Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Czy 14 latka ma szanse nawiązać znajomości na Woodstocku ?
Autor Wiadomość
Olka1902  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Kobyla Góra
Wysłany: Nie 31 Sty, 2016   Czy 14 latka ma szanse nawiązać znajomości na Woodstocku ?

W tym roku mam jechać pierwszy raz na Woodstock, nie sama, z rodzicami. Ale nie chcę ciągle przy rodzicach siedzieć, jak tam patrzą na osoby w moim wieku? Jest szansa na nawiązanie jakichś znajomości?
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 31 Sty, 2016   

W zeszłym roku poznałem na woodzie pewną dziewczynę, w pewnym momencie jakoś tak z rozmowy wyszło, że ma właśnie 14 lat. Mi w żadnym stopniu to nie przeszkadzało, bo jest naprawdę ciekawą osobą, spędziła też trochę czasu z naszą ekipą, z której tylko jedna czy dwie osoby miały coś do jej wieku. W sumie utrzymujemy jako taki kontakt do dziś, a moja przyjaciółka nie może tego zdzierżyć i co chwilę słyszę coś w stylu "po co z nią piszesz? przecież to jeszcze dziecko".
Także wydaje mi się, że wszystko zależy od danej osoby xD


Nikt też nie każe Ci mówić że masz 14 lat, tylko wiesz, żeby nie skończyło się tak jak tu XD
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 01 Lut, 2016   

z doświadczenia sprzed dwóch lat, wiem, ze takie młode osoby spokojnie łapią kontakt z innymi.

Na moim przykładzie chodziła taka dziewczyna w młodym wieku, nieco zagubiona. Kumpel wyłowił ją z tłumu i zagadał. Dowiedział się, że ma te swoje 13-14 lat, że przyjechała z niedalekiej miejscowości tylko na jedno popołudnie, bo na więcej rodzice jej nie pozwolili, przyjechała sama.
Przyszła z nami do obozu, pogadała pośpiewała, pokazaliśmy jej istotniejsze rzeczy PW.
W pewnym momencie powiedziała że przed pociągiem do domu chce iść na koncert X, zostawiła telefon i portfel i pognała - czy się zgubiła, czy zatraciła poczucie czasu to do dziś nie wiem, ale nadchodziła godzina że powinna iść na pociąg a jej w miejscu gdzie się umówiliśmy nie ma.
Później nagle znalazła się z inną już grupą co sie zaprzyjaźniła i zaczęła twierdzić, że ukradliśmy jej rzeczy.

Więc młody wiek ok, ale uważać trzeba, niektórzy roztrzepani są i zbyt mało odpowiedzialni, jak na takie eskapady
 
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Pon 08 Lut, 2016   

Szansa zawsze jest,ja jechałam w podobnym wieku na pierwszy woodstock i poznałam dużo fajnych ludzi,pomocnych i skorych do zabawy,nikt mnie nie traktował gorzej ze względu na wiek.Tylko ja wyglądałam poważnie i nikt nie wierzył,że mogę mieć mniej niż dziewiętnaście lat :P
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 09 Lut, 2016   

Maniek ma wielu znajomych w podobnym wieku (akurat nie chodzi tu o Woodstock) i myślę, że wiek ma bardzo małe znaczenie, a tym bardziej na Woodstocku :D tylko trzeba uważać na debili (nie takich pozytywnie pie*dolnietych) tylko po prostu debili ;] jedź i baw się dobrze :d
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 09 Lut, 2016   

Mela napisał/a:
Szansa zawsze jest,ja jechałam w podobnym wieku na pierwszy woodstock i poznałam dużo fajnych ludzi,pomocnych i skorych do zabawy,nikt mnie nie traktował gorzej ze względu na wiek.Tylko ja wyglądałam poważnie i nikt nie wierzył,że mogę mieć mniej niż dziewiętnaście lat :P


sweet 15 czy 16 wtedy byłaś? :D jeszcze taka młoda, niewinna i bez maślanki ;D
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Wto 09 Lut, 2016   

maniek14 napisał/a:
Maniek ma wielu znajomych w podobnym wieku (akurat nie chodzi tu o Woodstock) i myślę, że wiek ma bardzo małe znaczenie, a tym bardziej na Woodstocku :D tylko trzeba uważać na debili (nie takich pozytywnie pie*dolnietych) tylko po prostu debili ;] jedź i baw się dobrze :d


A wujek maniek się tobą zaopiekuje ;> <haha>
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 09 Lut, 2016   

skąd ja wiedziałem, że Ty to skomentujesz :P 'M'aniek - trochę szacunku do wujka :P :d
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Czw 18 Lut, 2016   

w każdym wieku ktoś znajdzie coś dla siebie na Woodstocku, wiek to tylko liczba, zależy to od Twojej osobowości, jeśli jesteś spoko, otwarta na znajomości to nie powinnaś mieć problemu

chyba że jesteś jak takie 3 "sweet sixteen", które widziałem na ostatnim Woodstocku, upiły się i tylko zaczynały wszystkich na siłę zaczepiać i denerwować
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group