Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jumbo
Pon 28 Gru, 2009
Whyduck
Autor Wiadomość
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   Whyduck

Proponuje hmm jakoby wprowadzic cos nowego i mlodego doswiadczeniem WhyDuck kapela punk ska z Płocka... jako jeden z członków zespołu prosze o wyrozumiqałość xD tu link do jednej z naszych kawałków ....

http://www.youtube.com/watch?v=HkFkP40canc


a tu nasz myspace xD


http://www.myspace.com/whyduckband

Pozdrowienia dla ekipy z WP 2009 kutórej nie spotkałem xD hehe
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

czy to ty jesteś z tym irokezem ;>
W waszej sali prób byłam niedawno na przedstawieniu teatralnym :-P
 
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

no tak milo cie slyszec znowu ja z irkiem xD jak ci sie podoba :>?
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

No to ja cie widuje bardzo często na mieście jak jestem w Płocku :lol: bo chyba drugiego takiego nie ma ;-) następnym razem zagadam :-)

Na myspace pierwszy kawałek całkiem fajny a drugi ... lipa :P sorki szczera jestem :roll:
 
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

spoko xD przyjmuje kazda krytyke nie kazdy jest idealny jaki i kazdy zespol ma swoje slabdsze albo do bani piosenki :)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009   

nooo chłopaki widać potencjał, ale musicie jeszcze popracować, zarówno tekstowo jak i muzycznie ;-) Jak nagrywacie te piosenki, można wiedzieć ? ;-) Bo wokal b.kiepsko słychać.
Ten pierwszy jeszcze ujdzie, ale drugi daje doopy i to w 90% przez jakość nagrania.
Swoją drogą nie dostajesz wpierdolu za mohawk w PL ? Jak byłem w Kato w te wakacje, a mam Mohawka takiego "typowego" cieńszego niż twój to nie raz na ulicy za mną krzyczeli i parę osób chciało mnie pobić :-P
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009   

heh nagrywaliśmy to na kompa przez mikrofon studyjny, kiepska jakosc co poradzisz xD zbieramy cash na nagranie chociazby demo w wmiare dobrym studio... a jezeli chodzi o irokeza czasami sie zdaza ze sie smieja czy cos takiego ale raczej nie chce mnie nikt bic xD
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009   

Może faktycznie Katowice to niezbyt ciekawe miasto. Brzydkie, wszędzie pieprzone familoki etc. i konserwatywno-chrześcijańskie poglądy na świat u zdecydowanej większości - to nigdy nie tworzy dobrej mieszanki :-P Ja jak się bawiłem w nagrywanie - to podpinałem liniowo wszystkie instrumenty, a perkusję składałem za pomocą EzDrummer + Drumkit from Hell. Powiem Ci, że efekt = jak profesjonalne studio :mrgreen: Noo, może nie z takim rozmachem, ale brzmiało na prawdę DOBRZE, tylko, że trzeba posiedzieć nad programami typu Adobe Audition, nie wypuszczacie tego komercyjnie, więc podejrzewam, nikt się nie obrazi jak scrackujecie sobie te programy.

LINK
http://rapidshare.com/fil...ack_mixdown.mp3

tak na przykład może zabrzmieć gitara(a nawet i lepiej, to jest nagranie sprzed 3 lat, sorry za trochę zjebane solo, no ale dopiero się uczyłem :mrgreen: )
jak znajdę to wrzucę coś z basem i perkusją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang