Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sweet Noise - The Triptic
Autor Wiadomość
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   Sweet Noise - The Triptic

Album wyszedł w sumie już jakiś czas temu ale wiem że sporo osób z forum lubi tą kapele więc ciekawy jestem co sądzicie o The Triptic. Osobiście za pierwszym razem po przesłuchaniu byłem mocno zawiedziony i wywaliłem z kompa... ale dziś postanowiłem wrócić do tego i... chyba powoli się przekonuje... :) album może nie jest dla mnie wielką rewelacją ale dobrze mi się go słucha.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

mam nadzieje ze nie jest to taka popylinka jak wtedy z peja i gorniaczka hahhaha :)
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

Z tego co pamiętam, taki sobie jest, mam podobne odczucia co Ty, tyle, że go nie wywaliłem i nie wróciłem :-P
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

to też jest popylinka, tyle że z czarnymi z rpa :P ja nie dalem rady przesłuchać nawet całej płyty. po 2 kawałku wymiękłem. Starałem się jak mogłem, ale nie wysżło... ;P zawiodłem się OKRUTNIE.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

nie da sie ukryć że grają coś zupełnie innego niż na pierwszych płytach... no i moim zdaniem wyszło im to na gorzej :/ a szkoda bo kiedyś grali kawał dobrej muzyki...
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

kiedyś to był wspaniały zespół :-D naprawde wysoko w mojej hierarchi stał. Koncert z Woodstocku 2003, mojego pierwszego, wspominam świetnie ; D ( pomimo tego, że całego nie widziałem.. :lol: ) jednak od płyty Czas ludzi cienia Glaca&company zaczeli się staczać w dół ze swoja twórczościa, niestety....a szkoda..
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

ooj koncert z żar należy do grupy najlepszych na których byłem w życiu... no i szkoda że zespół aż tak się zmienił...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

a ja nie lubiłam, nie lubię i zdania nie zmienię..
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

także nie lubię tego zespołu... nic mnie do niego nie ciągnie :)
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

Sweet Noise to mój ulubiony zespół. Propos The Triptic powiem tylko tyle, że mam w domu oryginał :)

Płyta jest inna od poprzednich, osobiści lubię jak zespół wydaje różne płyty. Byłem otwarty na nowe dźwięki i płytka mnie się spodobała :) Inne nie znaczy gorsze :) Przestańcie słuchać gatunków muzycznych, zacznijcie słuchać muzyki.
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

Popieram, album miły dla mojego ucha:)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

Xerox napisał/a:
Inne nie znaczy gorsze :) Przestańcie słuchać gatunków muzycznych, zacznijcie słuchać muzyki.


jak ja uwielbiam takie teksty... ;) no ale niech Ci będzie. Słucham muzyki a nie gatunków muzycznych, ale jak dla mnie muzycznie ta płyta może i jest inna ale pokuszę się o stwierdzenie że jest gorsza od albumów z ich najlepszych czasów. Poza tym jak byś był na Woodstockach kiedy dawali tam swoje koncerty powiem Ci że zatęsknił byś do tych czasów, bo z tą płytą takiego koncertu raczej dać nie mogą... ;) Oczywiście zawsze to kwestia gustu ;)
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

voo_doo napisał/a:
Xerox napisał/a:
Inne nie znaczy gorsze :) Przestańcie słuchać gatunków muzycznych, zacznijcie słuchać muzyki.


jak ja uwielbiam takie teksty... ;) no ale niech Ci będzie. Słucham muzyki a nie gatunków muzycznych, ale jak dla mnie muzycznie ta płyta może i jest inna ale pokuszę się o stwierdzenie że jest gorsza od albumów z ich najlepszych czasów. Poza tym jak byś był na Woodstockach kiedy dawali tam swoje koncerty powiem Ci że zatęsknił byś do tych czasów, bo z tą płytą takiego koncertu raczej dać nie mogą... ;) Oczywiście zawsze to kwestia gustu ;)


Okay może Ci się nie podobać, chodzi mi o to żeby nie patrzeć na nią przez pryzmat płyt poprzednich, ponieważ to materiał różny od poprzednich płyt pod każdym niemal względem :P
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

....co im na zdrowie nie wyszło moim i voo_doo zdaniem ; )
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz..... dzisiaj jest ten drugi dzien. cóż poradzic
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

harry napisał/a:
dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz..... dzisiaj jest ten drugi dzien. cóż poradzic


Pięknie ujęte Harry :) Niektórym Triptic wchodzi, innym nie :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania