Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lou Reed & Metallica
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   Lou Reed & Metallica



To zdjęcie to nie "fake". Pochodzi ono ze strony internetowej, której adres znajdziecie na końcu tego tekstu. Dwie legendy spotkały się i stworzyły wspólnie album , który to trafi do sklepów w październiku. Na stronie poniżej znajdziecie więcej informacji dotyczących tego wydawnictwa.Niemniej fani zarówno zespołu Metallica jak i Lou Reeda są już podzieleni. Mimo że album się nie ukazał już wysuwane są oskarżenia, które można skwitować : "Metallica, why?!"
Nie przedłużając link do oficjalnej strony projektu:

:: KLIK ::
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   

Ciekawe tylko ilu fanów Mety zacznie się mocno drapać w glowę zastanawiając się "Kim do k...y nędzy jest Lou Reed"? Ech...
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   

Kurde, nie wiem kim jest ten pan, bijcie mnie, a nie wiem. Powinnam go znać? Bo poczytalam o nim i piosenek, z tytułów, nie znam.

Ktoś mi podsunie coś dla jasności?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

mmm Lou, słit Lou.
te piosenkę wszyscy znajom.. chyba
[video]http://www.youtube.com/watch?v=QYEC4TZsy-Y[/video]

hmm no i to jest chyba najbardziej znane Lou Reeda
[video]http://www.youtube.com/watch?v=nJNMnBhf-Ds&feature=related[/video]

ciekawe jak to wyjdzie.. ciekawe..
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 20 Wrz, 2011   

nie znam... mało mnie zresztą to obchodzi :P
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Gwoli wyjaśnienia:

James Hetfield wyjaśnił fanom, że album "Lulu", który zespół nagrał z Lou Reedem nie powinien być traktowany jako kolejny longplay Metalliki.

- To coś zupełnie innego - tłumaczy. - To po prostu Lulu. Nie jest to ani Metallica, ani Lou Reed. To projekt, który nam przedstawiono i z którym chcieliśmy się zmierzyć. Niektórzy fani boją się, że to nowa płyta Metalliki, ale tak nie jest. Owszem, jest tam trochę mocnych riffów, ale ja niezbyt wiele śpiewam. Na pierwszym planie jest Lou i jego słowa. Wiem, że niektórym trudno to będzie zrozumieć, ale nie chcemy się ograniczać jako artyści. I zapewniam, nie robimy tego, tylko po to, by namieszać ludziom w głowach. Jak się komuś nie spodoba, niech po prostu poczeka na następny album, gdzie w pełni skupimy się na byciu Metallicą.

Artysta dodał, że materiał na następcę "Death Magnetic" właśnie powstaje.

Płyta "Lulu" inspirowana jest kontrowersyjnymi sztukami niemieckiego ekspresjonisty Franka Wedekinda - "Przebudzenie wiosny" i "Puszka Pandory", których główną bohaterką jest upadła tancerka Lulu. Longplay ukaże się 28 października.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

milan napisał/a:
Gwoli wyjaśnienia:

James Hetfield wyjaśnił fanom, że album "Lulu", który zespół nagrał z Lou Reedem nie powinien być traktowany jako kolejny longplay Metalliki.

- To coś zupełnie innego - tłumaczy. - To po prostu Lulu. Nie jest to ani Metallica, ani Lou Reed. To projekt, który nam przedstawiono i z którym chcieliśmy się zmierzyć. Niektórzy fani boją się, że to nowa płyta Metalliki, ale tak nie jest. Owszem, jest tam trochę mocnych riffów, ale ja niezbyt wiele śpiewam. Na pierwszym planie jest Lou i jego słowa. Wiem, że niektórym trudno to będzie zrozumieć, ale nie chcemy się ograniczać jako artyści. I zapewniam, nie robimy tego, tylko po to, by namieszać ludziom w głowach. Jak się komuś nie spodoba, niech po prostu poczeka na następny album, gdzie w pełni skupimy się na byciu Metallicą.

Artysta dodał, że materiał na następcę "Death Magnetic" właśnie powstaje.

Płyta "Lulu" inspirowana jest kontrowersyjnymi sztukami niemieckiego ekspresjonisty Franka Wedekinda - "Przebudzenie wiosny" i "Puszka Pandory", których główną bohaterką jest upadła tancerka Lulu. Longplay ukaże się 28 października.


To takie pytanie: dlaczego płytę sygnuje się nazwą Metallica oraz Lou Reed ? Nie mogli panowie nagrać albumu w tajemnicy przed światem ? Wydaliby go pod jakąś egzotyczną nazwą i nie byłoby tego całego zamieszania.Tymczasem twierdzenie że nie jest to album ani zespołu Metallica ani Lou Reeda przy jednoczesnym wielkim napisie na płycie: Metallica i Lou Reed jest dla mnie co najmniej dziwny.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

Aleksander napisał/a:


To takie pytanie: dlaczego płytę sygnuje się nazwą Metallica oraz Lou Reed ? Tymczasem twierdzenie że nie jest to album ani zespołu Metallica ani Lou Reeda przy jednoczesnym wielkim napisie na płycie: Metallica i Lou Reed jest dla mnie co najmniej dziwny.


Nie wiem na jakiej podstawie oparleś powyższe zdanie,ale wszystkie znaki na niebie i piekle wskazują,że okladka tej plyty budzie wyglądala nastepująco:



Wielki napis Metallica i Lou Reed,hm?
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

A może zajrzysz też tutaj ?
:: KLIK ::
Co prawda ukryte to jest ale jak byk pisze co otrzymujemy. Owszem jest to wersja deluxe , co do wersji podstawowej nie mam jeszcze wglądu więc nie wiem czy ten napis też gdzieś będzie majaczył.
Niemniej to że na płycie nie ma żadnego napisu Metallica czy Lou Reed nie oznacza jednocześnie że nie jest to projekt sygnowany nazwą zespołu Metallica i Lou Reed,, czyż nie ? Strona internetowa tego przedsięwzięcia nazywa się tak oto:
http://www.loureedmetallica.com/
Szumne zapowiedzi w prasie typu Rolling Stone i w ogóle promocja odbywa się wokół tego że jest to album zespołu Metallica wraz z Lou Reedem. Nagłe stwierdzenie że nie należy jednak odbierać tego albumu jako tego że jest to kolejne dokonanie zespołu Metallica zaskakuje bowiem promocja kręci się właśnie wokół tego że Metallica nagrywa z Lou Reedem płytę , nie inaczej.

BTW pojawiła się już recenzja tego wydawnictwa , tyle że jest w języku niemieckim:

:: KLIK ::

A co sądzicie o utworze "The View" ?
 
 
Lotharet  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Przesłuchałem kilka razy "The View". Fanem Lou nie jestem, dlatego też nie podchodzi mi jego monolog (czyli ponad połowa utworu). Do tego Lars ciągle bije w talerze, co też trochę przeszkadza. Z całości najbardziej odpowiada mi solówka, chyba najlepszy moment w tym dość słabym (jak dla mnie) utworze. No cóż, chyba pozostaje mi poczekać na nową płytę Mety.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

że tak to ujmę - kiszka :roll:
 
 
 
st.anger  
Forumowy prawiczek
rock n' roll


Wiek: 30
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 38
Skąd: Pdkrp
Wysłany: Śro 07 Lis, 2012   

Hmm, a dlaczego nie powinno się sygnować albumu tytułem Metallica and Lou Reed, skoro jest autorstwa Matallica'i i Lou Reed'a?
Spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na temat "Lulu", a szczerze mówiąc sam nie wiem dlaczego.
Ja osobiście wcześniej z Lou nie miałem kontaktu, ale takie kawałki jak te poniżej przypadły mi do gustu:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=RtQZdI1K8GM[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=aEEecH1zZAc[/video]


A tak nawiasem "Lulu" nie jest dla wszystkich, tak jak metal, czy rock nie jest dla wszystkich. W "Lulu" słychać wręcz perwersje.
Tak czy owak, ten album zostanie w pełni doceniony może za 10, może za 20 lat ze względu na to kto go stworzył.
Nie raz wracałem do "Lulu" i pewnie jeszcze nie raz do niej wrócę, dlatego ze nie jest to płyta Metallica'i ani Reed'a, tylko M&LR
Pozdrock
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 28 Lis, 2012   

Jestem fanem mety (nie ślepym i głuchym) nie od dziś i potrafię oceniać krytycznie moich ulubieńców. Lulu dla mnie to kaszanka. Tak, moja kochana Metallica dała pupy, btw potrafię też przyznać że Lars to teraz cienki perkusista;P
 
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 10 Cze, 2013   

Ja Metallice zawsze lubiłem to był mój taki pierwszy metalowy zespół i słuchałem Metalliki codziennie w wakacje 2007 przesłuchałem wszystkie albumy ale od St.anger... Metallica się popsuła może jedynie umknie parę kawałków z płyty Dead Magnetic ale tak to co się dzieje !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group