Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Tak żenujące, że aż śmieszne
Autor Wiadomość
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

pszczola_patszy napisał/a:
Obrazek

śmieszy mnie zawsze


To Henio też wstawiał XD
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

DJPreZes napisał/a:

W tym momencie ksiądz złapał go za koszulkę i prosto w twarz: Ty skończony idioto! Bóg Cie kocha czy tego chcesz czy nie!


W razie czego uciekłem <rotfl3>


Hej, wszystkim! W ledwie minionym wydaniu imprezy dużo "czasu" poświęciłem przedstawicielom Przystanku Jezus i moim ich nawracaniu, a czytając wytłuszczone zdania przypomniała mi się pewna historia. Otóż poszedłem do obozowiska PJ, by zapytać o jedną z "wolontariuszek"- to te dziewczyny w niebieskich koszulkach? Było już ciemno, w słabym świetle dostrzegłem jak się za chwilę okazało zakonnicę, gościa na rok przed ukończeniem kierunku teologicznego i pełnoprawnego już księdza i jąłem wypytywać o Magdę. W trakcie zadawania pytań jedynie księdzu i ignorowaniu zupełnie pozostałej dwójki, zakonnica wreszcie spąsowiała i nastąpił niekontrolowany wybuch. Przeczekałem ten moment uniesienia i tracąc nieznacznie z oczu cel mojej wizyty skupiłem się na pannie zakonnej- teraz jestem cały Twój! Pytam: "Dlaczego jesteś agresywna? Powinnaś nieco spuścić z tonu. Potrzebujesz pokory." Return był okazały- "Co, liznąłeś trochę psychologii?" Dobrze, że moja garda była szczelna. -"Liznąłeś trochę?" Wykształcona osoba posługująca się pleonazmami! "Znacznie więcej niż Ci się wydaje, Moja Panno, również filozofii." Rozmówczyni odwróciła twarz z niesmakiem, emocje opadły, teraz pytałem księdza dlaczemu studiują filozofię li tylko przez dwa lata i czy to aby nie za mało? A propos! W dużym skrócie. Jeden z już "prawie" księży po półgodzinnej rozmowie wycinając siarczyste hołubce na jednej nodze wrzeszczał: "Z takim podejściem do życia? To ja będę zbawiony, a nie ty!"
 
 
maRas  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 76
Skąd: Bysław/Olsztyn
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

http://awruko.pl/
Ostatnio wpadłem na stronę z zabawnymi obrazkami. Moim zdaniem dużo ciekawsza i ambitniejsza od przereklamowanych kwejków i demotywatorów. Rzućcie okiem ;D
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

http://www.youtube.com/watch?v=i1CDY8zVFVo przepraszam za to. zgubiłam sie na yt
 
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

miyuki napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=i1CDY8zVFVo przepraszam za to. zgubiłam sie na yt


Nie Maniek. Nie obejrzałeś tego, wydawało Ci się
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

jak chcecie zryc sobie głowe, to polecam http://www.youtube.com/us...c?feature=watch . bardzo ryje głowe.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

How To Basic <3 Tampon zdecydowanie najlepszym odcinkiem. :D
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

tampona dodawałam gdzieś wyżej wyżej. ja nie ogarniam tego człowieka..
ps. jak robil jajko wielkanocne, tak mi szkoda tego żarcia było..;c
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NVai8y3mqsA[/video]
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Po symulatorze kozy kolejne pomysły

SYMULATOR SPRZĄTANIA PO GRACZU!

Viscera Cleanup Detail to opracowany przez zespół Runestorm symulator sprzątacza, który ma za zadanie ogarnąć bałagan pozostawiony przez gracza na poziomach z gry.
To wydanie zawiera symulator sprzątania po grze w Shadow Warrior.

Akcja zaczyna się w momencie, w którym większość kampanii w innych grach już się zakończyła.
Podczas zabawy musimy zmywać krew z podłóg i ścian, zbierać porozrzucane oraz oderwane fragmenty ciał, a także usuwać zniszczone przedmioty zagracające pomieszczenia z gry. Przy sprzątaniu posługujemy się futurystycznymi wersjami takich narzędzi jak mopy czy kubły z wodą. Mechanizmy rozgrywki pozostają mniej więcej wierne temu, co znamy z rzeczywistości, więc np. każda ścierka prędzej czy później tak bardzo nasiąknie krwią, że będzie wymagała przepłukania, a kawałki ciał trzeba wrzucić do specjalnych pojemników na odpady biologiczne, a następnie skremować je w piecu.

Wirtualne sprzątanie uatrakcyjnia i jednocześnie utrudnia silnik fizyczny. Sprawia on, że rzucone przedmioty realistycznie odbijają się od powierzchni, więc jeśli np. nie trafimy fragmentem obcego mięsa do pieca, to zakrwawi nam ono każdą powierzchnię, z którą wejdzie w kontakt. Trzeba też uważać, aby nie wdepnąć w kałuże krwi.
 
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Tym razem nieco akcentu japońskiego. Osoby niepełnoletnie proszę zakryć oczka!

https://hakd.org/~swordfischer/dump/10r.swf
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   



Cornella zawsze w formie :D

[ Dodano: Pią 09 Sty, 2015 ]
"Parę lat temu w trakcie zakupów w galerii handlowej mnie przyparło i musiałem iść do ubikacji. Wszedłem do kabiny, usiadłem na klopie - kurde, zatwardzenie. Po chwili usłyszałem, że ktoś wchodzi do kabiny koło mnie, po lewej. Minęło parę minut i nagle gość puka w ściankę i pyta, czy mógłbym pożyczyć mu na moment telefon, bo mu się wyładował, a musi pilnie zadzwonić do żony. Ona też jest w galerii i musi jej dać znać, że mu tu zejdzie jeszcze parę minut. Nie myśląc o tym wiele zgodziłem się i podałem mu dołem telefon. Ledwie go chwycił, a usłyszałem trzaśnięcie drzwiami - ciul uciekł z moim telefonem! Zanim się podtarłem, ubrałem spodnie i wybiegłem to nie było po nim śladu.

Kretyn w życiu nie ma łatwo. Nikomu się nie przyznałem, żonie powiedziałem, że telefon zgubiłem."


płacze ze śmiechu :))
 
 
koala20  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 02 Lut, 2015   

Hahaha piękna historia ;D
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2015   

Przepraszam.Musiałem.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=UeG-y19rdWg[/video]
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2015   

najlepsze w tym jest, że trwa koło 3 minut, a nie 5 czy niech mnie kule biją, ze 7.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime