Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kinematografia
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   Kinematografia

Wiem, wiem, płyta już baaardzo stara :mrgreen: Mamy tu może na forum miłośników ? Płyta trzeba przyznać bardzo dobra i postawiła wysoko poprzeczkę, nie wiem czy do tej pory znalazł się ktoś kto przebiłby tą płytkę. Dla mnie ona była szokiem, gdy się pojawiła i gdzieś przez kilka lat była ubóstwiana przeze mnie i zajmowała pierwsze miejsce na podium w repertuarze hh, obecnie trochę już ochłonąłem i zauważam inne projekty też, jednak ciągle twierdzę, że płyta jest bardzo dobra!
 
 
Aeliah  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010   

Ano mamy milosnikow na forum, np ja;d. Kinematografia to chyba ostatnia tak dobra plyta jesli chodzi o HH, Z archiwum kinematografi to juz nie bylo to. Jesli chodzi o takie perełki to musze jeszcze przypomniec Kaliber44 i Ksiega tajemnicza prolog.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010   

Aeliah napisał/a:
Z archiwum kinematografi to juz nie bylo to


a mi równie bardzo odpowiadała, jak Kinematografia;]
aczkolwiek wolę jednak Kalibra, najbardziej pierwszą płytę, ale w sumie wszystkie są dobre
 
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Aeliah napisał/a:
Ano mamy milosnikow na forum, np ja;d. Kinematografia to chyba ostatnia tak dobra plyta jesli chodzi o HH, Z archiwum kinematografi to juz nie bylo to. Jesli chodzi o takie perełki to musze jeszcze przypomniec Kaliber44 i Ksiega tajemnicza prolog.

zgadzam się z przedmówczynią pomimo tego że sam preferuje bardziej hmm muzyczną? muzykę, jednak trzeba przyznać, że te 2 albumy są co by dużo nie mówić dobre
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group