Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Avenged Sevenfold
Autor Wiadomość
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009   Avenged Sevenfold

a co myślicie o Avenged Sevenfold? w ogóle, czy ktokolwiek zna ten zespół? pomyślałam, że tutaj wcisnę się z nimi. jest to amerykański band, więc... czy jest szansa, że mogliby się pojawić na Woodstock'u? kiedykolwiek? przepraszam, jeśli wychodzę na nieogarniętą - ale taka chyba jestem.
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

znalazłam pare ich kawałków w moich przepastnych zbiorach ;D
  
 
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   



no comment :roll:

pedały czy emo?
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

nie warte mojej uwagi :)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

- przecież to hameryka ;p takich zespołów tam na pęczki.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Abstrahując od tego, jak wyglądają, to muzykę tworzą całkiem nienajgorszą. ; )
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

zawsze można ich tylko słuchać, nie oglądać teledysków ;]
 
 
 
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

rizaki napisał/a:
Obrazek

no comment :roll:

pedały czy emo?


kotku, współczuję twoim ulubieńcom. bo w sumie kim oni są? określ ich jakoś :) albo nie... daj jakąś fotkę, a ja napiszę co o nich myślę :) widać - nie znasz muzyki Avenged Sevenfold, więc po co w ogóle się odzywasz? poza tym to zdjęcie z początków kariery. nevermind. takie komentarze zostaw dla siebie. nie podobają Ci się i kropka. na twoim miejscu byłabym zajebiście szczęśliwa, że nie jestem ani pedałem, ani emo, misiaku :]

[ Dodano: Sro 08 Lip, 2009 ]
Ameryka... nie Ameryka... pęczki... nie pęczki... wg mnie się wyróżniają. hm... w Polsce też mamy od cholery takich samych artystów :]
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

no dobra, jesteś kobietą i taki 'image' może ci się podobać. nie mniej u mnie wywołuje odrazę nie mniejszą niż filmiki z zoofilią na redtube :-? żeby nie było niejasności - muzyka też mi nie podchodzi :-|

a Ameryka masę ciekawych zespołów ma - proponuję zapoznać się ze sceną Stoner/Sludge ^^ konkret.
 
 
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

owszem. ich 'image' bardzo mi się podoba. akceptuję go, bo przepadam za ich muzyką. łagodzi mój stosunek do prezencji. jakiegokolwiek band'u.
NIKOGO nie zmuszam, a tym bardziej nie proszę, aby przepadał za A7X.
aha... :) nie czuję, że to o Ameryce było do mnie - bo chyba jednak nie do mnie :] hm nigdy nie zarzucałam, i tego nie zrobię, że takich Avenged Sevenfold tam na pęczki.
każdy band traktuję oddzielnie.
 
 
Kokaina  
Forumowy prawiczek
s,d&r'n'r


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 40
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

nie, nie i jeszcze raz nie

nie lubie ich stylu muzycznego, zupełnie mi nie podchodzi i serdecznie mam ich dość bo ich nie lubie a ciągle musze o nich i ich słuchać
 
 
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo decydować o tym czego, gdzie i kiedy słucha... jeśli masz inaczej, współczuję. ;)
 
 
Kokaina  
Forumowy prawiczek
s,d&r'n'r


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Kwi 2009
Posty: 40
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

tylko jak przetłumaczyć fanatykowy A7X że ma tego nie puszczać ciągle i ciągle o nich nie nawijać
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

mnie się także ten zespól nie podoba. i daj boże aby nigdy na Woodstocku nie wystąpili. poza tym nie prezentują jakiejś porywającej nuty, mógłbym powtórzyć słowa poprzedników - takich zespołów są na pęczki i każdy gra to samo(trochę o tym jak świat jest zły a potem darcie mordy - moim zdaniem zespół Avenged Sevenfold to typowe EMO) . a image to takie bo większość w USA takie ma więc się chopoki chcieli okazać że też są emo :-P (może żeby mieć więcej fanek i fanów 12-14 lat).

NO CO ZROBISZ, NIC NIE ZROBISZ. trza to olać i żyć dalej, a fanatycy niech wierzą w kredkowe oczy
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

a może by sie broniła w tej sprawie założycielka tematu- kazikwielki? ciekawa jestem co ona ma do powiedzenia
 
 
 
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

ale że ja mam to skomentować? że niby najechać na was, że jesteście do dupy bo tak piszecie? wcale tak nie uważam, a wręcz przeciwnie - zajebiście, że są ludzie, którzy (nie wszyscy) potrafią uzasadnić to, czy lubią czy nie. sensownie oczywiście. przecież ja was nie zmuszam. ale doceniam to, jak was Avenged Sevenfold porusza :) (mało ważne czy pozytywnie)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

kazikwielki napisał/a:
że niby najechać na was, że jesteście do dupy bo tak piszecie


słucham? koleżanka chyba troche sie zagalopowała. chodziło mi o to, zebys sama sie wypowiedziała .

btw. to jest forum, kazdy moze powiedziec co mysli na dany temat nie zapominaj o tym. Mogłaś sie z tym liczyć zakładając temat o AS.
 
 
 
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

sama wypowiedziała się na ten temat = skomentowała to jakoś (?) bo skoro założyłam, to jasne, że przepadam za ich muzyką przezajebiście ogromnie.

gdybym rozmawiała z wami osobiście, mogłabym się zakręcić i mówić niewyraźnie. ale pisałam i napiszę to jeszcze raz - szanuję opinię innych. proste jak szczanie.
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

no dokładnie, to po co zakładasz temat, zeby popatrzec co inni piszą? Moze bys napisałą za co lubisz AS? bo tego nam nie wyjawiłaś, chetnie poznam twoje zdanie
kazikwielki napisał/a:
proste jak szczanie.

wiecej kultury

[ Dodano: Czw 09 Lip, 2009 ]
kazikwielki napisał/a:
że niby najechać na was, że jesteście do dupy bo tak piszecie?


własnie widac jak szanujesz.
 
 
 
kazikwielki  
Forumowy prawiczek
AVENGED

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

o moją kulturę to się nie martw. jest większa niż kultura wielu innych ludzi. być może także tutaj.

nie wiem, może mam inaczej, ale za co mam ich lubić niż tylko za muzykę? nawet nie umiem tego sprecyzować. dla mnie wszystko, co robi, jak nagrywa, pracuje nad albumami A7X jest idealne. myślałam (myliłam się?), że to RACZEJ jasne.

aaaa.... do dupy to takie złe sformułowanie? oj... poczytaj jakich inni używają. o wiele gorszych. i nie napisałam, że ktokolwiek taki właśnie jest.

widzę, że chcesz mnie jakoś zaatakować, ale uwierz - to zabawne, kiedy inni usiłują coś mi wcisnąć. jakąś głupotę.

:)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

kazikwielki napisał/a:
jest większa niż kultura wielu innych ludzi.


pozwól, ze ktos inny to oceni.


już wszystko jasne.


PS. sorry, mały offtop....
  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group