Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
A może bardziej klasycznie?
Autor Wiadomość
darcus13  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź-stock
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   A może bardziej klasycznie?

Ja byłbym w euforii, jakby zagrał Iron Maiden albo Judas Priest ;]
szkoda, że to tak mało realne :/
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

Owsiak musialby niezle konto WOSP uszczuplic o pare baniek, zeby zaprosic takie kapele, nie realne jak cholera i nie wiem czy trafione, z woodstocku zrobil by sie jeden wielki spęd bo kazdy za free chcialby Maidenów zobaczyć, a to z kolei ma dwie strony medalu.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

gdzie Ty wyczarowałeś takie info,że to z konta WOŚP-u brane są pieniądze na angaż kapel na Przystanek ?
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

Dahomej napisał/a:
gdzie Ty wyczarowałeś takie info,że to z konta WOŚP-u brane są pieniądze na angaż kapel na Przystanek ?


Z nikad, przeciez nie napisalem ze sa brane, a to co napisalem to bylo raczej bardziej ironicznie napisane.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

ja tam nie miałbym nic przeciwko :) Ludzi i tak jest sporo więc kilka tysięcy w tą czy w tą nie zrobiło by mi różnicy. Wychowałem sie na tych kapelach, wiem co Ironi robią z publiką na koncertach bo sam byłem na jednym więc wydaje mi się że zabawa była by przednia. Niestety jest to bardzo mało realne no ale kto wie kto wie ;)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

EXE napisał/a:
Owsiak musialby niezle konto WOSP uszczuplic o pare baniek, zeby zaprosic takie kapele, nie realne jak cholera i nie wiem czy trafione, z woodstocku zrobil by sie jeden wielki spęd bo kazdy za free chcialby Maidenów zobaczyć, a to z kolei ma dwie strony medalu.
nie lubie ich jak cholera,ale rock in rio mnie rozlozylo,chce to zobaczyc,ale chyba mi sie przysni..tak jak pisales za darmo nie zagraja...z tym kontem to sie D.uczepiles :-P
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

nie przyczepiłem,tylko mnie irytuje takie gadanie. Od zawsze wiadomo przecież,że WOŚP nie finansuje Przystanku,wałkowane milion razy było,a każdy i tak wie swoje i lepiej.


Poza tym,to nie jest takie marzenie ściętej głowy. Negatywy przecież zagrały i 3 dzień w zeszłym roku odbył się tylko i wyłącznie przy wydatnej "pomocy" Allegro ; )
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

przeciez jemu nie chodzilo o to,tak sie godo ;-) i poza tym
EXE napisał/a:
nie napisal ze sa brane, a to co napisal to bylo raczej bardziej ironicznie napisane
co do allegro to ja nie wiem,bo chyba iM bierze wiecej...
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

Fakt Rock In Rio to naprawde swietna "lajfka" szczegolnie Fear Of The Dark z tego koncertu, jest poprostu zajebiste.

Pisałem o dwoch stronach medalu ogromnej ilosci ludzi i mysle ze te dwie strony medalu idelanie widac bylo na koncercie Monsters Of Rock '91 w Rosji z ktorego powstal meterial video. Zajebiscie duzo ludzi doslownie po horyzont spiewajacych numery gwiazd, a z drugiej storny pelno postronnych ludzi i ten miazdzacy tlum w ktorym nie tylko nie da sie poruszac ale i oddychac i o tragedie nie trudno. Nie mial bym nic przeciwko, ale nie wiem czy by to potem dla wszystkich na dobre wyszlo.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

gdyby Jurek zdecydowal sie na taki zespol i udaloby sie go zaprosic,na pewno pomyslalby o tlumie,poki co w Kostrzynie chyba jest za malo miejsca.mysle,ze takie klasyki na razie nie ma szans
 
 
darcus13  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź-stock
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009   

przeniesie się część festiwali za zachodnią granice.
między Berlinem, a Poznaniem powinniśmy się pomieścić ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group