Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: vin
Sob 22 Mar, 2014
Na czym grają forumowicze?
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   Na czym grają forumowicze?

No jakoś rozwijać tematu chyba nie trzeba. W tym temacie możecie się pochwalić instrumentami na których gracie, czy tam próbujecie grać. Możecie też pisać te, na których bardzo chcielibyście nauczyć się grać.

Jak już zakładam temat, to może pochwalę się pierwszy: gram na gitarze - akustycznej i elektrycznej a oprócz tego ostatnio rozpocząłem pierwsze kroki z tin whistle, ale myślę, że grą tego jeszcze nazwać nie można ;)

Jeśli chodzi o instrumenty marzeń:
dudy - szkockie i uileann pipes, ale myślę, że jeszcze trochę czasu upłynie zanim odłożę pieniądze
bodhran
Flet irlandzki - głównie ze względu na to, że technika gry z tego co słyszałem jest dosyć podobna do tej na wspomnianym wcześniej tin whistle.
 
 
 
again  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2014
Posty: 39
Skąd: skontowni
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

Flet poprzeczny jest moim głównym instrumentem szkołomuzycznym. Dodatkowo pianino, flet prosty, na okarynie coś prostego też dam radę. Uczyłam się dawno temu na skrzypcach, ale nie pamiętam już nic.
Instrument marzeń? Perkusja ofkors, jaram się perkusistami, instrument jest cudowny. Może nawet nie tak do końca jest tylko w marzeniach - postanowiłam sobie, że do końca tego roku nauczę się chociaż podstaw. Nauczyć ma mnie kto, więc to tylko kwestia czasu i będę naparzać. Taki jest plan.
Na saksofonie mogłabym grać też. Kontrabas mnie intryguje, ale przy moim wzroście musiałabym chyba zainwestować najpierw w drabinkę.
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

Przez jakiś czas próbowałem grać na basie. Skończyłem szkołę muzyczną I stopnia na puzonie, a wcześniej grałem rok na trąbce zanim przerzuciłem się na większy kaliber :D No i jeszcze jakieś 4 lata uczyłem się grać na klawiszach.
Co do wymarzonego instrumentu to od dłuższego czasu dość intensywnie napierdzielam na perkusji i czuję że przy tym instrumencie zostanę zdecydowanie na długie lata :D
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

Temat już istnieje http://uctok.com/topics24...wanie-vt601.htm więc zamykam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga