Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
14-latek na Woodstock
Autor Wiadomość
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

ja jadę teraz pierwszy raz i w drodze na pw skonczę 15 :)
 
 
 
martinek
Gość
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009   

a ja w wieku 13 lat zabrałam mamę na Woodstock ;) zobaczyła, przekonała się :) teraz od dobrych paru lat jezdzimy co roku ;) ja wyjeżdżam kilka dni wcześniej a mama ma już swoją ekipę Woodstockowych znajomych ;)
 
 
jarosik211  
Forumowy prawiczek
Don't Worry, be Happy :)

Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 5
Skąd: okolice Suwałk
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

ja mam rocznikiem 16 lat i tez planuje z kumplem (20 lat) pojechac w tym roku na Woodstock, wszysto zalezy od tego czy zarobie na wyjazd, i czy dostane pozwolenie od Mamusi :)
 
 
 
kostka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

mam 15 lat, po woodstocku skończe 16 tzn kwestia dni (ur.9 sierpnia) no i moi rodzice nie zgadzaja się, więc jade bez ich wiedzy :D:D, już mam 2 kumpele i ekipa robi sie co raz większa więc myslę, że będzie fajnie..:D Po za tym wiem, że na woodstocku nie da sie być samemu więc musi być super!
 
 
Asiek006  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 127
Skąd: ^^
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

kostka napisał/a:
o i moi rodzice nie zgadzaja się, więc jade bez ich wiedzy :D:D


nie żebym była jakaś sztywna ale zastanów się jeszcze bo na dłuższą metę nie ma to sensu... Masz jeszcze trochę czasu więc może postaraj się jakoś wzbudzić zaufanie swoich rodziców;) Nie znam ich ale to raczej pewne, że będą się martwili a co będzie później to niewiadomo... Wolisz posiedzieć trzy dni na Woodstocku a później w domu wysłuchiwać krzyków, mieć jakieś głupie zakazy itp.? ;)

Przemyśl to lepiej ;-)
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

to samo chciałam napisać, taki bunt jest fajny, wood też będzie wypas, ale powrót do domu nie wiem czy będzie wart tego wszystkiego
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

myślę, że jak rodzice mają dobre wychowanie to nie puszczą Cię przez taki incydent przez parę lat ;) przynajmniej do 18r. No i inne imprezy u koleżanek itd. Przynajmniej ja bym takk miał :p zero kompa, telefonu i imprez. A tak to może jak będziesz mieć `17 to Cię puszczą... Ale rób jak uważasz. Tylko pomyśl o rodzicach co będą czuć jak zaginie im córka.
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009   

Nie strasz ludzi, że się tam gubią :P
Ja swoją drogą też jadę bez zgody, bo to i tak nikogo by nie obchodziło. A otóż powód jest taki, że moja mama mieszka za granicą, ojciec w innym mieście ;) A więc po co mówić o tym komuś kogo to i tak nie obchodzi? Hm, z drugiej strony jeżeli coś by się stało lepiej o tym powiedzieć.
 
 
kostka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

Tyle że rodzice moi nie będą wiedzieli, że ja bede na Woodstocku, juz wszytsko przemyślane...jade do koleżanki do innego miasta, proste, na to się zgodzili;d;d
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

mój kumpel poszedł wynieść śmieci i wylądował na woodstocku :) a takich ludzi co mówią że jadą nad jezioro, do koleżanek i kolegów do innego miasta a rzeczywiście jadą na woodstock to jest sporo.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

heh moja współlokatorka powiedziała rodzicom, ze musi jechać do Torunia posiedzieć trochę się pouczyć do kampanii wrześniowej.. o.O dziewczyna ma 21 lat i jej rodzice nie pozwolili.. do tej pory nie wiedzą, ze była na Woodzie, a jak by się dowiedzieli to chyba by ją wydziedziczyli o.O a Wy się przejmujecie w wieku 14 lat, że rodzice nie chcą Was puścić;]
ale wg mnie lepiej, żeby rodzice wiedzieli co i jak.. jeżeli nie chcą puścić to z pewnością nie z zawiści, tylko się zwyczajnie martwią.. w sumie się nie dziwie, jak nasłuchają się w telewizji nie wiadomo czego, że co tam się nie wyrabia.. o.O
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

moi rodzice jeżdżą na Woodstock :) mój ojciec stwierdził, że nie będzie oceniał puki nie zobaczy jak jest na prawdę :)

no i mam... codziennie się mnie pyta czy mam jakieś nowe informacje na temat Wood :)
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

Wiece że taki sam temat jest na forum WOŚP. Normalnie identyczny i tego samego autora. Nawet posty są takie same. Być może jakieś badania na nas prowadzą. Jeżeli jesteś autorem i zaglądasz do tego postu anonimowo to ujawnij się. bo wszystko się pewnie wydało :P
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

Aras666 napisał/a:
moi rodzice jeżdżą na Woodstock :) mój ojciec stwierdził, że nie będzie oceniał puki nie zobaczy jak jest na prawdę :)

no i mam... codziennie się mnie pyta czy mam jakieś nowe informacje na temat Wood :)


miło;] moi się pytają czy może przez przypadek odwołali, czy coś..;] ale na szczęście nie mają większych obiekcji przed puszczeniem mnie gdziekolwiek;]
 
 
 
jarosik211  
Forumowy prawiczek
Don't Worry, be Happy :)

Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 5
Skąd: okolice Suwałk
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009   

ja zastosowałem inną technike - nie jade na Woodstock tylko "festiwal muzyczny do Kostrzyna kolo granicy Polsko - Niemieckiej". A odpowiedź - "pomyślimy"
 
 
 
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

Hahahhaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobre :P
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

hehe dobre dobre, na pewno mniej szokujące dla rodzicieli;] bo na samo słowo Woodstock moim się włosy jeżą na plecach;] "to zło jest, sataniści, ćpuny i wyrzucają z pociągów.." nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowali, ale cóż poradzić;]
 
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

PianA napisał/a:
Wiece że taki sam temat jest na forum WOŚP. Normalnie identyczny i tego samego autora. Nawet posty są takie same. Być może jakieś badania na nas prowadzą. Jeżeli jesteś autorem i zaglądasz do tego postu anonimowo to ujawnij się. bo wszystko się pewnie wydało :P


Fakt. Znaczy fakt, że jest taki temat, a nie, że to badania. ;P Chciałem poznać opinię jak największej liczby osób.
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

Cytat:
Fakt. Znaczy fakt, że jest taki temat, a nie, że to badania. ;P Chciałem poznać opinię jak największej liczby osób.


okej. W takim razie udało Ci się
 
 
 
costerfaza  
Forumowy prawiczek
my love, my green eyed love :)

Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lis 2008
Posty: 13
Skąd: Białystok.
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

ja pierwszy raz byłam w wieku 13 lat (2006), według rodziców byłam u koleżanki babci na wiosce. Wszystko pięknie, ładnie ale niechcący przy świętach się wygadałam xD Ale na szczęście w 2007 jakoś tylko trochę posyczeli ale pojechałam, a 2008 już nie było tematu ;-) Trzeba mieć podejście do rodziców i nie nadużywać ich zaufania ;)
 
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

moi też nie chcieli się zgodzić, ale teraz już jest ok i sami też tam jadą o.O no ale w sumie mi to nie przeszkadza. ja jadę ze swoimi znajomymi oni ze swoimi :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group