Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kto mile widziany na woodstocku
Autor Wiadomość
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

czymka napisał/a:
Kto będzie chciał, ten przyjedzie.
Kto będzie miał złe intencje też...
Niestety



Cóż niestety drechy i skini nie ulegli anihilacji..... Mam nadzieję, że to się zmieni :D
Obecnie sam jestem ogolony na 6 mm i wyglądam jak typowy dres, ale nim nie jestem :P
 
 
 
Evey  
Forumowy prawiczek
Lilith


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

nie szata zdobi człowieka i czyni go takim jakim jest ;-) Oczywiście często wygląd dużo mówi o człowieku i najpierw zwracamy właśnie uwagę na wygląd. Ale chyba nie powinniśmy od razu skreślać człowieka bo jest tak nie inaczej ubrany czy ma takie a nie inne włosy :-) Oczywiście jeśli człowiek przynależy do jakiejś subkultury to dostosowywuje się do tego stylu - ja jestem ogólnie tolerancyjna, oczywiście jasne jest że nie chciałabym zobaczyć na woodtocku długowłosej blondynki w różowo-czarnej mini i wielkich szpilach na dodatek słuchającej discopolo czy techno :-P Myślę, że Woodstock jest przeznaczony dla osób znających się na muzyce, dla osób które wiedzą co dobre ;-)
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Evey napisał/a:
Myślę, że Woodstock jest przeznaczony dla osób znających się na muzyce, dla osób które wiedzą co dobre ;-)


no to teraz zadam inne pytanie, w takim ukłądzie co jest dobre? to co Ty za takie uważasz?
i dalej...
Evey napisał/a:
a jestem ogólnie tolerancyjna,

ale... :roll:
Evey napisał/a:
oczywiście jasne jest że nie chciałabym zobaczyć na woodtocku długowłosej blondynki w różowo-czarnej mini i wielkich szpilach na dodatek słuchającej discopolo czy techno :-P

chociaż
Evey napisał/a:
nie powinniśmy od razu skreślać człowieka bo jest tak nie inaczej ubrany czy ma takie a nie inne włosy :-)


----
więc teraz mi coś wyjaśnij, Twój post ma znaczenie tylko wtedy jeśli go czytamy w takiej kolejności jak napisałaś i zapominając o tym co było linijkę wcześniej? Bo jeśli najpierw mówisz, że nie szata zdobi człowieka, a chwile później w tym samym poście piszesz, że nie chcesz zobaczyć blondii w mini to możesz mi wyjaśnić dlaczego? Przecież tak wygląda ale może mieć sporo w głowie... Woodstock jest dla ludzi znających się na dobrej muzyce tak? ale muszą wyglądać na subkultury, żeby wkręcić się w klimat? I żeby każdy wiedział, że ONI wiedzą co to dobra muzyka... :roll:
 
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Śro 28 Sty, 2009   

Na wooda potrzebni są ludzie, którzy czują takie klimaty albo chcieliby zacząć je czuć. Nie trzeba być znawcą muzyki, żeby tam sie udać i znaleźć w tej mieszance stylów coś dla siebie. A poza tym liczy sie atmosfera, którą sami uczestnicy sobie stworzą...
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   

Więc jak dla mnie każdy może tam pojechać... Bo co to znaczy czuć takie klimaty? Znam pełno ludzi którzy nie chcieli jechać, bo stwierdzili że nie będzie im się podobać a później nie chcieli stamtąd wracać, ale też znam ludzi którzy jechali z dużym zapasem entuzjazmu i powinni czuć się w tych klimatach świetnie a było odwrotnie... Więc to jest kwestia jak nie spróbuje to się nie przekonam, a nie czy chodzę w szpilkach czy glanach, albo czy biegam bez butów...
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 30 Sty, 2009   

każdy oprócz złodziei... tylko bym dorwał tego co okradł mój namiot ;]
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

to jest akurat już gatunek pod ludzi... Złodzieje nie wliczają się nigdzie do osób mile widzianych i to nie ważne jak by wyglądali.. :roll:
 
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

punk_rock napisał/a:
Bo co to znaczy czuć takie klimaty?


Zaznaczyłam: 'chcieliby je czuć'. Domyślam się, że jest grupa ludzi, którzy niekoniecznie chcieliby tam być, ale w zasadzie potem bardzo pozytywnie wspominają PW. Na moim przykładzie, gdyby ktoś mnie rok temu spytał, czy jadę na woodstock, wyśmiałabym go... ;-)


------------


Co do złodziei, zgadzam się z każdą opinią, jaka do tej pory padła :-)


//polaczono
staber_dg
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 14 Lut, 2009   

No zagraja zagrają.
 
 
 
leeloo1990  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

http://www.lastfm.pl/grou.../40725/_/418292

Link do dosyć ciekawej dyskusji na last.fm o tym kogo byśmy chcieli na Woodstocku widzieć a kogo nie (zdania jak zwykle, podzielone :P)

Według mnie nie ma grupy, której przedstawicieli by na Woodzie nie było. Oprócz punków, metali i "trójkolorowych" widziałam paru dresów, kilka emo, jakieś gothy, sporo "przeciętnych ludzi" w średnim wieku a w ASP nawet trzy wesołe babcie :)

Ogólnie rzecz biorąc znajdzie się miejsce dla każdego pokojowo nastawionego człowieka.
 
 
Gela02  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 61
Skąd: czę100chowa
Wysłany: Pią 27 Lut, 2009   

Wszystkie subkultury i różne narodowości naprawdę misz masz To jedyne takie miejsce gdzie atmosfera jest tak pogodna że potrafią się razem bawić przeważnie bez konfliktów
 
 
jabolowa  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 55
Skąd: Sobieszczany
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

ja jestem zdania,ze z kazdym mozna sie fajnie bawic, pod warunkiem ze osoba ta ma cos w mózgu i nie przyjezdza na woodstock zeby robic rozróby, ale poprostu bawic sie.
ja osobiscie wole ludzi ktorzy bujaja sie w tym samym klimacie co ja, ale nie powiem,znam kilku drechów , z którymi da sie pogadac, mimo tego,ze nosza biale kaszkietówki :mrgreen: pozory,pozory.
co nie zmienia faktu,ze tak ogólnie jak widze wieksza bande dresów na ulicy, to omijam szerokim łukiem,gdyz nie wszyscy sa tacy fajni,jak ci których znam osobiscie;]
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

Ja jestem za tym by przyjeżdżał każdy, kto rozumie słowo szacunek.
 
 
 
ewek  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

zgadzam się z Xeroxem. Szacunek, wyrozumiałość i tolerancja.
Wczoraj był jakiśtam mecz u mnie w mieście, zjechały się drechy.. siedziałam na ławce w glanach, obok na drugiej ławce dresy.Jedzie jeden na rowerze i ''glany kurwa!'' ... następnie przechodzę obok ich ławki a ''miły'' chłopak w wieku około 16 lat wali do mnie taki tekst ''mam pytanie, co ile dni się myjecie?''... tolerancja i szacunek a najbardziej to niestereotypowe poglądy miał ;) :lol:
 
 
jabolowa  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 55
Skąd: Sobieszczany
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

to wlasnie takie bandy dresów najgorsze sa ;]
jak ci zacznie takimi tekstami sypac, to az sie cos w czlowieku gotuje
 
 
 
DoRotten  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 20
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

mam nadzieję, że dresy się na PW nie wybierają :)
ale wśród metali też (co mnie zaskoczyło ostatnio) nietolerancja panuje :/.
 
 
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

Ostatnio idąc z koleżankami ze szkoły natrafiłyśmy na grupkę takich "milusińskich" i oczywiście musieli coś w nas skomentować...
A to "ave szatan" albo "oo ćpunki" jak to się ma do mnie i koleżanek nie wiem...ale mnie to zawsze bawi... :mrgreen:
Fajnie że wzbudzamy kontrowersję :lol: Tak do tego podchodzę,dlatego mi już wszystko jedno.
Kiedyś się we mnie gotowało,ale po co się wkurzać jak oni tylko tego od nas oczekują...Reakcji z naszej strony.
 
 
 
Łąka  
Forumowy prawiczek
Zeżarło?


Wiek: 32
Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 19
Skąd: Człuchów
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   

Ja też czuję satysfakcje jak ich bardzo boli ta nasza odmiennośćm, ale nie ma się czym przejmować :) na Woodzie tylko sami swoi !
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   

Pytaniem jest czemu chcemy się wyróżniać, ale to już się nadaje do działu "poważniej" :P
 
 
 
Candless  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

jabolowa napisał/a:
to wlasnie takie bandy dresów najgorsze sa ;]
jak ci zacznie takimi tekstami sypac, to az sie cos w czlowieku gotuje


'zabili Ci żółwia?' 'to te, co im żółwia zabili'


:DDDDDDDDDDDDDDD rozwalają mnie dziecii:* :mrgreen:
 
 
małapała.  
Forumowy prawiczek
power.


Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

We mnie samej również się gotowało jak ktoś cisną komentarzami.
potem nauczyłam się nie zwracać uwagi a ich kurwi.. brała.
i myślę ze to nie ja się wyróżniam tylko 'oni' swą głupotą.
są tez ludzie ciekawi ale to chyba coś innego.
:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group