Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
System of a Down
Autor Wiadomość
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   System of a Down

Piszcie Opinie na temat płyty ( płyte osobiście polecam)
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

Błąd w tytule - płyta nazywa się MEZMERIZE ;)
Co do płyty...Wg mnie, lepsza była Hypnotize
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

o Kurde rzeczywiście ;] trudno... Tak też uważam ze Hypnotize była zdecydowanie lepsza :!:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

Mi sie hypnotize kojarzy z tym nieszczesnym lonely day ktory to byl nawet w radio z puszczany :shock:

[ Dodano: Sob 08 Sty, 2011 ]
no i jednak wydaje mi sie, ze mezmerize jest O WIELE lepsza plyta - hypnotize juz troche smierdzi graniem pod publiczke.
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

a co sądzicie o tym fakcie, że jedna płyta została wydana pół roku po drugiej? Chwyt marketingowy cz ogromna tworczość zespołu? Z tego co pamietam, niedługo po świetnej Toxicity wyszedł Steal this album, co osobiście wydawało mi se, ze znalazły się tam 'odpady" z Toxicity, czyli słabsza kawałki ktore nie zmiescily sie na ta płyte
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

grotesqa napisał/a:
a co sądzicie o tym fakcie, że jedna płyta została wydana pół roku po drugiej? Chwyt marketingowy cz ogromna tworczość zespołu?


Niech odpowie Ci sam Daron Malakian.Zaczyna od wątku współczesnych odbiorców muzyki:

"To generacja iPODa.Ludzi,którzy nigdy nie przesłuchali do końca całej płyty.Nasza decyzja o odwleczeniu premiery drugiego albumu nie jest w tym świetle najgorsza.Daje możliwość ,by utwory zostały naprawdę wysłuchane.Podobnie jest w innych dziedzinach życia.Gdy spotykasz równocześnie 30 osób,jak dużą masz szansę na znalezienie czasu dla każdej z nich?Jak wiele poznasz tego wieczoru i ile zapamiętasz?Dokładnie tego chciałem uniknąć w przypadku naszych piosenek.Pragnę,by każda została wysłuchana".

Tyle.
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

nie przekonuje mnie to jakoś...
milan napisał/a:
Daje możliwość ,by utwory zostały naprawdę wysłuchane

jak utwór jest słaby to i tak nie przesłucham go do końca
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

grotesqa napisał/a:
jak utwór jest słaby to i tak nie przesłucham go do końca

Ew. "jak utwór jest słaby to nie będę go słuchał drugi raz" co i tak nie jest najlepszym rozwiązaniem. Niektórzy mówią o oliwkach, że dopiero 101 zjedzona w życiu smakuje, może słuchanie 100 razy to przesada ale coś w tym jest.
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

Dokładnie, często tak mam ze dopóki kilka razy nie przesłucham piosenki to mi się nie podoba i uważam ze to szit, a potem staje się moja ulubiona xP
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Też tak mam ;] słucham piosenek i dopiero po jakimś czasie odczuwam magie tego utworu ^^
 
 
 
outsider  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: czewa
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

Co do plytki ,,Steal this album" są tam kawałki, które powstały wcześniej, a nie zostały umieszczone na Toxicity. Z tego, co kiedyś czytałem to nie pasowały do koncepcji albumu. Sama nazwa płytki wskazuje, że została ona ,,wykradziona " (ktoś to umieścił do pobrania w internecie), więc uznali, że nie pozwolą, żeby to krążyło w takiej słabej jakości i nagrali to ponownie, profesjonalnie, i wydali, czemu się w sumie nie dziwie. Jak już te utwory były w postaci jakby albumu ( nazywanego wtedy chyba toxicity 2 czy coś takiego ) to czemu mają tego nie wydać na normalnym CD ?
Tak w ogóle to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich :mrgreen:
 
 
nofuturee  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2011   

Lubię Mezmerize, ale moją ulubioną jest Toxicity :)
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 02 Lip, 2011   

System of a down nagrał trzy genialne płyty: "System of a down" , "Toxicity" i właśnie "Mezmerize". Płyta "Mezmerize" , która jest bohaterem tego tematu ma w sobie coś czego nie posiadały trzy pierwsze albumy zespołu System Of A Down. Z jednej strony mamy tutaj nadal do czynienia z ambitnymi tekstami i mocną muzyką , jednakże właśnie ta muzyka nie jest już tak mocna jak na "Toxicity". Album "Mezmerize" nadal ma ostre riffy ale daje się tutaj odczuć dużo popowej słodyczy , użytej by chyba ośmieszyć ten gatunek muzyki i pokazać kunszt zespołu w żonglowaniu gatunkami. Słuchając "Mezmerize" zostałem "Hypnotize" bo jak już pisałem muzyka jest tutaj nadal ciężka ale paradoksalnie i lekka. Normalnie jakbym słuchał płyt Franka Zappy bo nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać przy następnym utworze z tą tylko różnica że u "System Of A Don" wiadomo że będzie ostro , tylko że nie wiadomo jak."Old school Hollywood" brzmi jak syn "Disco boy" z płyty Franka Zappy "Zoot Allures". I na koniec uważam że zaraz po "Toxicity" to najlepszy album tej formacji.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Panowie nie mieli już nic ciekawego do pokazania po Toxicity. chociaż na STA też można znaleźć coś ciekawego. Mnie jako wielkiego fana SOAD, Mezmerize i Hypnotize bardzo zawiodły.
 
 
Hypnotize  
Forumowy prawiczek
Propaganda leaves us blinded.


Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Pierwsza płyta była najlepsza. Fanką Systemu jestem od jakiś 4 lat, Mezmerize jest u mnie na ostatnim miejscu, chyba dlatego, że znajduje się na niej "Old school Hollywood", jeden z nielicznych utworów SOADu, których nie lubię (Lonely Day też do niech należy). Z drugiej strony uwielbiam "Question!" czy "Cigaro", "B.Y.O.B." też daje radę. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to moim zdaniem najgorsza ich płyta.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Nie 24 Mar, 2013   

Ciekawe. Niestety po dwóch ostatnich wykwitach już im nie ufam. http://topguitar.pl/newsy...ada-nowa-plyte/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group