Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
14-latek na Woodstock
Autor Wiadomość
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Asia napisał/a:
DŻEMfan:ale można się dobrze bawić bez % :)


Mam świadomośc ale niektórym do zabawy są potrzebne % a to był tylko pomysł co by mu pozwolili potem rodzice jechac co nioznacza że ma pić na kolejnym bo generalnie % są od 18 lat



PS. Co do procentów RAZ piłem drinka(50%wodki i 50% soku - taka szklanka 250 ml) i RAZ piłem piwo drinka przez przypadek bo myslalem że to sok a piwo specjalnie ani mi to nie smakowało a szkodzić sobie dajmy na to dla lansu jest lakko mówiąc głupie więc mi to do zabawy niepotrzebne

*Przepraszam za ortografy i niepotrzebne złączenia wyrazów ale pisownia J. Polskiego moją mocną strona nie jest
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

DŻEMfan napisał/a:
ale niektórym do zabawy są potrzebne %

dla mnie takie osoby nie potrafią się bawić i mają przekichana w życiu, jak nie potrafią się bawić bez procentów zaraz nie będą potrafili bez nich usnąć w zwykły dzień :-?

DŻEMfan napisał/a:
*Przepraszam za ortografy i niepotrzebne złączenia wyrazów ale pisownia J. Polskiego moją mocną strona nie jest

ja też mam problemy z ortografią i oblałam pewnie przez to maturę z polaka a teraz na studiach była to jedna z przyczyn tego że nie zaliczyłam jednego przedmiotu. Tak więc ostrzegam 8-)
a mozilla firefox poprawia błądy ;)
 
 
 
szympek95  
Forumowy prawiczek
I love DŻEM


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

Ja mam zamiar jechać na tegorocznego wooda razem z kolegą i jego tatą, który słucha punck rocka orz lekkiego metalu tylko nie wiem czy mama mnie puści gdyż tego samego dnia kiedy się zaczyna wood razem z tym kolegą wracamy z obozu(obaj jesteśmy harcerzami od 4 lat).tylko niewiem czy zdołamy się zorganizować we dwóch orz czy jego tata się zgodzi(jeszcze nic nie wie).Pomóżcie mi :roll:
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

szympek95 napisał/a:
Pomóżcie mi :roll:



W jaki sposób ?
 
 
 
szympek95  
Forumowy prawiczek
I love DŻEM


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

np. podpowiedzcie ile pieniędzy zabrać na jedzenie dla trzech osób, czym najlepiej z poznania jechać, i jak przekonać mamę by mnie pościła? :?:
 
 
Koli  
Coś już napisał
Taki jeden


Wiek: 32
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 88
Skąd: Łaziska Średnie
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

hmm optymalna cena to 200zł na głowę, najlepiej jechać podstawionym pociągiem Woodstockowym, jak przekonać...to zależy od Twej matki i Twojego charakteru
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

szympek95 napisał/a:
np. podpowiedzcie ile pieniędzy zabrać na jedzenie dla trzech osób, czym najlepiej z poznania jechać, i jak przekonać mamę by mnie pościła? :?:


Kochany fanie Dżemu, na wszystkie pytania masz odpowiedzi na forum, musisz jedynie poszukać i poczytać;)
W skrucie, z Poznania najlepiej pociągiem woodstockowym, jest ich pewnie sporo. Jeśli o jedzenie chodzi nie pomoge, bo nigdy nie kupuje go na woodstocku. W Wiosce Kryszny masz za 5zł porcje, którą napewno sie najesz. Dobrze jest pewnie tez zabrac z soba jakies chlebki, konserwy czy coś. A jeśli o mame chodzi hmmm ja nigdy nie pytałam tylko uciekałam z domu, ale nie polecam tego sposobu ;-)
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

kłamstwo ma krótkie nogi ;(
 
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

ale na woodstock dotarła, więc nie takie krótkie:)

a w domu to chwila grozy, ale tydzien, dwa, miesiąc... zależy od rodzica, i nikt nie pamięta o niczym:)
 
 
 
andromantyczna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

U mnie pada tylko znowuuu?, a potem do zobaczenia za tydzień. :mrgreen: I w sumie na swoim pierwszym Woodzie byłam mając lat czternaście i mimo wybitego palca rodzice nastawili się pozytywnie do niego, więc nie mam najmiejszych problemów. :-D
 
 
 
szympek95  
Forumowy prawiczek
I love DŻEM


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

Trzy dni po 3 posiłki po 5 zł rzem 45zł z tych 200 zł
zostaje 155zł odjąć dojazd :?: zł .
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

ja polecam zamiast jakiś zapiekanek chleb z TESCO i pasztety... najesz się za 2 złote :)
 
 
szympek95  
Forumowy prawiczek
I love DŻEM


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

Dzięki chyba tak zrobie :-)
 
 
andromantyczna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

Raz, że taniej, a dwa że.. hm, pewnie bezpieczniej. :lol:
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

Aras666 napisał/a:
ja polecam zamiast jakiś zapiekanek chleb z TESCO i pasztety... najesz się za 2 złote :)


no dokladnie .u mnie w ekipie ktos zawsze kupowal chleb pasztet i robilo sie kanapki i wszyscy sie najedli ;] chleb mozna tez bylo kupic na polu w jakiejsc budce.
 
 
 
szympek95  
Forumowy prawiczek
I love DŻEM


Wiek: 29
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

a ty aras666 skąd jesteś może z poznania :?:
 
 
Osaa  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 81
Skąd: Drzewica
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

ja byłam dwa lata temu, czyli miałam 15...
w zeszłym roku zdrowie nie pozwoliło. 14 lat to nie jest tak mało, chyba że jeszcze poziom zachowania i myślenia jest jak u 10 latka, no to wtedy to za mało:)
 
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

mi sie tam nie chce nigdy robić kanapek w upale w warunkach polowych, więc wybawiają mnie koleżanki :mrgreen: polecam chleb + słoik masła orzechowego, szybkie pożywne, pyszne i nie trzeba sie męczyć z przygotowaniem
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009   

grotesqa napisał/a:
kłamstwo ma krótkie nogi ;(



jakie kłamstwo? ja nikogo nie okłamywałam, poprostu wyjechalam nic nie mówiąc :-P nie mówienie nic nie jest kłamstwem ;-) no ale nie polecam nikomu uciekać ;-)
 
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Ludu ludstock!

Oto chciałem Was powiadomić i podzielić się z Wami moim szczęściem. Jadę!!!
Pytam starego "jedziemy na Woodstock?" on na to "choćby jutro" :D. Z matką było trochę problemów bo się długo nie chciała zgodzić, że za młody jestem, a potem wyjechała z tekstem "bo ci tam łeb urżną". Tu mnie zatkało. I nie pomagało gadanie o hasłach festiwalu, opowiadanie jak tam jest super itd. Aż chyba przemówiła do niej reklama Woodstocku i zachęta do przyjazdu w radiu Wawa, którego ona nałogowo słucha. I się zgodziła przedwczoraj!
Tyle, ze samochodem jadę. Tatuś się boi, że jak w pociągu mu się poprzypominają stare Jarociny i inne koncerty, to się nachla i mnie zgubi po drodze. Niech mu będzie.
Mam nadzieję, że nie stanie się nic nieoczekiwanego, niepozwalającego mi na wyjazd.

Pozdrawiam! :-P :-D
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

czypoczy napisał/a:
Ludu ludstock!

Oto chciałem Was powiadomić i podzielić się z Wami moim szczęściem. Jadę!!!
Pytam starego "jedziemy na Woodstock?" on na to "choćby jutro" :D. Z matką było trochę problemów bo się długo nie chciała zgodzić, że za młody jestem, a potem wyjechała z tekstem "bo ci tam łeb urżną". Tu mnie zatkało. I nie pomagało gadanie o hasłach festiwalu, opowiadanie jak tam jest super itd. Aż chyba przemówiła do niej reklama Woodstocku i zachęta do przyjazdu w radiu Wawa, którego ona nałogowo słucha. I się zgodziła przedwczoraj!
Tyle, ze samochodem jadę. Tatuś się boi, że jak w pociągu mu się poprzypominają stare Jarociny i inne koncerty, to się nachla i mnie zgubi po drodze. Niech mu będzie.
Mam nadzieję, że nie stanie się nic nieoczekiwanego, niepozwalającego mi na wyjazd.

Pozdrawiam! :-P :-D


zapraszamy do naszej wioski razem z Tatą
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group