Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pink Floyd
Autor Wiadomość
GarRcio  
Forumowy prawiczek
PFloydlvr<3


Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 17
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010   

Pink Floyd - Earth Soldier - Psychodelic Trip - Peace song ;-) a pozatym jesli chodzi o moj podpis, to Pink Floyd kocham a CND uznaje :D
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 02 Lip, 2011   

Muzykę zespołu Pink Floyd lubię, chociaż szczególnie nie przepadam za utworem "Another brick in the wall". Uwielbiam otwierające płytę "Dark side of the moon" "On the run" i "Breathe" a pochodzący z płyty "A Saucerful of Secrets" utwór "Set the controls for the heart of the sun" uważam za najlepszy rockowy numer wszech czasów.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=OovgLbTLafw[/video]
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

Zespół jest fenomenalny. Zdecydowanie najlepszy zespół jaki kiedykolwiek grał - moim skromnym zdaniem. Waters i Gilmour dobrali się idealnie. Dwie muzyczne połówki połączone pod szyldem Pink Floyd. Waters to fenomenalny tekściarz i kompozytor, Gilmour ma niesamowity feeling, wyważony, żadnego nieczystego dźwięku.
Moją ulubioną płytą jest zdecydowanie "The Wall", którą uważam za muzyczne arcydzieło. Udało mi się być w łódzkiej Arenie, gdy Waters wystawiał tam The Wall live - niezapomniane przeżycie. Właściwie to z tej płyty pochodzi pierwszy utwór PF który słyszałem, oczywiście Another Brick in The Wall part II, ale tonie przez tę piosenkę się wciągnąłem w ten zespół :)
Gitarowa solówka Gilmoura z "Comfortably Numb" to coś, czego jeszcze nie zaznałem słuchając muzyki. Prawdziwy muzyczny orgazm ;)
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

A ja uwielbiam okładki płyt PF. Coś genialnego :-)
 
 
Pokojowy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

pozwolę sobie odgrzać topic, jako iż Floydów uważam za niesamowicie prześwietny zespół, uwielbiam ich zwłaszcza za

Wish you were here. Cała płytka świetna, moja ulubiona. Jednak tytułowy kawałek.... mmmm <3 przewspaniały tekst stawiający pozornie proste a jakże istotne pytania, do tego linia melodyczna - nic tylko się położyć i zatonąć.

Animals - długie kawałki, agresywne (w porównaniu z ogólną twórczością) brzmienie, świetna tematyka. Dwa kawałki (na pewno Sheep) miały się znaleźć na Wish you were here, zostały zamieszczone jednak tutaj - może i stąd to upodobanie.

Atom heart mother, głównie za okładkę i sentyment - pierwsza płytka, która naprawdę mi się spodobała (wcześniejsza twórczość równie spoko, ale nie przemawia do mnie tak bardzo jak to co wyszło właśnie po krowie)

I z ciut innej bajki - Comfortably Numb z Gdańska, solówka niszczy wszystko, deklasuje każdy rodzaj konkurencji!


tak btw, z chęcią posłuchał tributa na przystanku - choć to raczej marzenia ściętej głowy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group