacy jak oni bardziej szkodzą niż pomagają.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009   

miminka napisał/a:
Koli napisał/a:
dzieci po chemioterapii w butach ortopedycznych

a to wogóle nie jest śmieszne :evil:

Och, zapewniam, że jest, tylko, że w innym kontekście, zostało to żywcem wyciągnięte z bardzo dobrego kawału :mrgreen:
Edit:
Szczepek, myślisz, że twój post(na forum nacjonalista) coś zmieni ? Niektórzy nie potrafią lub nie chcą spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa i myślę, że właśnie tacy ludzie organizują anty-woodstockowe manifestacje ;-) Chociaż, nigdy nic nie wiadomo :mrgreen: mi by się nie chciało w każdym razie, zresztą nie mam takich patriotycznych zapędów a i narkotyków nie odmawiam, więc chyba nie jestem najlepszą do tego osobą :mrgreen:
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Ależ można się domyślić kto stworzył te plakaty, wystarczy przeczytać dokładnie tamtejszą rozmowę.

Z tymi niepełnosprawnymi nie chodziło autorowi o utylizacje niepełnosprawnych, ale wyszło jak wyszło, czyli... zresztą każdy wie jak i nie mam zamiaru tego bronić.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

batman napisał/a:

Jeśli ktoś nazywa mnie brudasem, uważa, że rozgłaszam zachętę do tępienia niepełnosprawnych, jeśli ktoś chce zrzucać na mnie bomby, jeśli uważa, że dla kogoś takiego jak ja nie ma na świecie miejsca to jest dla mnie gównem

dla mnie też i dla tego jak to mój tata mówi "nie tykaj gówna bo będzie jeszcze bardziej śmierdzieć" ;-)

Simon napisał/a:
miminka napisał/a:
Koli napisał/a:
dzieci po chemioterapii w butach ortopedycznych

a to wogóle nie jest śmieszne :evil:

Och, zapewniam, że jest, tylko, że w innym kontekście, zostało to żywcem wyciągnięte z bardzo dobrego kawału :mrgreen:


a takie kawały tez nie są śmieszne :roll:
 
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Simon - wierzę, że są na tyle inteligentni, że będą potrafili zauważyć, że są irracjonalnie uprzedzeni.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

miminka napisał/a:


Simon napisał/a:
miminka napisał/a:
Koli napisał/a:
dzieci po chemioterapii w butach ortopedycznych

a to wogóle nie jest śmieszne :evil:

Och, zapewniam, że jest, tylko, że w innym kontekście, zostało to żywcem wyciągnięte z bardzo dobrego kawału :mrgreen:


a takie kawały tez nie są śmieszne :roll:

Kwestia gustu i zdystansowania względem siebie, swojej własnej kultury, religii i osobowości, masz rację, dla zadeklarowanych prawicowców, krzyczących polska dla polaków, na pewno nie jest śmieszne, u całej reszty, nawet prawicowej, pojawiłby się lekki uśmiech, znam katolików, którzy potrafią zażartować z swojej religi, ba! miałem nawet takiego księdza na religii w liceum! :mrgreen: za to nie wyobrażam sobie ortodoksyjnego żyda, opowiadającego kawały o Bogu ;-) Myślę, że wyluzowanie w pewnych sprawach jest potrzebne, to tak, jakbym Ja się spinał przy każdym kawale który stawiałby moje poglądy, czy rzeczy które szanuje w trochę gorszym świetle ;-) Coś takiego jest lepiej postrzegane przez otoczenie, tacy ludzi są po prostu bardziej akceptowani, a jeśli jeszcze potrafią mądrze coś opowiedzieć, to szybko znajdą sojuszników swoich poglądów :mrgreen:
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

simon nie zły wykład :-P z siebie potrafię się śmiać, owszem kiedyś miałam z tym problem ale już mi przeszło ;-) ale ze śmiertelnie chorych dzieci nie potrafię :roll:
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

wkurwiaja mnie ci nacjonalisci, narodowcy i inni bo w czym sa niby lepsi od nas...?
 
 
FuckAuthority  
Forumowy prawiczek
Cwaniak Mentalny


Wiek: 37
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 36
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

W niczym nie są lepsi to są tacy sami ludzie jak każdy z nas. Tylko mają taki pogląd a nie inny i uogólniają wszystko w tym poglądzie niesamowicie :/ co nie jest dobre.
Rozumiem patriotyzm, miłość do Ojczyzny ( nie do państwa ), tradycje itp.
Ale ten motyw z tym wózkiem to było przegięcie pały o 180* :/
Co złego oni widzą w woodzie to nie wiem, fakt, syf jest, dragi też są, sex jest...ale czy k**wa to jest ich problem ? jak ktoś chce to niech zaśmieca swoje życie...wolną wole mamy od Boga którego wyznajemy, obojętnie pod jaką postacią, NR to zazwyczaj katolicy więc robiąc manifestacje próbują negować wolną wole innych i sprzeciawiają sie Bogu ? troche sie to gryzie moim zdaniem...echh to jest temat rzeka... :evil:
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

FuckAuthority napisał/a:
i uogólniają wszystko w tym poglądzie niesamowicie :/ co nie jest dobre.

Twoje stwierdzenie to też uogólnienie, czyżby hipokryzja?:]
FuckAuthority napisał/a:
Ale ten motyw z tym wózkiem to było przegięcie pały o 180* :/

Nota bene to samo napisano na forum nacjonalisty.

FuckAuthority napisał/a:
Co złego oni widzą w woodzie to nie wiem, fakt, syf jest, dragi też są, sex jest...

Nie wiesz, ale sobie odpowiadasz

FuckAuthority napisał/a:
ale czy k**wa to jest ich problem


A czy twoim problemem są ich problemy?

FuckAuthority napisał/a:
wolną wole mamy od Boga którego wyznajemy, obojętnie pod jaką postacią, NR to zazwyczaj katolicy więc robiąc manifestacje próbują negować wolną wole innych i sprzeciawiają sie Bogu ? troche sie to gryzie moim zdaniem...echh to jest temat rzeka... :evil:

W Sodomie i Gomorze Bóg też pogwałcił wolną wolę? Jezus nauczając ludzi pogwałcał ich wolną wolę? Logika dziurawa jak durszlak
 
 
FuckAuthority  
Forumowy prawiczek
Cwaniak Mentalny


Wiek: 37
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 36
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

stary chwytanie za słowa wyrwane z kontekstu masz opanowane do perfekcji ;)

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2009 ]
Aha i jeszcze jedno, skoro ciśniesz tak na wood'a i popierasz stanowisko nacjonalistów to czemu jesteś na tym forum i czemu masz 98 postów ?
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Wyrywanie z kontekstu, bo jest sporo fragmentów do których mam ale?
Swoją drogą kilka osób wpadło na pomysł, a tu lament ogólnowoodstockowy, wygląda to co najmniej zabawnie

FuckAuthority napisał/a:
Aha i jeszcze jedno, skoro ciśniesz tak na wood'a i popierasz stanowisko nacjonalistów to czemu jesteś na tym forum i czemu masz 98 postów ?

Ponieważ mam taką zachciankę i nigdzie nie poparłem tej manifestacji, mimo, że zgadzam się z ich oceną
 
 
FuckAuthority  
Forumowy prawiczek
Cwaniak Mentalny


Wiek: 37
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 36
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Jedyny lament jaki widze to lament z forum nacjonalista Panie kolego...a co do wyryania z kontekstu nie ma to jak wybiórcza argumentacja ;) ( Reich propaganda minister też tak robił, zbyt często..) Ty masz swoje zdanie, ja wiem jak jest.
Każdy robi ze swoim życiem co mu się podoba i nie widze powodu dla którego ktoś uszczęśliwiałby kogoś na sile...a na forum nacj. tak właśnie by chcieli...nazywanie ludzi śmieciami, brudami itp. po co wpie*dalać się z butami w czyjeś życie ?

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2009 ]
nie popierasz ale sie zgadasz ? czyżby hipokryzja..? ;)
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

FuckAuthority napisał/a:
Jedyny lament jaki widze to lament z forum nacjonalista Panie kolego

Dyskutowali nad sensem tego przedsięwzięcia, co w tym niezwykłego?
FuckAuthority napisał/a:
Ty masz swoje zdanie, ja wiem jak jest.

Ciśnie mi się na język chamska odpowiedź, ale sobie podaruję. Swoją drogą jedyna słuszna prawda jest po twojej stronie, bo tak?

FuckAuthority napisał/a:
Każdy robi ze swoim życiem co mu się podoba i nie widze powodu dla którego ktoś uszczęśliwiałby kogoś na sile

Skoro każdy ma robić co mu się podoba, to oni mogą żywić niechęć do osób takich jak ty. Dziwną logikę obrałeś do obrony swoich racji.

FuckAuthority napisał/a:
nazywanie ludzi śmieciami, brudami itp. po co wpie*dalać się z butami w czyjeś życie ?

Hmm, czyli człowiek zasługuje na szacunek z racji swojej anatomii? Człowiek brzmi dumnie gdy za tym coś idzie. I jeżeli będę widzieć przećpanego, przepitego degenerata bez żadnych wartości, to tak, nazwę go śmieciem, brudem, odpadem społecznym i będą to eufemizmy.

FuckAuthority napisał/a:
nie popierasz ale sie zgadasz ? czyżby hipokryzja..? ;)

Bez imputowania, zgadzam się z ich oceną woodstocku, ale nie zgadzam się z manifestacją, jeżeli to dla ciebie równoważne rzeczy, to widzę, że problemy z czytaniem się kłaniają
 
 
FuckAuthority  
Forumowy prawiczek
Cwaniak Mentalny


Wiek: 37
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 36
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

osób takich jak ja ? idąc Twoim tokiem myślenia 90% społeczenstwa to brud i śmieci bo WSZĘDZIE można spotkać ćpunów, alkoholików, meneli, żebraków itp. oczywiście jest burżuazja, elita.

Twoim zdaniem pewnie NOP/ONR/NS itp. to obrońcy czystości w świetle nieskazitelnym. Oni nie piją, nie palą papierosów, nie ćpają nie uprawiają sexu i są 100% " Polską rasą " ( kto wie ten wie skąd termin pochodzi )

A teraz chłopcze coś Ci powiem.

Tak jak Oni i Ty cisniecie po ludziach tak Oni i Ty jesteście dokładnie tacy sami jak my, pewnie nie raz leżeli ( leżałeś ) tak najebany, że nie mogłes ruszyć nogą więc nie praw mi morałów, kończe dyskusje. Jeśli chcesz możemy ją dokonczyć przy piwku kiedyś. Jako ludzie dorośli bo miewam, że mając lat powyżej 20pare takowym jesteś. Pozdero.
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

FuckAuthority napisał/a:
osób takich jak ja ? idąc Twoim tokiem myślenia 90% społeczenstwa to brud i śmieci bo WSZĘDZIE można spotkać ćpunów, alkoholików, meneli, żebraków itp. oczywiście jest burżuazja, elita

Ależ skąd ta statystyka?Nieładnie posługiwać się fałszywą precyzją, wiec poproszę źródła^^. I ad numeram też mogłeś pominąć, bo co z tego, że tyle ich jest, ma to oznaczać, że zasługują na szacunek?.
I wreszcie rozbroiło mnie odwołanie się do burżuazji, czyżbyś miał jakiś problem klasowy, jesteś z uciskanego proletariatu czy jak?

FuckAuthority napisał/a:
Twoim zdaniem pewnie NOP/ONR/NS itp. to obrońcy czystości w świetle nieskazitelnym. Oni nie piją, nie palą papierosów, nie ćpają nie uprawiają sexu i są 100% " Polską rasą " ( kto wie ten wie skąd termin pochodzi )

Zarzuciłeś wszystkie nazwy, które Ci się z ruchem kojarzą? Jako, że nie chce mi się rozpisywać, to nic takiego nie uważam.

FuckAuthority napisał/a:
A teraz chłopcze coś Ci powiem.

Primo: Mógłbyś skończyć z tym protekcjonalnym tonem? W twoich ustach wygląda on po prostu komicznie
Secundo: Nie jesteśmy na ty, więc takowy zwrot jest niegrzeczny, czyżbyś nie mógł zachować kultury w dyskusji?

FuckAuthority napisał/a:
pewnie nie raz leżeli ( leżałeś ) tak najebany, że nie mogłes ruszyć nogą więc nie praw mi morałów

Masz coś na poparcie swoich słów, czy tylko swoje domysły, które są nota bene marnymi argumentami.

FuckAuthority napisał/a:
Jeśli chcesz możemy ją dokonczyć przy piwku kiedyś. Jako ludzie dorośli bo miewam, że mając lat powyżej 20pare takowym jesteś. Pozdero.

Przypuszczam iż wątpię, swoją drogą wiek też wziąłeś ni z gruszki ni z pietruszki. Czekam na odwołanie się do stada niewidzialnych, latających ośmiornic, które pożerają mózgi.
 
 
FuckAuthority  
Forumowy prawiczek
Cwaniak Mentalny


Wiek: 37
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 36
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

PS. sypnąłeś Biblią...czemu porównujesz Boga i Jezusa do NOPu ? są aż tak wielkim autorytem dla Ciebie...? :lol:
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

FuckAuthority napisał/a:
PS. sypnąłeś Biblią...czemu porównujesz Boga i Jezusa do NOPu ? są aż tak wielkim autorytem dla Ciebie...? :lol:

Pragnę przypomnieć, iż ty pierwszy się odniosłeś do Boga, więc odparowałem Ci na twoim przykładzie . Bazując na tym można stwierdzić, że twój zarzut można skierować do Ciebie, podobno kto się czubi ten się lubi, ale co ja tam mogę wiedzieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group