Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Od czego zaczynaliście ?
Autor Wiadomość
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Heavy metal i polski rock lat 80-tych.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Zacząłem od Budki suflera i płyty Za ostatni grosz, bo miała fajną okładkę <rotfl3> Potem w domu słuchałem staaaaaarego rocka - AC/DC, ZZ Top, Led zeppelin i inne. Co ciekawe ciągle na pierwszym miejscu u mnie był Michael Jackson (nawet byłem na jego koncercie w PL). Potem The Offspring, Rammstein i z górki. Teraz słucham wszystkiego co ma gitarę w składzie, z przewagą Death Metalu, ale ciekawym Blackiem nie pogardzę.
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Happysad i Dżem, chociaż w gimnazjum słuchałam wszystkiego ;p
 
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

HIM, Lady pank, kazik, happysad, m.manson, metallica i no troszke HH.....
 
 
 
poison  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 04 Kwi, 2012   

Wszystko zawdzięczam starszej siostrze i po części mamie.
Gdy byłam w 2 podstawówce to mamusia, aby załatać dziurę w spodniach kupiła mi naszywkę Ironów ;p
Więc, po kilku dniach gapienia się na mnie przez gimnazjalistów sięgnęłam po radę do siostry, która wytłumaczyła mi co to za zespół i specjalnie pożyczyła płytę abym mogła posłuchać. Się zaczęło... Potem była bluza o 4 rozm. za duża (siostry) z metallici, czyli podobna historia. A następnie to już słuchałam wszystkiego co puszczała mi siostra (moja Bogini z wcześniejszych lat) PP, Hey, Ferbeni, Zabili mi żółwia, pearl jam i wiele, wiele innych. Oczywiście gatunki różniaste, ale znakomite.
Do tego dochodziły spice girls, i muzyka typu ABBA, boney m. (stare kawałki)
Także nie narzekam na dzieciństwo bo pomimo mojego późnego urodzenia, żyłam jak troszkę starsze pokolenie, właśnie dzięki siostrze.(która, przed moim pierwszym wyjazdem na woodstock przyszła ze zdjęciami ze swojego pierwszego wooda i opowiadała) Najlepsza siostra świata! : )
 
 
atanvarda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Moja przygoda z muzyką zaczęła się w 6 klasie podstawówki od Happysadu, Strachów na Lachów, później koleżanka puściła mi "Nothing else matters" no i zaczęła się faza na Metallicę, chociaż dalej słuchałam tych rockopodobnych zespołów. Kiedy już stwierdziłam, że są one dla mnie za lekkie, to przerzuciłam się na Linkin Parka, Green daya, Nirvanę i System of a down. Moja miłość do Metallicy pozostała do dzisiaj, reszta zespołów poszła w niepamięć, a zastąpił je Hunter, Slayer, Dio, Sodom, Anthrax, Judas Priest, a z łagodniejszych brzmień to Dżem, Stare dobre małżeństwo, Lady Pank ;)
 
 
 
Calosh  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: róźnie to bywa
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Moja fascynacja muzyką zaczęła się od Vadera w 6-tej klasie podstawówki. Środowisko ZHP, sesje RPG co sobotę, długie kudły. Tak to się zaczynało. Potem kumpel puścił mi Nirvanę i zacząłem się powoli zagłębiać w to wszystko :)
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Zaczynałam od Linkin Park jak miałam 7 lat (hahahahahaha), teraz jednak głównie heavy metal ;)
 
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

The Beatles w wieku 4/5 lat maniakalnie :D Techno w podstawówce. ;x Podstafufka psuje. Dope, Green Day, Scorpions - gimbazjum, groov metal do teraz! \m/
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Jako że słuchałem Peji (nadal słucham) i nagrał kawałek z Glacą, to kupiłem sobie płytę Sweet Noise. Okazało się, że zajebiście grają. Później Metallica i randomowy black/death który udało mi się zdobyć.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Ja zacząłem jak byłem malutki. Wziąłem takie drewniane łyżki do mieszania sosu, rozstawiłem garnki... i łubudubu tss tss tss ;D A potem ktoś dołączył, bo słyszałem dźwięczny stukot w kaloryferze, rytmiczny. Widocznie komus się spodobało ;D
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Wziąłem takie drewniane łyżki do mieszania sosu, rozstawiłem garnki... i łubudubu tss tss tss ;D A potem ktoś dołączył, bo słyszałem dźwięczny stukot w kaloryferze, rytmiczny.


Gdybyś był z Wrocławia, podejrzewałabym, że jakiś sąsiad, lubiłam walić łyżką po kaloryferze :D
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Podobnie jak wiele innych tu osób zaczynałam od The Offspring. "Americana" podebrana starszemu bratu - moje wrota do rocka.
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Ja ogólnie to się na Ozzy'm wychowałam, bo mój ociec słuchał zarówno solowych płyt Ozzy'ego, jak i Blach Sabbathu, róznież Deep Purple i Led Zeppelin, no i jak wyżej wspomniane, The Offspring i "Americana" :) Potem, za czasów gimnazjum już, to ja zaczęła ojcu podsuwać pewne nazwy zespołów :) Mój ojciec to lekko zwarowany i wesoły metal, zresztą, ja mam to po nim :D
 
 
st.anger  
Forumowy prawiczek
rock n' roll


Wiek: 30
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 38
Skąd: Pdkrp
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Queen - chyba mniej więcej czasy kiedy bylem w podstawówce, ale wiążą mi się z tym zajebiste wspomnienia ;-]
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Jak byłem w przedszkolu to dostałem całą kasetę (przegraną oczywiście) z The Offspring :D
Jak miałem pierwszą gitarę to ojciec przygrywał na jednej strunie riff ze Smoke On The Water (nic innego nie umiał) :P
 
 
 
inchains  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 30 Mar 2013
Posty: 15
Skąd: Łomża
Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   

goldenboj napisał/a:
Jak byłem w przedszkolu to dostałem całą kasetę (przegraną oczywiście) z The Offspring :D


Ha, ja też miałam kasetę The Offspring :D Włączałam na fulla i ciotka uczyła mnie kręcić młynek włosami :D
A tak poza tym to mój padre słuchał od zawsze dużo polskich zespołów, typu Dezerter, Kult, TSA... No i od tego się zaczęło :>
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 27 Kwi, 2013   

Ja pamiętam, że starsi kuzyni nam zgrali muzykę, jak dostaliśmy komputer (czyli z 8 lat miałam) i tam, z tego co pamiętam, był między innymi Kult, Queen... dużo tego było, ale nie pamiętam co jeszcze ;)
Pod koniec podstawówki koleżanka mnie zaraziła Iron Maiden (jej 7 lat starszy brat tego słuchał ;)) , przejściowy etap na Avril Lavigne, a potem dużo wszystkiego innego...

Jak to dawno było... <szok>
 
 
 
dzasta2712  
Forumowy prawiczek
Ka bum!

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: Goleniów
Wysłany: Nie 02 Cze, 2013   

Jeśli chodzi o moje początki (nie tak znowu odległe), to wymienić mogę kilka zespołów.
Z polskich będzie to przede wszystkim Koniec Świata - do dziś ich kocham, choć słucham o wiele rzadziej niż wcześniej.
Z zagranicznych, to raczej starsze zespoły - Guns N'Roses, Blind Melon (na który to natrafiłam właśnie przez guns'ów :D), Nirvana, Alice in Chains, a także.. Queen, wszak to znają wszyscy! :)
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

The Beatles, przy okazji - doskonali do nauki jęz.ang
 
 
beny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Tato mnie Metalicą wciągną :D Jeszcze takąz kaset :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group