Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
dopalacze na Woodstocku
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009   

Zacznijmy od tego, że dopalacze to gówno, te sławne dopalacze to benzylpiperazyna, jest ona wysoce toksyczna a efekty są średnio fajne(jak rzeniona amfetamina...). Empirycznie nie było mi dane stwierdzić, bo i nigdy ochoty nie miałem. Nie wiem jak bardzo musiałbym być zdesperowany, by się za to chwycić :mrgreen: a alkohol, jak alkohol, znany, lubiany no i legalny i akceptowany społecznie a do tego jaki smaczny :mrgreen:
 
 
chris183  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob 02 Maj, 2009   

Ktoś by się jeszcze "dopalił", zrobił sobie krzywdę albo się zabił, i niektóre media znów by zaczęły atakować PW że zlot ćpunów, ze demoralizacja, itd..
 
 
kimberly272  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   

w ogóle poroniony pomysł... "Stop przemocy, stop narkotykom". Koniec, kropka.
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   

kimberly272 napisał/a:
w ogóle poroniony pomysł... "Stop przemocy, stop narkotykom". Koniec, kropka.


Amen (mimo, iż religia ssie)
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009   

sloneczko2702 napisał/a:
Jesli ktos wie ile wypic to okey
kazdy wie ile wypic bezsensem jest w ogole zaczynac pic i zabierac potrzebujacym przyklad?(mam polowke koles podchodzi do mnie)"czesc wlej mi jednego napije sie dla towarzystwa" w tym momencie o co kaman przyjacielu?!i po co to moczyc dzioba ? ja znowusz inaczej robie jak mam byc niedopity to w ogole nie pije a jak pic to do gleby
Dopalacze
lol same slowo czy taka maryska jest dopalaczem? raczej jedynie zamula czlowieka
Xerox napisał/a:
Amen (mimo, iż religia ssie)

kwestia religii jest sprawa obligatpryjna wiele osob mowi "Nie wierze" a w sytuacji patowej mow"Boze"smieszy mnie to niezmiernieklecha mowi ze alkohol jest zly a sam chla na mszy
kimberly272 napisał/a:
w ogóle poroniony pomysł... "Stop przemocy, stop narkotykom". Koniec, kropka.
haslo jak najbardziej ok lecz sama intencja nie wystarczy jak sobie dobrze przypominam Ci goscie co rozdawali te plakietki dawali tez Prezerwatywy no nie?
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   

Xerox napisał/a:
kimberly272 napisał/a:
w ogóle poroniony pomysł... "Stop przemocy, stop narkotykom". Koniec, kropka.


Amen (mimo, iż religia ssie)

gówno, takimi hasłami można wprowadzić wszystko, przykład ? STOP TERRORYZMOWI! krzyczał polityk, które chce by państwo miało dostęp do prywatnych danych dotyczących każdego obywatela....poza tym alkohol to też narkotyk :P a legalnie go sprzedają. Sami zrobicie sobie rok 1984
 
 
jasio99  
Forumowy prawiczek
Master Of Metal


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 41
Skąd: Radom
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009   

Eh ja tego nie rozumiem. Po co jakieś dopalacze trava czy inne gówno ? elvis... tu nie chodzi o to
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 10 Cze, 2009   

Ja też nie rozumiem wielu postaw wielu ludzi, ale nie mówię im tego wprost, co by nie czuli się nieprzyjemnie ;-)
 
 
Jahseeandknow  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw 11 Cze, 2009   

ta
  
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Czw 11 Cze, 2009   

amfetamina metamfetamina uzywana przez "Oblatywaczy"z USA niby nielegalna lecz latwo dostepna . wpiszta sobie w google to zobaczyta mase sklepow paranoja wszystko nielegalne ale latwo dostepne dlaczego wladze sie za to nie zabiora tylko wsadzaja nos w porzadnych obywateli
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

Pieprzenie, Przede wszystkim meta jak i amfetamina jest do kupienia, prawda, ale nie jest dostępna dla prywatnych osób!!! Tylko, dla firm, stacji badawczych ETC. a i to nawet nie, bo takie firmy jak i stacje badawcze muszą posiadać zezwolenie. To po pierwsze, po drugie, NAWET jakby dało się legalnie kupić mete czy amfetaminę, to co Ci do tego ? Pan A sprzedaje coś Panu B, Pan B zdając sobie sprawę(bądź nie...) z ryzyka, zażywa to coś i świetnie się bawi(albo i nie), gdzie tu widzisz problem ?
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

Simon napisał/a:
gdzie tu widzisz problem ?


Pan B bawi sie tak dobrze ze bierze coraz czesciej, uzaleznia sie, nie wychodzi z tego, przekreca sie, zona pana B popada w depresje, traci prawo do opieki nad dziecmi, patologia goni patologie, a taki dobry chlopak byl i malo pil... Wszystko przez zlego pana A z owym "coś"

pozdrawiam
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

Pan B trafia za kraty na 3 lata za posiadanie, żona nie ma pieniędzy na życie, traci prawo do opieki nad dziećmi, patologia goni patologię.... Nie wiem czy wiesz, ale z wprowadzeniem ustawy "anty"narkotykowej, spożycie narkotyków wzrosło 3-krotnie.

Zauważ jednak, że w przeważającej większości ludzie zażywający różne cosie nie mają rodziny, dzieci etc. Poza tym od razu zakładasz najgorszy scenariusz, od razu się uzależni i zniszczy sobie życie, na podobnej zasadzie powinniśmy zdelegalizować nawet kawę, od niej też się można uzależnić i przekręcić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga