Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Coma - nowa płyta.
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   Coma - nowa płyta.

Co sądzicie o nowej płycie Comy ? Ja osobiście uważam ją za strasznie nierówną. Jest trochę utworów bardzo dobrych i trochę bardzo słabych. Ogólnie na pewno ta płyta rożni się od poprzednich.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

Przed chwila dostałęm na meila utwór "stosunek do służby wojskowej", Generalnie to ja nigdy nielubiłem Comy a teraz po tym co usłuszałem to już można powiedzieć że nienawidze, niesłyszałem całej płyty pozatym co w Trójce puszcali. Twierdze jednak że Rogucki uważa sie za niewiadomo kogo myśli że jest wielką gwiazda a jest idolem szalonycg 13stek. Dla mnie ten zespól jest denny i poprostu do dupy. Zraziłem sie tez po woodstocku 2007 gdy mieli najwieksza publike (bo wiekszosc stanowiły 13stoletnie siksy) i zjebali koncert, był to dla mnie najgorszy koncert na woodzie, wiecej było sie "spuszczania na scenie" niż spiewu itp. A wracając do tej piosenki która przed chwila dostałęm to nasuwa mi sie tylko jedno powiedzenie "Jebać cywili co w wojsku nie byli". Kurwa aż sie zgotowałem. Jeżeli ten cytat kogoś obraża to sory, niemiałem tego na myśli kogoś obrażać. Chociaż sam nieprzepadam za tym co robie ale niedam też obrażać tego środowiska w którym jestem, myślę jednak że każdy facet który uwaza sie za meszczyzne powinien odjebac zsw ale to juz inny temat. Wracajac do Comy to sa zjebani i "."
 
 
 
ave.wood  
Forumowy prawiczek
...skakać, latać, pływać, w tańcu pogo wypoczywać.


Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 03 Sty, 2009   

Pomieszali kilka stylow ale kilka kawakow wyszlo im calkiem. Wczesniejsze plyty byly o niebo lepsze. Hipertrofia zdeczdowania najgorsza plyta Comy. Nie tylko ja zauwaylam, ze pomieszali gatunki bo i w recenzjach o tym bylo. Nie nie nie, to nie to.
 
 
 
owca  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

dla mnie dno... ich 1 płyta powalila mnie na kolana swoja mocą. 2 byla juz gorsza, a 3 jest jakby na siłe. nie ma w niej tej Com'owej iskry. przykro mi to przyznac, ale Roguc spada. Jedyna piosenka, ktora mi sie z tej plyty podoba to 'zero siedem wojna'.

pzdr
 
 
karcer  
Forumowy prawiczek
karcer

Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Elk
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

wlasnie tak pierwsza plyta byla ostra ale 2i3 to juz nie coma dno
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009   

dla mnie Coma to DNO :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009   

Aras666 napisał/a:
dla mnie Coma to DNO :)
..poniewaz.. ;-)
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lut, 2009   

Zjebali, przekombinowali, parę kawałków ujdzie, reszta to śmieci
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009   

co
Cytat:
Zjebali
,co
Cytat:
przekombinowali
jakie
Cytat:
parę kawałków ujdzie
:-P
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

Zjebali płytę, przekombinowali z 2 cd i tysiącem niepotrzebnych wstawek. Jakie? Szczerze mówiąc - nie pamiętam. Jak przesłucham ponownie, to dam znać :P
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

niez napisał/a:
Aras666 napisał/a:
dla mnie Coma to DNO :)
..poniewaz.. ;-)


ponieważ jest zbyt mało mhroczna...
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

niez napisał/a:
Aras666 napisał/a:
dla mnie Coma to DNO :)
..poniewaz.. ;-)


-Wokalista nie ma wcale tak dobrego wokalu jak wszyscy uważają :)
-Riff'y są marne, proste i nudne
-smęcą, smęcą, smęcą, smęcą, smęcą, smęcą, smęcą...
-no i oczywiście ich show na scenie... które nie istnieje :)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Aras666 napisał/a:
niez napisał/a:
Aras666 napisał/a:
dla mnie Coma to DNO :)
..poniewaz.. ;-)


-Wokalista nie ma wcale tak dobrego wokalu jak wszyscy uważają :)
-Riff'y są marne, proste i nudne
-smęcą, smęcą, smęcą, smęcą, smęcą, smęcą, smęcą...
-no i oczywiście ich show na scenie... które nie istnieje :)


-Jak twierdzisz że Rogucki nie ma dobrego wokalu to moim zdaniem nie znasz się na muzyce
-sądzisz że jak by każdy grał tak skomplikowane riffy jak Dream Theater to by było lepiej? wtedy dopiero by była nuda, a ja nie uważam riffów Comy za nudne
- co do smęcenia to już kwestia gustu
-show na scenie... mają taki ruch sceniczny, jak by stali w miejscu to ludzie też by sie czepiali że są jak drewno. Poza tym założe się że wiele z Twoich ulubionych kapel robi show na scenie tylko do tego to się jakoś nie przyczepiasz :roll:
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

voo_doo napisał/a:

-Jak twierdzisz że Rogucki nie ma dobrego wokalu to moim zdaniem nie znasz się na muzyce


a więc nie znam się na muzyce :), ten cały rogucki ma tak zwykły wokal jak ja ;]

voo_doo napisał/a:
-sądzisz że jak by każdy grał tak skomplikowane riffy jak Dream Theater to by było lepiej? wtedy dopiero by była nuda, a ja nie uważam riffów Comy za nudne


wiesz... AC/DC ma proste riffy, ale nadrabiają niesamowita energią :) Coma nie ma ani energii, ani skomplikowanych riffów

voo_doo napisał/a:
- co do smęcenia to już kwestia gustu


zgadzam się... nie zmienia to jednak faktu, że smęcą

voo_doo napisał/a:
-show na scenie... mają taki ruch sceniczny, jak by stali w miejscu to ludzie też by sie czepiali że są jak drewno. Poza tym założe się że wiele z Twoich ulubionych kapel robi show na scenie tylko do tego to się jakoś nie przyczepiasz :roll:


napisałem "no i oczywiście ich show na scenie... które nie istnieje :)"
czytałeś mój post do końca??? :P Show jest zerowe... oni nie robią nic, stoją jakby ich przywiercili do sceny :)

DLATEGO NIE LUBIE COMY :)
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

[quote="Aras666"]
voo_doo napisał/a:



a więc nie znam się na muzyce :), ten cały rogucki ma tak zwykły wokal jak ja ;]



taaak se wmawiaj :) w chu sie znasz na muzyce ;)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

wali mnie koma. pozatym trace czucie w lewej rece. hheheh co to przez alkoho :?: | nie lubie ich ale nie z tych powodow co wy. ! riffy srify. ruch sceniczy dupiczny o co kaman ? wokal srokal. lubi sie bo sie lubi nie lubi sie bo sie nie lubi, a gdzie kur$#@% tolerancja. dla wjedera szmaciarzy mozna tylko nie miec toleranci
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009   

[quote="voo_doo"]
Aras666 napisał/a:
voo_doo napisał/a:



a więc nie znam się na muzyce :), ten cały rogucki ma tak zwykły wokal jak ja ;]



taaak se wmawiaj :) w chu sie znasz na muzyce ;)


Jeśli można, ja się akurat znam na muzyce trochę - studiuję ją i z całym szacunkiem, ale pan wokalista nie ma nic niesamowitego w głosie. Po prostu niektórym sie podoba jego barwa, innym nie. I tyle. Jak dla mnie to Feel trochę na siłę stara się naśladować Roguckiego, choć Feela to juz naprawdę w ogóle nie mogę słuchać :/// <zyga> Z resztą przestańcie się tu "szarpać" co kto ile wie o czym i kto ma rację, że ktoś jest fajny, bo to wszystko to tylko i wyłącznie KWESTIA GUSTU, a o gustach się nie dyskutuje. Ja nie lubię Comy i mam do tego prawo, ale nie będę nikomu wpierać, że nie ma racji, bo ich lubi... Ludzie... ;-)
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

...ja tam ich lubię, nawet baaaaardzo :-P Hipertrofia zacznie się podobać jak ją zrozumiecie... kawałki ze wstawkami to opowieść, jest zupełnie inna niż płyty obecnie wychodzące i stąd takie skrajności. Na początku po prostu leżała na półce, bo "kicha" a teraz jakoś tak mi przeszło i nawet da się słuchać, wystarczy powywalać wstawki z elektryczną metodą ogłuszania trzody chlewnej i homo... bo tego nie jestem w stanie znieść :roll:
 
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Sob 15 Sie, 2009   

Dajcie spokój ludzie... Jak wam sie nie podoba to nie słuchajcie-proste ;)
Jeśli chodzi o Hipretrofie to myśle,że wyszła im ;) a kilka piosenek jest naprawde świetnych.Poprotu trzeba ją zrozumieć..to że nie rozumiecie tekstów to nie znaczy,że macie to krytykować . Roguc sie napracował i dobrze mu to wyszło a koncert Comy wspominam jako jeden z najlepszych ;)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009   

nie rozumiem tego? czemu nie mam mieć swojego zdania na temat tego zespołu? O_o
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Nie 16 Sie, 2009   

bez przesady ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime