Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Fraben Lehre ? Komercja ?
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

a to juz inna sprawa :lol:
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

niez napisał/a:
punk_rock napisał/a:
Kanibal ale teraz badaj taki motyw:
Słuchasz analogsów, skunxa, czy obojętne jakiej kapeli, która śpiewa o tym jaka to komercja jest chujowa, a sami birą grubą kase za zagranie... Więc spoko sama za FL nie przepadam, ale jeśli mówisz komercja i tylko za to na nich najeżdzasz to powinieneś też atakować zespoły których sam słuchasz i które robią to samo...
kanibal to jeszcze dzieciak i nie rozumie ze pieniadze trzeba zarabiac :lol: mieszka z mama prawdopodobnie i czasto sie zdarza taka opinia wsrod tej grupy ludzi :-P robiac cos tak duzego i cos co ma potrzebe czestego "pokazywania"trzeba poswiecic cale zycie a trzeba cos jesc,twoi idole nie maja tak szerokiej grupy interesantow i pracuja oprocz grania(co nie znaczy,ze graja zle).sama nie lubie byc oszukiwana,ale rozumiem,ze niktorzy musza sie z czegos utrzymac,a skoro maja mozliwosc zarabiac na czyms co lubia robic. coz udalo im sie,ale tez nie stac ich na mercedesa.nie chodza w ciuchach od projektantow spiewajac o ich nielubieniu. Kani masz powod do zaczepki popisz sie :mrgreen: Piana ma racje i Dez tez ma racje.jak Homer mowiacy Lisie i Bartowi,ze oboje maja racje,kiedy kloca sie o to czy jest sroda czy sobota.



Ojj niez :D ja haruje całymi dniami w pracy za marne 2 500 zł miesięcznie. I potrafię ze swoich pieniędzy wyłożyć i stracić ze swojej kieszeni by móc rozwijać scenę Oi! bądź podobną w mojej okolicy :P chociażby dla tej garstki 90 osób mogę poświęcić wypłatę i dwa miesiące wieczorów i poranków by pozałatwiać wszystko :P
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

a ile czynsz placisz?czy to mam placi :-P sorry dez za off
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Gdzieś mam to czy ktoś pluje na fl, idę na koncert i już :-P
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

Szczerze?Za Farbenami nie przepadam i juz ale jak najbardziej jestem za tym zeby grali jak najdluzej patrzac przed siebie widze jedynie "pozerów"(co to jest w ogole w tych czasach?)Klony Ktore nie roznia sie niczym, ludzi chodzacych w skorach oceniaja z gory.Muzyka undergroundowa alternatywna zawsze dla mnie nzajdzie miejsce w sercu nie zaleznie czy ktos pisze(mowi) syf czy tez O.K.Tutaj Wchodzi w "Gre"Talent ktory nie podlega w tym przypadku jakiejkolwiek ocenie
 
 
Lyla  
Rozkręca sie

Dołączyła: 04 Kwi 2009
Posty: 256
Skąd: Żagań
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

Co do komercji.
A tam. Każdy zespół co gra na większą skalę czerpie z tego zyski, bo przecież to ich zawód, prawda? Bo cóż innego mają robić, jak już są sławni. Pójdą do roboty to okazja do ploteczek by była i szczerze nie widziałam jeszcze, żeby jakaś sława zrezygnowała z muzyki i poszła do biura.

Co do Farbenów.
Słucham, owszem. Niech sobie będą komercyjni, co mnie to obchodzi. Ważne, że na koncert można iść się pobawić.
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

i to bardzo dobrze pobawić ;-)
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

a Farbeni zagrają w Bytomiu sialalalala xp
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

o ile mnie pamiec nie myli Farben Lehre grali w 2006 roku w malej miejscowosc kolo lodzi okolo 60 osob na koncercie w tym rowniez ja:)mieszanka dosc wybuchowa lecz niestety bezalkoholowa z poczatku zapowiadalo sie calkiem przyzwoicie lecz po paru utworach zaczeli grac covery The Clash w dodatku "Ich" interpretacja byla ludzaco podobna do orginalu w dodatku Wojda chyba probowal nasladowac Strummera :) Gdyby nie nadmiar naleatorow i pozniejszy zgon to bym wyszedl z "Hali"... To taka Ciekawostka:)
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Chodzi ci moze o Gomunice? w clubie Bogart?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Myśle, że o to miejsce mu chodzi, bo z tego co słyszałem, to w Gomunicach większej frekwencji nie ma... :lol: a Farbeni grają dość często Should i stay i podobieństwo do oryginału jest, ale nie w kwestii wokalu ; ) WW nie musi nikogo naśladować :-) muzycznie jest podobnie, ale nie tak samo, bo to w końcu cover, czyli ich własna aranżacja ; )
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009   

tak tak grali jeszcze w ozorkowie calkiem calkiem bylo jak na tak mala miescine ubawic mozna sie i przy disco jak to sie mowi
 
 
Kanibal  
Coś już napisał
:D


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009   

ło matko :D co znalazłem przez przypadek w googlach :D

wracając do tematu :P ( dawno przedawnionego )

Niez teoretycznie mieszkam ze starszymi, tyle ze tu tylko nocuje. Pracując 6 dni w tyg. po 12-14 h :D

( znaczy pracowałem, zwolniłem się 3 dni temu i obecnie ciesze się wakacjami i chujową pogodą :P )
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

Gadałem na woodzie z gościem z Płocka, podobno kiedyś można było zadzwonić do Wojdy z informacją że pijemy i za 20 minut piliście, a teraz tylko whiskey z colą itp.. :lol:
FL słuchałem kiedyś, faktycznie mi się podobali, teraz się chyba zestarzałem. :lol: Chociaż komercyjni raczej nie są.
 
 
beny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Mnie to jakos nie obchodzi , tak i tak ich będe słuchał :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group