Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sonisphere'2014
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   Sonisphere'2014

"Przyszłoroczna edycja festiwalu Sonisphere odbędzie się w Warszawie 11 lipca. Tym razem miejscem koncertów będzie Stadion Narodowy. Jako gwiazda festiwalu wystąpi zespół Metallica. Oprócz legendy thrash metalu na Stadionie Narodowym będzie można zobaczyć 4 inne zespoły: Slayer, Gojira, Mastodon oraz Ghost.

Metallica postanowiła zrobić prezent swoim fanom - muzycy zagrają 17 utworów, które zostaną wybrane przez uczestników festiwalu, oraz jeden zupełnie nowy utwór.

Każdy, kto kupi bilet przez internet zostanie zaproszony do zagłosowania na set listę marzeń. Swoje głosy można będzie oddawać na stronie metallicabyrequest.com, tam też będzie można śledzić na bieżąco wyniki głosowania i zobaczyć, czy na koncercie usłyszymy wytypowane przez nas kompozycje.

Sprzedaż biletów ruszy 6 grudnia o godzinie 10:00 na livenation.pl Link. Ceny będą się zaczynać od 198 zł.

Bilety:
Trybuny - 198
inwalidzi - 198
Płyta - 250
Reserved - 448
GC - 350
GC, EE - 450 "

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1488967_10151901213119209_1527555945_n.jpg

Tyle.
Zainteresowani?
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   Re: Sonisphere'2014

milan napisał/a:
Oprócz legendy thrash metalu na Stadionie Narodowym będzie można zobaczyć 4 inne zespoły: Slayer, Gojira, Mastodon oraz Ghost.

Jest to gdzieś oficjalnie potwierdzone przez Live Nation albo któryś z zespołów? Bo nie powiem są to zespoły które od jakiegoś czasu strasznie często odwiedzają Polskę (może z wyjątkiem Ghost), już trochę mi się przejadły ich koncerty bardziej liczyłem że potwierdzą się plotki o Alice in Chains i Slipknocie.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 04 Gru, 2013   

Ja tam jednak liczę na AiC i Slipknota
 
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 05 Gru, 2013   

Awwww uprzedziłeś mnie xD też chciałem zrobić ten temat :P Ja będę na tym festiwalu na pewno a potwierdzone są Slayer, Mastoodon, Ghost i Gojira bo jeśli dobrze pamiętam to ma być taki sam jak w Hamburgu skład
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 05 Gru, 2013   

Ghost <serduszka2>

Co to za pomysł z jednoczłonowymi nazwami zespołów?
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 05 Gru, 2013   

Cytat:
Co to za pomysł z jednoczłonowymi nazwami zespołów?


A to taka niezobowiązująca uwaga wujka Milana.Spokojnie można ją przemilczeć.No chyba,że cosik na rzeczy jest... <z jezorem>

[ Dodano: Pon 20 Sty, 2014 ]
W puli pewniaków przybyły trzy bandy i są nimi:
1.Anthrax
2.Kvelertak
3.Alice in Chains (dobra wiadomość dla tych,którzy powyżej liczyli na "Alicję").

http://www.livenation.pl/...nd-2014-tickets
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

Byłem na tym festiwalu dwa razy i szału naprawdę nie ma. Nie wiem czy to w naszym kraju taka organizacja koncertów, czy to ogólnie ten festiwal, ale naprawdę uważam, że szkoda na niego pieniędzy. Nawet w Polsce jest dużo lepszych festiwali. Jeśli ktoś pyta czego się czepiam - w porównaniu z Sonisphere w innych krajach, to polski line-up jest bardzo biedny, sety zespołów które grają obok gwiazdy głównej zazwyczaj bardzo okrojone (nie mówiąc o tym że nagłośnienie wszystkich zespołów poza główną gwiazdą jest jakieś takie na pół gwizdka - byłem dwa razy i za każdym razem tak było). Ostatnia kwestia, która zadziwia to fakt, 3 razy gwiazdą główną w Polsce była lub ma być Metallica, a w sumie póki co, to ledwo 4 edycja jest w planie :D
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

A czy ktos planuje wizytacje na brytyjskim sonisphere w tym roku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group