Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lao Che
Autor Wiadomość
Pablo  
Forumowy prawiczek
Tu jestem!


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 21
Skąd: PL
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   Lao Che

Witam. Chciałbym Was zapytać, co sądzicie o Lao Che? Na Woodstocku byli. Według mnie są niesamowici, teksty dają do myślenia, każda płyta podejmuje inną tematykę, do tego Spięty na wokalu. Do niedawna na Youtube były jeszcze fragmenty z ich koncertu na Woodstocku ( z tego co pamiętam z 2008r.) Na ich koncertach można poczuć klimat - nie tylko przy piosenkach z płyty "Powstanie Warszawskie", ale i przy innych jak np "Gusła", czy "Prąd stały/ prąd zmienny".

A jaka jest Wasza opinia dotycząca tego zespołu?

Strona Lao Che

A tu link do jednej z piosenek (akurat z PW 2008)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Je83kQkD7Qg[/video]
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Właśnie męcze płytę "Soundtrack". Dosłownie męcze. Ja pierdole... W ogóle mnie mogę jej przetrawić. Moje pierwsze wrażenie jest tragiczne. Masa elektroniki, nowoczesności, eksperymentów. Beznadzieja. Powstanie Warszawskie - Mistrzostwo Świata! Gospel - bardzo dobra płyta. A im dalej, tym gorzej... im bardziej jest "inaczej", tym gorzej. Najnowsza ich płyta dla wszystkich tych, którzy nie mają nic przeciwko takim wytworom jak Enter Shakiri czy Prodigy na Woodstocku pewnie to...coś przypadnie do gustu. Ja zmarnowałem godzinę swojego życia.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

ostatnia płyta jest mega, żeby się wyciszyć, oderwać od świata zewrnętrznego i koniec końców - popaść w totalną depresję. ale jak najbardziej mi się ona podoba. jednakowoż, nie ma woodstock, co faktu nie zmienia, iż na koncercie byłam i mi się podobało (kawałki z nowej płyty świetnie aranżowane na koncertach, jednak cały czas depresjonizm i dawały chwilę na złąpanie oddechu po Powstaniu czy Gospel)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group