Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lista zespołów
Autor Wiadomość
morpheus  
Coś już napisał
https://www.facebook.com/SklepViking


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   Lista zespołów

PIÂĄTEK, 1 sierpnia 2008

Duża Scena:

* DAAB - 15:00, (Polska, Warszawa) - www.daab.prv.pl (o zespole)
Zespół Daab otworzy Przystanek Woodstock. Zagrają pierwszy raz na Przystanku. Legenda polskiej sceny reggae, która od 25 lat niezmiennie, z szacunkiem fanów tej muzyki, tworzy swoją muzykę. Andrzej ÂŻeńczewski, obecny lider grupy, zapowiedział skład Daab z muzykami sprzed lat. Początek każdego Przystanku Woodstock to niezwykle ważny moment. Przypomnijcie sobie, jak ostatnimi laty wspaniale otwierały Przystanek Woodstock dźwięki zespołów RaTaTam, Pogodno, cze SexBomby. To moment, w którym witamy się ze wszystkimi i życzymy sobie dobrej zabawy. Tym razem do tej zabawy zaprosi nas Daab.

* PANTEON ROCOCO - 16:20, (Meksyk) - www.panteonrococo.com (o zespole)
Kapela z dalekiego Meksyku, od kilku lat regularnie objeżdżająca wiele europejskich scen. Przymierzaliśmy się do nich już od dwóch lat, ale kalendarz mają dość napięty i dopiero teraz się udało. Muzyka ska z korzenną tequilą daje efekt piorunujący! Nie może być inaczej, kiedy na scenie daje czadu 11 osób. Meksyk po raz pierwszy zagości na Przystanku Woodstock.

* LIPALI - 17:40, (Gdańsk/Bytom) - www.lipali.hardzone.pl (o zespole)
Czekał, czekał i doczekał. Lipa, zapytany przez jednego z dziennikarzy, dlaczego do tej pory nie grał na Przystanku Woodstock, oczywiście pomijając epizod z Acid Drinkers, opowiedział – widocznie jeszcze na to nie zasłużyłem. ÂŻadnych żali, żadnych pretensji. Artysta, można powiedzieć - z pokorą odniósł się do naszych wyborów. I oto jest! Dojrzały, z przebojową muzą, wreszcie doceniony przez wiele radiowych mediów. Warto było czekać, aby dostać Lipę takiego, jakim prezentuje się dzisiaj w Lipali.

* TRIBE AFTER TRIBE - 19:20, (RPA) - www.robbirobb.com (o zespole)
Rok temu się nie udało. W tym roku mamy ich! Rodowód: Afryka Południowa. Miejsce pobytu: Kalifornia. Czterech muzyków i grunge, tęgi rock, momentami absolutne zaskoczenie w dźwiękach, które tkwią korzeniami daleko w Afryce. Wokalista Robbi Robb tworzy także, oprócz Tribe After Tribe, niesamowity projekt z basistą zespołu Pearl Jam Jeffem Amentem, z którym wydali trzy płyty. Wszystkie trzy cieszą się uznaniem wśród fanów. Tribe After Tribe to muzycznie rewelacja, a może także, przy okazji, najprostsza ścieżka do kontaktu z Eddie Vedderem i jego kumplami z Pearl Jam. Może opowieść o atmosferze, o Was, o Przystanku pozwoli wreszcie przełamać trudne mury managementu. Więc krótko mówiąc- dajmy na tym koncercie czadu, że hej!

* ŚWIETLIKI - 20:40, (Polska, Kraków) - www.swietliki.art.pl (o zespole)
Kiedy prowadziłem radiową audycję w Trójce, dostałem płytę p.t. „Pogo”. Taki składak różności. Dzisiaj, po 10 latach, połowa z tych różności absolutnie wytrzymuje próbę czasu! A najbardziej zespół Świetliki, którego twórczość wtedy była czymś zupełnie, ale to zupełnie niespotykanym na fali rockowego grania. Powiedzieć najkrócej „inteligentne” to za głupie, to za mało. Tworzone przez nich dźwięki są urzekające, melodyjne, do bólu prawdziwe w tekstach, i w głosie wokalisty Marcina Świetlickiego. Już nie raz próbowaliśmy skrzyknąć ekipę na Przystanek, ale z różnych powodów nie wychodziło. Tym razem wyszło i super! Wszystkim Wam zapowiadamy przepiękności muzyczne z Krakowa.

* LAO CHE - 22:00, (Polska, Płock) - www.laoche.art.pl (o zespole)
Dwukrotnie zagrali na Przystanku Woodstock za sprawą płyty „Powstanie Warszawskie”, w tym raz jako laureat Plebiscytu Złotego Bączka. Teraz ich nowa płyta p.t. „Gospel” znowu nas na maksa podkręciła. Jeśli komuś w świecie zapuścić polską muzę, to między innymi właśnie Lao Che krzyknęłoby z głośników, bo u nich każdy dźwięk przemyślany, mądry i mocno mieszający w polskim rocku. Tym koncertem przymierzamy się do wydania płyty DVD. Potrzebujemy Waszych braw, emocji i potężnej dawki energii.

* KARBIDO - 23:20, (Polska, Wrocław) - www.karbido.com (o zespole)
Zapowiadaliśmy, że będzie inaczej. Ten koncert to jest właśnie bardzo inaczej! Czterech artystów przy… stoliku. A stolik jest jak czarodziejski świat dźwięków. Każdy punkt, każde miejsce, każde uderzenie to inny dźwięk, to także inny muzyczny wymiar. Jest ich troszkę, jest ich cała kawalkada, są pojedyncze strzały i szumy wielkich miast, słychać zgiełk dżungli, hałas kosmosu i ciszę odległych krain. Jest tam wszystko. Stoicie, leżycie, zamykacie oczy, tańczycie… Przez godzinę muzycy Karbido podkręcają świat wyobraźni. Jeżdżą po całym świecie, non stop. Pierwszy raz jednak wystąpią na tak ogromnym festiwalu. To nie żaden eksperyment, to wielka sztuka prosto z Wrocławia. Świat już ich zna, teraz my zróbmy ogromny teatr dźwięku, którym uruchomimy naszą dźwiękową potęgę.
Tym koncertem zamkniemy poniedziałek. Ale na pewno tym koncertem otworzymy w Was nowe doznania estetyczne. To jest przyszłość Przystanku Woodstock.

* KREATOR - 00:40, (Niemcy) - www.kreator-terrorzone.de (o zespole)
Zadzwonili, zapytali czy mogą zagrać, a my bez namysłu odpowiedzieliśmy, że i owszem, że tak. Określenia „legenda”, „kultowa kapela” są często nadużywane, my jednak powiemy zdecydowanie – tak właśnie jest z Kreatorem!

Scena Folkowa:

* ÂŻywiołak - 16:45, www.zywiolak.pl (o zespole)
Projekt ÂŻywiołak jest nieprzypadkowym dziełem spotkania dwóch pasjonatów nurtów muzycznych, określanych mianem: heavy-folk, biometal, folkmetal, czy też hard-folk. Muzyka ÂŻywiołaka to wypadkowa takich stylów muzycznych jak: folk, punk, rockmetal, akustyczne trans-techno czy drum`n`bass.

* Ahimsa - 17:30, (o zespole)
Zespół istnieje od 1999 roku kiedy to podczas swoich koncertów w Niemczech Neyveli S.Radhakrishna – światowej sławy skrzypek pochodzący z południowych Indii spotkał Matthiasa Millera – jazzowo-popowego gitarzystę, zakochanego w orientalnym brzmieniu. Obu połączyło wcześniej kultywowane pragnienie stworzenia zespołu muzycznego grającego fuzje muzyki indyjskiej i europejskiej. Zarówno jazz jak i muzyka Indii, charakteryzują się szerokim polem improwizacji. Czarująca, śmiała i perfekcyjna muzyka jest mocną stroną Ahimsy.

* Rajlender - 18:15, www.rajlender.pl (o zespole)
Zespół Rajlender przedstawia muzykę autorską opartą na tekstach źródłowych z obszaru Wielkopolski, a także innych regionów Europy i świata. Kompozycje wykonywane przez formację, to np. energetyczna Szczypana, rockowo-jazzowy Kozioł w Ogrodzie, porywająca Fox Polka czy ragtime’owy Entertainer Scota Joplina.

* Drymba Da Dzyga - 19:00, www.drymbadadzyga.com.ua (o zespole)
Grupa z Ukrainy. Zespół powstał w 2006, ale już ma ogromne doświadczenie i w bardzo pozytywny sposób potrafi dzielić się swoją muzyką. Członkowie zespołu reprezentują różne rodzaje i style muzyczne (ska, punk, hardcore), ale mają tę samą ideę – zjednoczyć autentyczną ukraińską muzykę folkową ze stylem rockowym.

* Puste Biuro - 20:00, www.myspace.com/pustebiuro (o zespole)
Muzyka zespołu jest mieszanką soulu i bluesa, charakteryzuję ją masa energii i dobrej zabawy. Kapela została okrzyknięta nadzieją polskiego bluesa. Zespół Puste Biuro tworzą studenci Uniwersytetu Śląskiego fili w Cieszynie.

* Rzepczyno Folk Band - 20:45, www.rzepczyno.pl (o zespole)
Jest jednym z najciekawszych zespołów w Polsce, który od 1996 roku łączy folk z elementami rocka, ska i reggae. Zespół znakomicie przetwarza tradycyjne muzyczne tematy ludowe i wplata je w rockową estetykę. Słowa piosenek, zaczerpnięte z ludowych tradycji, doskonale dopełniają gitary, skrzypce czy akordeon.

* Kapela Pieczarków - 21:30, www.kapela-pieczarkow.pl (o zespole)
Kapela Pieczarków to sześciu młodych ludzi z ÂŻywiecczyzny, którzy tworzą cudowne dźwięki opierając się na góralskich, folkowych rytmach i dodając im rockowego brzmienia. Kapela zagrała już na Przystanku Woodstock i najpewniej ich kolejny występ będzie wydarzeniem.

* Polkaholix - 22:15, www.polkaholix.de (o zespole)
Czy kojarzycie Polkę tylko z bawarską melodią ludzików w skórzanych spodniach na szelkach albo z czeskim tańcem ludowym? Jesteście w błędzie! Znakiem firmowym tej muzyki jest niesamowita i pełna żywiołu dynamika, która naprawdę wszystkich zakręci. W marcu 2001 roku ośmiu znanych berlińskich muzyków przyznało się do zaawansowanego polkaholizmu i deo totalnego uzależnienia od rocka, ska, muzyki bałkańskiej, folkloru, salsy, i również w tak zwanym międzyczasie od taktów Polki. Tak, to oni pojawią się na folkowej scenie!SOBOTA, 2 sierpnia 2008

Duża Scena:

* THEE FLANDERS - 16:00, (Niemcy) - www.theeflanders.de (o zespole)
To niemiecki band, w którym miesza się wszystko. Rock, show, rockabilly… Można powiedzieć że to w pewnym sensie odpowiednik polskiego BIG CYC. Przyjeżdżają także po telefonie do nas z propozycją i to oni będą rozpoczynali kolejny dzień, czyli wybudzą Was w sobotę do totalnej zabawy.

* GOOD VIBE STYLA - 17:00, (Włochy) - profile.myspace.com/goodvibestyla (o zespole)
Duży band i bardzo regałowe dźwięki. Kapela kolorowa i to we wszystkich wymiarach, a do tego mistrzowskie rzemiosło. Można powiedzieć, że im bardziej gorący kraj, tym bardziej gorące reggae, tym bardziej indywidualne podejście do takiego koncertowania. Good Vibe Styla mają swój absolutnie niezapomniany i indywidualny styl. Po raz drugi kapela z Włoch na Przystanku Woodstock.

* CINKUSI - 18:20, (Chorwacja) - www.cinkusi.hr (o zespole)
O zespole Cinkusi dowiedzieliśmy się z internetu, kiedy szukaliśmy muzyki z Chorwacji, która miałaby dobrą opinię Internautów, a niekoniecznie tzw. fachowców z branży. I wszyscy pochyliliśmy się nad zespołem, który świetne opinie posiada, a ich kawałki na YouTube zapowiadają niezłą jazdę. Folkowy punk, ale absolutnie rozpoznawalny jeśli chodzi o region z którego pochodzi i swoje korzenie. Komponują także muzykę do filmów. Z wielką radością przyjęli zaproszenie na nasz festiwal.

* MTM i 7 Tenorów z maestro WIESÂŁAWEM OCHMANEM – piosenki Jana Kiepury - 19:40, www.mtmoperetka.pl (o zespole)
Pamiętacie Filharmonie Wrocławską i „Bolero” Ravela? Wykonanie mistrzowskie niezapomniane, wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. To było coś, co wszyscy zapamiętaliśmy i pamiętać będziemy do końca życia. Za sprawą Waszych głosów, Waszych opinii, w tym roku pochyliliśmy się nad nowym projektem. Jeden z największych głosów na świecie, nasz „chłopak z Sosnowca”, Jan Kiepura, teraz w wykonaniu 46-osobowej Orkiestry i 7 tenorów z Wiesławem Ochmanem na czele. Wielka sztuka na Przystanku Woodstock i już widzę potęgę tych dźwięków na scenie, oraz oczywiście Waszego w tym udziału. Stroje wieczorowe? Myślę że macie przygotowane. Mówiliśmy o tym dużo, a jeśli nie, to jest czas na zorganizowanie kawałka smokingu, krawatu czy muchy. Panie i Panowie! musimy godnie i wspaniale przyjąć ludzi, którzy za zupełną darmochę, sami z siebie, przygotowali i zrealizują to wielkie przedsięwzięcie! Musicie wiedzieć, że maestro Wiesław Ochman na to konto przerwał swój tradycyjny od lat urlop w dalekiej Hiszpanii.

* MĘSKA MUZYKA - 20:20, (Polska, Warszawa) - www.kitonart.pl (o zespole)
Jak grać z rodziną? Różnie to bywa i rodzinne bandy często mają niedobre ciśnienie niedzielnego muzykowania. Waglewscy się z tym uporali, ponieważ każdy liderował czemuś, co było jego własnym, stworzonym przez siebie projektem. Trzy razem? Wyszło rewelacyjnie! Mieszanina wszystkich rock’n’rollowych stylów, mieszanina nastrojów, które mistrzowsko tworzy Wojtek, mieszanina rewelacyjnych popisów instrumentalnych. Przyjemność w słuchaniu i współistnieniu z tą Męską Muzyką. Rozegrani na maksa, to już któryś z kolei ich koncert, ale tym razem szykuje się typowe dla Woodstocku podkręcenie adrenaliny wśród wykonawców, czyli dostaniemy coś więcej, niż to dzieje się na co dzień.

* ANURADHA PAL’S RECHARGE - WORLD MUSIC FUSION GROUP - 21:40, (Indie) - www.anuradhapal.com (o zespole)
Kiedy powstał Projekt „Indie-Klejnot Orientu” postanowiliśmy przy okazji mojej telewizyjnej podróży (reportaż emitowany był w OTV) na miejscu, w Indiach, przyjrzeć się artystom, których moglibyśmy zaprosić do Polski na Przystanek Woodstock. Dzięki uprzejmości wielu ludzi mogliśmy sięgnąć po muzykę niestandardową, która w najpełniejszym stopniu oddaje klimat bogactwa dźwięków Indii. Nie ukrywamy, że naszym wzorem muzycznym o międzynarodowym uznaniu jest Ravi Shankar. Nagle jednak trafiliśmy na panią Anuradhę Pal. Odwiedziliśmy ją w jej mieszkaniu w Mumbaiu, oczarowała nas przyjęciem i grą na tabli, tylko dla nas, prywatnie. Uwieczniliśmy to dla programu telewizyjnego. Anuradha Pal to nie jedynie instrumenty hinduskie w składzie kapeli. To cała esencja tej muzyki w ponad godzinnym koncercie, który wytyczy dla nas nowe oblicze Przystanku Woodstock.

* VADER - 23:00, (Polska, Olsztyn) - www.vader.pl (o zespole)
To absolutnie pierwsza klasa i to nie tylko w Polsce, ale na świecie. Kapela przez fanów metalu zawsze wymieniana na top liście. Ciągle w podróży, w rozjazdach. To także spełnienie ogromnej ilości próśb otrzymanych od Was. Raz już zagrali koncert na Przystanku Woodstock. Teraz pragniemy, aby tamten koncert, wraz z tym tegorocznym, ujrzał światło dzienne na złoto melonowym DVD. Czyli wiecie, co macie robić w czasie koncertu!

* CLOSTERKELLER - 00:20, (Polska, Warszawa) - www.anja.pl (o zespole)
Można by rzec, że to weteran Przystanku Woodstock. Pierwsze festiwale pamiętamy między innymi z doskonałych koncertów Anji z jej uroczymi kaprysami i wielką wrzawą publiczności. Potem cisza… Tym koncertem chcemy przypomnieć Wam jeden z najlepszych i najważniejszych kobiecych głosów w polskiej muzyce rockowej. Dziś matka, ale jednocześnie kobieta zajmująca się biznesami, można powiedzieć – żyjąca pełną piersią, cały czas podkreśla, że muzyka jest dla niej najważniejszą częścią jej życia. Spotkamy się z Anją Orthodox i Closterkeller w repertuarze „the Best”, czyli najlepsze z najlepszych. Być może usłyszycie cząstkę nowości, ale wrócimy wspomnieniami do chwili, kiedy nikt tak nie potrafił stworzyć nastroju w czasie koncertów na Przystanku, jak Anja Orthodox. Pomagała nam ze swoim zespołem na tegorocznym Finale. Forma doskonała.


Scena Folkowa:

* Drumstein - Laureat Złotego Bączka Sceny Folkowej - 16:00, www.drumstein.com (o zespole)
DRUMSTEIN to hybryda "elektryczno-etniczna". W swojej muzyce łączy brzmienia elektrycznych gitar, afrykańskich bębnów djembe, congas, tradycyjnych australijskich didgeridoo z transowymi, "magicznymi" wokalami. Porusza się we wszystkich obszarach muzyki od smooth jazzu i funky do reggae, nie tracąc przy tym swoich folkowych, europejskich korzeni, tworząc prawdziwą alternatywę muzyczną i socjologiczną.
DRUMSTEIN powstał w Poznaniu w 2006 roku, koncertuje, nagrywa a muzycy nie wyobrażają sobie aby mogłoby być inaczej. Zespół otwierał edycję Przystanku Woodstock'2007 na scenie folkowej i jest laureatem "Złotego Bączka Sceny Folkowej".

* The Folk Band - 16:45, (o zespole)
Zespół powstał w roku 2003 w Lubaniu koło Włocławka. Nazwa zespołu początkowo brzmiała: "Niespodzianka Pana Janka". Pod tą nazwą zespół działał do 2008 roku. Od 2008 skład nieco się zmienił, zmieniona została również nazwa na: "The Folk Band", zespół zmienił również swoją siedzibę, z Lubania przeniósł się do Bydgoszczy. Zespół stara się łączyć w swojej muzyce elementy muzyki ludowej z elementami innych stylów. Najbardziej jednak widoczne jest połączenie z rockiem.

* Laureat OTV i Fabryki Zespołów - Radio Bagdad - 17:30, (o zespole)
Telewizja OTV i Fabryka zespołów zorganizowały konkurs, w którym nagrodą był występ na Przystanku Woodstock.
Radio Bagdad to połączenie energii, wokalnych melodii i kontestacji. Wypracowana dewiza - oszczędność formy i maksimum ekspresji, najlepiej uwydatnia się na koncertach. Zespół stylistycznie oscyluje na granicy rocka i punka. Trio powstało wiosną 2004 roku w Gdańsku. Ma na swoim koncie debiutancką płytę "Słodkie koktajle Mołotowa" oraz około 170 koncertów.

* Pietuchy - 18:15, www.pietuchy.pl (o zespole)
Pietuchy, to folkowe wydarzenie muzyczne, najgłośniejsze od czasu pierestrojki, charakterystyczne jak matrioszka, mocniejsze od smirnoffa i wiernie oddające rosyjską dusze. Rosyjska muzyka ludowa wykonana jest w zaskakujący sposób. Znane i lubiane melodie ocierają się o różnorodną stylistykę, przeplatane są śpiewem, okrzykami oraz zaraźliwą energią tworząca się na scenie.

* Atmasfera - 19:00, www.atmasfera.com (o zespole)
Niesamowita grupa z Ukrainy łącząca elementy rockowe, funkowe i harc-rockowe z prostotą i naturalnością muzyki ludowej. Muzycy wydobywają nieprzeciętne dźwięki z takich instrumentów jak: mandolina, flet, darabukka (arabski instrument perkusyjny) czy skrzypce. Siedmioosobowy zespół swoimi energetycznymi dźwiękami porywa do tańca każdego, kto czuje muzykę. Na folkowej scenie Przystanku Woodstock zrobią niesamowite, pozytywne „zamieszanie”.

* Ratatam - 20:00, www.ratatam.pl (o zespole)
Sami o swojej muzyce mówią, że jest to „połączenie rocka-reggae, folku i każdego dobrego dźwięku, który nam w duszy gra - to nasza „muzyczka”. Zespół powstał w 2001 roku. Dynamiczne i pełne radości dźwięki sprawią, że Woodstockowi publiczność z pewnością ich pokocha. Już dziś zapraszamy was na ten niezwykły koncert!

* Carrantuohill & Goście - 20:45, www.carrantuohill.art.pl (o zespole)
To grupa, której woodstockowiczom nie trzeba przedstawiać. Muzycy wykonują zarówno tradycyjną muzykę celtycką rodem z Irlandii i Szkocji, jak i własne opracowania aranżacyjne oparte na "celtyckich korzeniach". Wykorzystuje przy tym bardzo stylowe instrumentarium (skrzypce, uilleann pipes, bouzuki, cittern, bodhran, flety, tin whistles, akordeon, mandolina, gitara akustyczna) poszerzając brzmienie o instrumenty perkusyjne, klawiszowe oraz gitarę basową. Co zaprezentują tym razem na Przystanku Woodstock? Czym nas zaskoczą? Przekonamy się już niebawem.

* Witek ÂŁukaszewski Project - 21:45, www.flamenco.redpink.pl (o zespole)
To projekt jednego z najlepszych polskich gitarzystów: Witka ÂŁukaszewskiego (trzykrotnie wybrany najlepszym gitarzystą flamenco w Polsce wg „Gitara i Bas”), to połączenie w warstwie muzycznej flamenco z rockiem, a w tańcu: tańca flamenco z baletem klasycznym. Koncert odbywa się w stylu wesołej, andaluzyjskiej fiesty, z tańcem, kastanietami i śpiewem, pełen wesołych dźwięków gitary, stukotu butów tancerki i wesołych okrzyków muzyków zachęcających publiczność do wspólnej zabawy.NIEDZIELA, 3 sierpnia 2008

* LAUREAT ZÂŁOTEGO BÂĄCZKA - ACID DRINKERS - 18:00, www.acid-drinkers.com (o zespole)
Złoty Bączek to najbardziej obiektywna nagroda dla kapeli, która zdobyła uznanie swoją muzyką. Nie głosuje branża, nie głosują żadni muzyczni specjaliści. Tak naprawdę liczą się dwie oceny twórczości muzycznej – ilość sprzedanych płyt i ocena publiczności. Dlatego w tych dwóch kryteriach szanujecie wszystkie wyniki, nawet jeżeli artysta nie jest po Waszej myśli. A wracają do Acidów – przyjęliśmy rekordową ilość głosów, aż 15 tysięcy! Z tego ponad 5 tysięcy oddanych na Acidów. I równo po 10 latach, co do dnia, dokładnie 3 sierpnia, wręczymy im drugiego Złotego Bączka. Jest w tym nie tylko ocenia formy kapeli, ale także ich własna determinacja, by na tym tak trudnym dla nich rynku muzycznym w Polce utrzymać tak wysoką pozycję. Gratulujemy i zapraszamy wszystkich do odśpiewania 100 lat w niedzielę, o godzinie 18:00.

* CLAWFINGER - 19:30, (Szwecja) - www.clawfinger.net (o zespole)
Tyle razy supportowali bardzo wielkie gwiazdy, że wreszcie przyszedł czas, aby sami zostali przyjęci jak gwiazda. Szwedzka, solidna muzyka, mówiąc najprościej – metalowy rap. Wydali 7 płyt, a występowali u boku największych światowych potęg rocka. W niedzielę koncert dla Was – musicie wiedzieć, że to dzięki Allegro.pl mogliśmy zadzwonić i usłyszeć wielką radość całej kapeli, bo są to muzycy, którzy po prostu lubią grać.

* THE STRANGLERS - 21:30, (Wielka Brytania) - www.stranglers.net
  
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

wszystko ładnie spisane ino sie zlewa do kupy, proponuje nazwy zespołow i dane czasowe wyróznić innym kolorrem, bedzie bardziej czytalene dla innych ;)
 
 
morpheus  
Coś już napisał
https://www.facebook.com/SklepViking


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

trochę poprawiłem. Chyba jest czytelniej ?:D
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

ale to już było :P
 
 
 
morpheus  
Coś już napisał
https://www.facebook.com/SklepViking


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

i nie wróci więcej. a forum trzeba uzupełnić:P
 
 
 
Fire  
Forumowy prawiczek
Come On Baby Light My Fire


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 07 Sie, 2008   

Morpheus, wielkie gratulacje i moje uznanie za taką listę :) Mimo że już jest po, może się czasem przydać :P
 
 
Rud  
Coś już napisał
Zwana Cartuś ;]


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008   

O mój Boże... ma grać Clawfinger! WoW! Wspaniala wiadomość! Ile zajebiaszczych zespołów... Niesamowite! ^^ :D
 
 
 
HoOoOoOoO15  
Forumowy prawiczek
Buuuuuuu.... xD

Wiek: 26
Dołączyła: 04 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: z Pyskowic xD
Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

No ludziska moim skromnym zdaniem mogl by wystapic wspanialy i cudowny zespol "Piżama Porno" & "Strachy Na Lachy" & "Coma"

Dziekuje xD :-D :-D :-P :-P :-P :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :-) :-) ;-) ;-) ;-) ;-)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 16 Paź, 2008   

moim skromnym zdaniem jak byś był kilka lat do tyłu na woodstocku to byś miał dosyć każdego z tych zespołów bo były po kilka razy.
 
 
 
Brat_Wieciekogo
Gość
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

hehe wlasnie :) pamietasz Comę ze dwa lata temu? ale byl wypas :) nie lubie Comy bardzo, ale tamten koncert na ktorym bylismy byl niezapomniany :) do dzis mam w glowie obrazy z wtedy, jak klatki filmowe :) szczegolnie jak Voo lecisz na rekach publiki i przybijamy se pionę :) tego sie nie da przezyc inaczej
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

hehe fakt tego się nie da zapomnieć :) w zasadzie to było kilka dobrych koncertów na których razem byliśmy :D ale też sporo na których nie daliśmy rady być... ;P np. jak w 2006 siedzieliśmy przed namiotem i pykaliśmy sobie z fajki ;P
 
 
 
Brat_Wieciekogo
Gość
Wysłany: Wto 31 Mar, 2009   

taaak to wtedy jak nie poszlismy na KSU i lezelismy martwi z niez i paroma innymi osobami w okolicach namiotu nie mogac sie podniesc i narzekalismy "o nieeee, mielismy na to isc".. choc nie wiem, przynajmniej ja tak lezalem. pol godziny przeczolgiwalem sie na karimate obok :D byla jazda. zawsze byla jazda na Woodzie :)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 01 Kwi, 2009   

było było :D ja sie chyba gdzieś nad ranem dopiero poskładałem do kupy :P
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009   

Lało Czech to szm,ata komunisci ich wybieraja taka prawda. Kto Spiewal /Gral Repertuar Piechury? bo bylem za duzy zgon wiem ze wstalem i spiewalem

takie uwagi na temat Lao Che są stanowczo nie na miejscu poza tym nie w temacie - Voo_doo
 
 
Kaczka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Emce.
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

oj, oj! Co to za bluzgi na Lao Che!!!!! Kapela jest oryginalna, ma swój niepowtarzalny styl, teksty iście ciekawe! czego chcieć więcej!
A NA ŻYWO grająąąą superrr! rewelacja! Na '08 Woodstocku byli cudni!
pf :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang