Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
03.09.2011 - Summer Dying Loud - MOSiR /Aleksandrów Łódzki/
Autor Wiadomość
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   03.09.2011 - Summer Dying Loud - MOSiR /Aleksandrów Łódzki/

03.09.2011 (sobota) MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim
Wystapią: Halo of Lies, Acces Denied, Electric Chair, Impet, Gomor, Corruption, Titus Tommy Gun, Flapjack, Kat & Roman Kostrzewski

Bilety: FREE
START: 13:00

To już trzecia edycja Rockowego zakończenia lata (Summer Dying Loud). Na poprzednich edycjach zagrali tacy wykonawcy jak: Turbo, TSA, Acid Drinkers, Lipali, PtakY, Black Sun… i wielu innych. Szkoda, ze informacja o tej imprezie dotarła do mnie dopiero w tym roku (pewnie gdyby nie koncert Kat & RK to i teraz bym nic o tym nie wiedział) :( .




Rozkład jazdy:

13.00 – Halo of Lies

13.45 – Acces Denied

14.30 – Electric Chair

15.15 – Impet

16.00 – Gomor

17.30 – Corruption

19.00 – Titus Tommy Gun

20.30 – Flapjack

22.00 – Kat & Roman Kostrzewski

Lokalizacja z Google maps
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Jak mi nic nie przeszkodzi, to się tam pojawię, KAT & RK + Titus tommy gun za FREE ? - przekonali mnie. Pamiętam jak żałowałem dwa lata temu, że nie pojechałem - zestaw TSA + Turbo :shock: .
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Kolejny wyjazd zaliczony i kolejny, z którego jestem bardzo zadowolony. Podróż z Kalisza do Aleksandrowa minęła bez żadnych problemów, duża w tym zasługa pewnej łodzianki o imieniu Natalia, którą miałem szczęście poznać na dworcu w Kaliszu. Na miejscu byliśmy jakoś przed 15 i o tej porze ludzi było niewiele, ale z każdą godziną liczba ich się zwiększała.

Na scenie miałem okazje zobaczyć występy:
Electric chair- po nazwie spodziewałem się, że to będzie jakiś metalcore, a okazało się, ze kapela grała coś na styl Nightwish. Jak dla mnie bez jakiejś większej rewelacji.

Impet-nawet nie zdążyłem za bardzo zorientować się co grają, gdyż moje kiszki mi marsza grały i trzeba było się udać do centrum w poszukiwaniu jakiegoś jedzenia ciepłego na styl obiadu. (na miejscu było stoisko z pożywieniem, jednak otwarte zostało dopiero w godzinach późniejszych). Po powrocie na pole koncertowe na scenie występował Gomor.

Corruption- jak to Corruption, całkiem przyzwoicie zagrany koncert.

Titus Tommy Gun, Flapjack- na tych występach byłem zupełnie odłączony od tego co się dzieje na scenie. Czas ten mi minął czysto towarzysko z muzyka gdzieś tam w tle.

Kat & Roman Kostrzewski- co tu dużo gadać, koncert również zagrany całkiem przyzwoicie, bez jakiś większych wychyleń czy to na plus czy na minus. No może Roman z trochę większą lekkością się po scenie poruszał, ale to może wynik tego, że koncert plenerowy przy odpowiedniej pogodzie, dzięki czemu i mnie się pod sceną przyjemnie hasało.

Zaraz po koncercie zdążyłem się tylko pożegnać ze znajomymi i po ulokowaniu w samochodzie ruszyliśmy w trasę powrotną, podczas, której zostaliśmy zatrzymani przez patrol policji. Na szczęście obeszło się bez żadnych problemów i po chwili jechaliśmy dalej. W domu byłem jakoś w ok. 2:30

Podsumowując impreza na duży plus. MOSiR dobrze się sprawdził jako miejsce organizacji. Tutaj także pojawił się ostatnio dość często spotykany zwyczaj, czyli plac podzielony na miejsce do spożywania alkoholu i reszta terenu jako strefa bezalkoholowa. Ogólnie pomysł nie jest zły, bo przynajmniej podczas zabawy pod sceną ma się ten spokój, że nie trzeba się obawiać o oblanie piwem podczas zabawy. Poza tym strefa taka dzieli ludzi na tych co przyszli na imprezę ze względu na to co na scenie i na tych co przyszli się tylko napić, a że impreza była darmowa to też pojawiło się trochę ludzi, którzy nie koniecznie umieli się zachować odpowiednio. Czego ja i moi towarzysze doświadczyliśmy na chwilę przed odjazdem. No ale ogólnie mam same dobre wrażenia i być może za rok również w Aleksandrowie się pojawię.

Galerie z Summer Dying Loud 2011 zaczerpnięte z serwisu rockmetal.pl

Halo of lies

Acces denied

Electric chair

Impet

Gomor

Corruption

Titus tommy gunn

Flapjack

KAT & Roman Kostrzewski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group