Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Strajk - Dwie Strony
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   Strajk - Dwie Strony

3 tygodnie temu Strajk wydał nową płytę, "Dwie strony". I jest to płyta bardzo dobra :-) nie jest to już oczywiście ten stary, surowy, mocny Strajk z lat 90-tych, teksty też sporo się różnią i wcale się nie ździwię, jak fani "starego" Strajku będą zawiedzeni, mają do tego prawo. Ja jednak absolutnie nie jestem. Płyta mi się podoba :-) naprawdę kawałek dobrej muzyki :-D Teraźniejszy Strajk jest bardziej zdecydowanie bardziej melodyjny, teksty są o ogólnie rzecz ujmując stosunkach damsko-męskich. ; ) Zdecydowanie na przód wysuwają się "Bez słów","Nowy rok","Zakłamanie"(najmocniejszy utwór na płycie) czy "Dwie strony". Dalej solidnymi akcentami tej płyty są tytułowe "Dwie strony", "Big Beat"(ja wiedziałem, że gdzieś ten utwór wcześniej słyszałem.. ;D), nowa wersja "Urojeń","Carol Anne","Rzeczy niemożliwe". Zdecydowanie rządzi też "Królewna", ale tylko na koncertach. Wersja płytowa jest ...średnia. ; ) Jest też najwolniejszy utwór w historii Strajku, "Chwila spokoju", który mi się osobiście nie podoba... :P Strajk ma na*ierdajać, aż się kurzy, a nie jakieś pitu pitu.. :P

Dość sporym mankamentem jest to,że perkusja jest z automatu, a nie "żywa"...trochę szpeci to, ale pomimo tego z czystym sumieniem mogę tą płytę polecić :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group