Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 17 Lut, 2016   

Pamiętajcie, wegetarianizm to zło!! :D

 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 18 Lut, 2016   

kolejny geniusz który nie potrafi ogarnąć, że gdyby zahamować populacje rozwoju tych zwierzaków wycofując je z "pastwisk" i zapoczątkować uprawy i hodowlę robali - co de fatko zawiera więcej witamin i minerałów rozwiązałoby problem głodu to nie jest puste
pierdolenie.
Poczytaj trochę.

Weź się ogarnij.
Nigdy nie atakowałem mięsożerców, ale zrobię wyjątek. Osobiście uważam, że propagując takie gówniane wyssane z palca debilne pokazy slajdów dla równie ogarniętych jest początkiem do nienawiści. Bycie wege - w jakiej kolwiek postaci jest oznaką siły i hartu ducha, PANOWANIA NAD SWOIMI ODRUCHAMI, odrzucenie swojego pierdolonego konformizmu na rzecz jakiś wyższych racji. Nie trzeba się z tym urodzić.
Nie trzeba przechodzić, wystarczy się nie wpierdalać. Czasem się zastanawiam, czy nie jestem równym kretynem - odpowiadając na takie gówna, bo większość wege nie raguje na takie zaczepki. Mnie już autentycznie chuj strzela. W czym ty masz chłopie problem?
Chcesz to jedz, a mnie nie zmuszaj. Gdybyś sam miał zapierdolić zwierzaka i gołymi łapami go chlastać, pewnie byś nie podołał. Więc nie pierdol padlinożerco, bo taka jest definicja obecnego przemysłu mięsnego - przemysły to nie jest hodowla. Żyję 9 lat i mam się dobrze oddaje szpik, krew. Da się żyć, trzeba tylko przebić łbem ten zawalony gównem system przekonań polskich "januszów"
Uwierz mi że schabowy to nie jest jakaś bomba witaminowa.

Może to prowokacja, ale Woodstock nie jest miejscem na takie podziały. To miejsce poszanowania dla ludzi którzy wyznają zasadę by nie krzywdzić swoimi działaniami innych. Dla takich jak ty jest miejsce ale w ochronie. Mam prawo nie jeść mięsa. Etycznego punktu widzenia, wypadasz zdecydowanie gorzej w tej kwestii. Teraz możesz się nawet posrać po sam sufit, ale tego z ludzkich głów żaden slajd nie wyplewi.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   



jednak jest pozytyw zmiany daty Wood :D
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

Zokolic, ale czemu mamy nie jeść świnek, krówek i kurczaczków, a mamy jeść żyjątka zwane robaczkami? Przecież one też żyją i też są mięskiem!
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 28 Cze, 2016   

clover93 napisał/a:
Obrazek

jednak jest pozytyw zmiany daty Wood :D


good to know :v
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lip, 2016   

 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 22 Lip, 2016   

Ossie napisał/a:
Zokolic, ale czemu mamy nie jeść świnek, krówek i kurczaczków, a mamy jeść żyjątka zwane robaczkami? Przecież one też żyją i też są mięskiem!


Chodzi o dewastację środowiska powodującą szóste i największe masowe wymieranie, do tego najgroźniejsze, bo uderzające w całą skalę żywych organizmów, nie tylko największe, co masakruje biosferę. Nie mówi się o tym wiele, ale jest to największa katastrofa w historii życia na Ziemi. To się wybroni, ale zanim to nastąpi to człowiek jest na liście do wyginięcia. Czemu robale? Ich hodowla przy zaspokojeniu tych samych potrzeb obciąża środowisko wielokrotnie mniej. A właśnie przemysłowe hodowle zwierząt są jednym z głównych czynników szóstego wymierania. Pierwszego, które nie jest spowodowane czynnikami geologicznymi, kosmologicznymi i tak dalej, tylko działalnością człowieka.

By uzmysłowić skalę - w ciągu kilku dekad zniknęło 50% biomasy żywych gatunków, a ich zanikanie szacuje się na od kilkunastu do tysiąca kilkuset (!) dziennie - ciężko jest to oszacować, najczęściej podaje się 20-50 000 rocznie. Efekty pierwsze już są - masowe migracje spowodowane głodem - ideologie i religie są jedynie narzędziem, nie powodem - coraz częstsze kataklizmy, choroby, wirusy. Bioróżnorodność zanika i uderza to w każdą dziedzinę. Takiej katastrofy nikt jeszcze nie widział.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Przystosujemy się, albo umrzemy. Pięknie zostało to ujęte.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group