Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy przydatne na Woodstock`u, koszta i inne sprawy.
Autor Wiadomość
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

marbod napisał/a:
Chciałbym mieć 500-600zł na 6 dni, ale życie nie rozpieszcza...
Standardowo koszty wyjazdu liczę tak:
pociąg tam i z powrotem - 60zł (ulgowy z Krakowa)
krata piwa na każde 3 dni, czyli 2 kraty najtańszego tescowego - 60zł
Paczka fajek na dzień - 72zł
10zł dziennie na żarcie - 60zł
----------------------------------------------
czyli 252zł to takie absolutne minimum żeby przetrwać


Zamiast fajek kup sobie tytoń. Dobry, czyli np. Golden Virginia kupisz za 3 dychy. Opakowanie 50g wystarczy na tydzień. Do tego bletki 2-3 paczki i paczka filterków ocb. A jak chcesz w miarę dobry tytoń to za 17 zeta masz Casablancę (40g), którą dostaniesz w każdym kisoku inmedio. Nie jest to też jakaś chujnia tylko w miarę porządny tyx. Do tego dochodzi bonus w postaci sępów, którym wyciągasz paczkę i mówisz że może sobie sam skręcić jak chce.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ale masz też minus, bo musisz sam kręcić fajki. Można sobie w sumie dokupić maszynkę, żeby było łatwiej.
 
 
marbod  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 31
Skąd: Na wschód od Renu
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

kizia napisał/a:
Ale masz też minus, bo musisz sam kręcić fajki. Można sobie w sumie dokupić maszynkę, żeby było łatwiej.


Z tym tytoniem to w sumie dobry pomysł. Ale będę musiał nauczyc sie w końcu skręcać fajki..
Jesli chodzi o maszynki to ile kosztują takie do skręcania?

tylko nie mówie o tych do nabijania tutek
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

kizia napisał/a:
Ale masz też minus, bo musisz sam kręcić fajki. Można sobie w sumie dokupić maszynkę, żeby było łatwiej.


To jest akurat i plus i minus. Plus jest taki, że zajmuję sobie czymś ręce i mam zabawę. Minus jest taki, że nie zawsze mi się chce. Ja kręcę na tych małych bletkach, zielonych OCB i używam małych filterków, albo nie używam ich wcale. W maszynkach raczej zbijesz tylko te szlugi z mielonym tytoniem i które są rozmairów dużego szluga. Maszynki są niewygodne. A taka zwijarka kosztuje coś koło 10-15 zeta, ale lepiej zwijaj samemu, bo to umiejętność która się przydaje.
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   


Niby miałem kupić podstawowe rzeczy i kupiłem, szkoda, że tak dużo tego. Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że części z tych rzeczy i tak nie użyję <haha>
Aha, no i polecam robić zakupy z rzeczy typowo higienicznych w Rossmanie, mają wszystko w wersji mini co sprawia, że zostaje dużo miejsca na inne potrzebne rzeczy (%).
Zakupiłem:
-Żel pod prysznic
-Zatyczki do uszu
-Dezodorant
-Szczoteczkę
-Pastę do zębów
-Mokre chusteczki dla dzieci (do przetarcia rąk, twarzy)
-Carex, (do dezynfekcji rąk przed jedzeniem by się nie nabawić rewolucji żołądkowych od brudnych łap)
-Pomadkę do popękanych ust (Moja zmora, zawsze w okresie letnim mam tak popękane usta, że aż krwawią czasem)
-Płyn do płukania ust
-Srajtaśma
-Dwie gumowe torebki z suwakiem, jedna na telefon i dokumenty a druga na "kosmetyki"
-Nakładki na sracza

U mnie zapewne po tegorocznym, pierwszym PW będę już wiedział co mam na przyszły rok pakować a co nie, co się przydaje i czego używam.
No i to wszystko, jak to u was wygląda? Co wam będzie potrzebne?
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Chińczyk napisał/a:
Obrazek
Niby miałem kupić podstawowe rzeczy i kupiłem, szkoda, że tak dużo tego. Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że części z tych rzeczy i tak nie użyję <haha>

Po chuja Ci żel do rąk i płyn do płukania ust?:D Większość z tych rzeczy kupisz w Kostrzynie:D
 
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

marcinin, Jako, że już robiłem zakupy to już kupiłem wszystko :D I tak to jest małe, więc dużo miejsca i tak nie zajmie :P
Marcinin, jako doświadczony Uctokowicz, jak oceniasz? Dobrze, że kupiłem tyle, czy jednak większość i tak się nie przyda? Sam nie wiem :D
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Chińczyk napisał/a:
Obrazek
Niby miałem kupić podstawowe rzeczy i kupiłem, szkoda, że tak dużo tego. Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że części z tych rzeczy i tak nie użyję <haha>
Aha, no i polecam robić zakupy z rzeczy typowo higienicznych w Rossmanie, mają wszystko w wersji mini co sprawia, że zostaje dużo miejsca na inne potrzebne rzeczy (%).
Zakupiłem:
-Żel pod prysznic
-Zatyczki do uszu
-Dezodorant
-Szczoteczkę
-Pastę do zębów
-Mokre chusteczki dla dzieci (do przetarcia rąk, twarzy)
-Carex, (do dezynfekcji rąk przed jedzeniem by się nie nabawić rewolucji żołądkowych od brudnych łap)
-Pomadkę do popękanych ust (Moja zmora, zawsze w okresie letnim mam tak popękane usta, że aż krwawią czasem)
-Płyn do płukania ust
-Srajtaśma
-Dwie gumowe torebki z suwakiem, jedna na telefon i dokumenty a druga na "kosmetyki"
-Nakładki na sracza

U mnie zapewne po tegorocznym, pierwszym PW będę już wiedział co mam na przyszły rok pakować a co nie, co się przydaje i czego używam.
No i to wszystko, jak to u was wygląda? Co wam będzie potrzebne?


A już myślałam, że tylko ja tam noszę Carex i mam tony nawilżanych chusteczek :D Carex mam ten sam, dobra sprawa. Chusteczki jeszcze duże do zostawienia w namiocie bym dodała.
Jedynie płyn do płukania ust bym zostawiła. Po co to nosić, jak i tak pewnie przepłukasz raz czy dwa i olejesz sprawę ;) Ja bym jeszcze szampon dodała, no ale możesz być łysy <rotfl3> No i krem z filtrem.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Chińczyk napisał/a:
marcinin, Jako, że już robiłem zakupy to już kupiłem wszystko :D I tak to jest małe, więc dużo miejsca i tak nie zajmie :P
Marcinin, jako doświadczony Uctokowicz, jak oceniasz? Dobrze, że kupiłem tyle, czy jednak większość i tak się nie przyda? Sam nie wiem :D

Powiem Ci co ja biorę: do połowy zużyty żel pod prysznic, do połowy zużytą tubkę pasty do zębów, szczoteczkę do zębów, dezodorant w kulce. Mokre chusteczki i srajtaśmę kupię na miejscu.
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Jak ktoś dużo jeździ to polecam kupić zestaw buteleczek i malutkich pudełeczek (po 3) - wtedy można sobie przelać odpowiednią ilość żelu, szamponu, odżywki, a do pudełeczek dać np. krem, pastę.
Zestaw kosztuje ok 10 zł, a jest całkiem przydatny.
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:

Chińczyk napisał/a:
Obrazek
Niby miałem kupić podstawowe rzeczy i kupiłem, szkoda, że tak dużo tego. Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że części z tych rzeczy i tak nie użyję
Aha, no i polecam robić zakupy z rzeczy typowo higienicznych w Rossmanie, mają wszystko w wersji mini co sprawia, że zostaje dużo miejsca na inne potrzebne rzeczy (%).
Zakupiłem:
-Żel pod prysznic
-Zatyczki do uszu
-Dezodorant
-Szczoteczkę
-Pastę do zębów
-Mokre chusteczki dla dzieci (do przetarcia rąk, twarzy)
-Carex, (do dezynfekcji rąk przed jedzeniem by się nie nabawić rewolucji żołądkowych od brudnych łap)
-Pomadkę do popękanych ust (Moja zmora, zawsze w okresie letnim mam tak popękane usta, że aż krwawią czasem)
-Płyn do płukania ust
-Srajtaśma
-Dwie gumowe torebki z suwakiem, jedna na telefon i dokumenty a druga na "kosmetyki"
-Nakładki na sracza

U mnie zapewne po tegorocznym, pierwszym PW będę już wiedział co mam na przyszły rok pakować a co nie, co się przydaje i czego używam.
No i to wszystko, jak to u was wygląda? Co wam będzie potrzebne?


A już myślałam, że tylko ja tam noszę Carex i mam tony nawilżanych chusteczek :D Carex mam ten sam, dobra sprawa. Chusteczki jeszcze duże do zostawienia w namiocie bym dodała.
Jedynie płyn do płukania ust bym zostawiła. Po co to nosić, jak i tak pewnie przepłukasz raz czy dwa i olejesz sprawę ;) Ja bym jeszcze szampon dodała, no ale możesz być łysy No i krem z filtrem.


No to tak Gaja99, chusteczki duże mi nie są potrzebne bo jedną paczkę i tak zostawię w namiocie :D Z tego wszystkiego to co będę nosił przy sobie to jedynie paczka chusteczek nawilżanych no i może Carex, bo i tak będę z tego wszystkiego korzystał albo z samego rana podczas regeneracji (kąpiel, i te sprawy).
Co do szamponu to mam przecież żel pod prysznic, ten zielony. Nie lubię się rozdrabniać wolę 2w1 <haha> I nie jestem łysy :P
Krem z filtrem nie jest mi potrzebny bo moja skóra nie ma tendencji do sparzenia się, właściwie to nigdy nie miałem oparzenia od słońca, tylko zawsze po wakacjach ręce jak i łydki mam jak ciemny mulat <haha>

Edit: W Rossmanie, są buteleczki po 2 zł/sztuka. Takie podróżne 100ml.
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Zel antybakteryjny rulezz.
Nakladki na toiki, w sumie nigdy nie myslalem.
 
 
agacia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

co do nakładek, to uważam że w niektórych tojkach nawet i nakładka nie pomoże :P
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

spam poleciał w kosmos, uspokójcie się.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

marcinin, ja niby jestem doświadczony woodstockowicz/biwakowicz, a jednak w tym roku wybitnie się zaopatrzyłem w kwestii kosmetyczki. W zasadzie zestaw podobny do zestawu Chińczyka, ten sam sponsor Rossman łącznie z dwiema gumowe torebkami z suwakiem, jedna na telefon i dokumenty a druga na "kosmetyki", no i krem do opalania, żeby się nie spalić i mnóstwo nivei bo dłonie w tym kurzu są mega suche. A żel antybakteryjny dorwałem z biedronki. Dodatkowo jeszcze suchy szampon, zajebista sprawa :D
 
 
Chińczyk  
Coś już napisał
Polski Chińczyk


Wiek: 27
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 65
Skąd: Łapy
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

winogron napisał/a:
Dodatkowo jeszcze suchy szampon, zajebista sprawa :D

Czy ja wiem czy taka zajebista, jak się nie ma czasu na umycie głowy to to się sprawdza. Ale na Woodstock`u przecież nikt nigdzie się nie spieszy, więc wolałbym szampon + woda :D Butelkę 5l powiesić na gałęzi, zrobić dziurki w dnie i mamy prysznic tylko dla siebie :P Praktykowałem to, starcza na kilka (2 max 3) szybkich kąpieli :P
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Nie trzeba nawet wieszać. U mnie w obozie jak ktoś szedł się myć pod krany, dostawał pustą butlę na wodę i misję napełnienia. W ten sposób była ciepła woda, w której można się było umyć.
 
 
 
anitowa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Lip, 2014   

Jadę na Woodstock, ale nie wiem czy z Tobą, bo nie wiem kim jesteś.... :-D
Jeśli jedziesz z Krakowa to spoko, przygarnę każdą zbłądzoną duszę!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group