Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Psytrance na Woodstocku?
Autor Wiadomość
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pią 06 Cze, 2014   

Dla mnie jak najbardziej za. W zeszłym roku można było znaleźć kilka 'namiotów' z muzyką psychodeliczną.
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Buki napisał/a:
W zeszłym roku można było znaleźć kilka 'namiotów' z muzyką psychodeliczną.


No właśnie dlatego, że jest taka dobra namiotów było tylko kilka.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

A ja nawet byłbym za, szczególnie że psytrance to jest jeden z tych odłamów elektroniki, których naprawdę dobrze się słucha. Poza tym uważam, że miejsce dla dobrej elektroniki na Woodstocku powinno być. Jakby ktoś się podjął organizacji czegoś takiego, to czemu nie. Z tego co słyszałem, to jakiś typ ogarnia już rave, więc może by tak ktoś zrobił "wioskę" z psytrance?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LWDa8T7Kr-c[/video]
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Ja może sceny bym nowej nie stawiał, ale na jakieś dobre trasnsy bym poszedł. Nie koniecznie na dużej, ale na małej lub u krishny. Już i tak jest festyn, to czemu nie.
 
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Rastagram napisał/a:
Buki napisał/a:
W zeszłym roku można było znaleźć kilka 'namiotów' z muzyką psychodeliczną.


No właśnie dlatego, że jest taka dobra namiotów było tylko kilka.


ALBO dlatego, że jest to dość specyficzny, mało popularny gatunek muzyki, zwłaszcza w PL.

Dobrze, że mamy wystarczająco dużo "good rege shit"

pozdrawiam cieplutko :)
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Już i tak jest festyn, to czemu nie.


mniej więcej dlatego narodziła się myśl - jak wspominałem, ludzie od bitów mają już swoje festiwale, a Wood jest doskonałym zbiorowiskiem wszelkich subkultur - dlaczego nie poznać innych niż rock / punk / reggae :)
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

klystofer napisał/a:
Rastagram napisał/a:
Buki napisał/a:
W zeszłym roku można było znaleźć kilka 'namiotów' z muzyką psychodeliczną.


No właśnie dlatego, że jest taka dobra namiotów było tylko kilka.


ALBO dlatego, że jest to dość specyficzny, mało popularny gatunek muzyki, zwłaszcza w PL.

Dobrze, że mamy wystarczająco dużo "good rege shit"

pozdrawiam cieplutko :)



Zauważ, że dobry gatunek muzyki zawsze w Polsce ma trochę więcej fanów niż "kilka namiotów"

Shit powiadasz?
Chciałam zaznaczyć, że po pierwsze nie wyraziłam się w ten sposób na temat "twojej" muzyki, więc daruj sobie podobne uwagi w stosunku do "mojego" gatunku.
A po drugie rdzenni mieszkańcy Jamajki czy muzycy Boba Marleya uważają, ze polskie "shit" reggae jest na jak najwyższym poziomie.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Rastagram napisał/a:
Zauważ, że dobry gatunek muzyki zawsze w Polsce ma trochę więcej fanów niż "kilka namiotów"


Rastagram napisał/a:
Shit powiadasz?
Chciałam zaznaczyć, że po pierwsze nie wyraziłam się w ten sposób na temat "twojej" muzyki


tiaaa


A 'good rege shit' nie znaczy tego co dosłowne tłumaczenie tych słów na polski.
No i dalej - nie ma czegoś takiego jak "dobry/zły" gatunek muzyki.



A to co Kazik zapodał jest zajefajne! :D
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Bo to ta cała Woodstockowa tolerancja dla wszystkich i wszystkiego. Nie rozumiem, dlaczego nie mogło by być z jednego, czy dwóch takich koncertów na którejś z mniejszych scen. Przecież nikt nie każe wam na nie przychodzić. Zaprosić jakiś niszowych artystów, żeby nie było tak jak z Prodigy i ja chętnie pójdę.
 
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

TL,DR: nikt nikogo nie obraża, bądźmy bardziej otwarci i elastyczni :)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Xdb--Z9NIOA[/video]

Rastagram napisał/a:


Zauważ, że dobry gatunek muzyki zawsze w Polsce ma trochę więcej fanów niż "kilka namiotów"



oj BARDZO byś się zdziwiła, po prostu z tym "moim" gatunkiem jest tak, że goa jest wrzucany do jednego wora razem z niemal każdą elektroniką i określany mianem techno, które jednoznacznie kojarzy się z dresami co niestety nie jest dość trafne. ALE jest to jak najbardziej zrozumiałe - w końcu wszelkiego podgatunki rocka / metalu / reggae są również wrzucane do jednego wora pod nazwą rocka / metalu / reggae, nie wymagajmy, aby inni znali głębiej jakiś gatunek niż sięgają ich zainteresowania.

Rastagram napisał/a:


Shit powiadasz?
Chciałam zaznaczyć, że po pierwsze nie wyraziłam się w ten sposób na temat "twojej" muzyki, więc daruj sobie podobne uwagi w stosunku do "mojego" gatunku.
A po drugie rdzenni mieszkańcy Jamajki czy muzycy Boba Marleya uważają, ze polskie "shit" reggae jest na jak najwyższym poziomie.


też się raczej nie wyraziłem negatywnie o reggae bo jest jak najbardziej spoczko :) wybacz, że "good reggae shit" odebrałaś negatywnie, to po prostu "wesołe określenie"

i zgadzam się z Szajbą - Wood pod względem atmosfery jest cudowny i nikt tego nie neguje, ale muzycznie jest strasznym mętlikiem - czemu zatem nie sprawdzić czegoś nowego i jak się to przyjmie :P I tak większość ludzi jeździ dla bycia na Woodzie niż dla muzy

Pozdrawiam Rastagram i wiedz, że Cię uwielbiam, no matter what <3
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Na Woodstocka jeżdżę właśnie dlatego, że jest muzycznie dość rozległy, chociaż oczywiście tradycyjnie ciąży w kierunku rocka/punka/metalu/reggae - spoko. Natomiast jeszcze bardziej spoko jest to, że mogłem w ubiegłych latach obejrzeć i posłuchać artystów takich jak Bałdych, Możdżer/Danielsson/Fresco, Nigel Kennedy, Kroke, Łąki Łan, Gooral czy Atari Teenage Riot (kto był, ten słyszał, ile ciepłych słów powiedzieli ze sceny pod adresem publiczności i Polaków w ogóle). Uważam tym samym, że i dla psy-trance'owego artysty mogłoby znaleźć się miejsce, scena i koncert dla chętnych.

Nie rozumiem tych panicznych okrzyków typu "nie i już", bo to dla mnie są przejawem albo strasznego kulturowego uwstecznienia, albo społecznej niedojrzałości ("COMA NAJLEPRZA!"), albo jakiejś fobii ("zabiorą nam NASZ festiwal!"), a w rzeczywistości najczęściej jakąś kombinacją tych trzech. Spokojnie: nikt nie ukradnie wam "waszego" Woodstocka. A raczej: nikt nie ukradnie nam naszego Woodstocka, a jedyne co może zrobić, to sprawić, że będzie piękniejszy, bogatszy, jeszcze bardziej zróżnicowany i otwarty na nowe idee.
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

argasek napisał/a:

Nie rozumiem tych panicznych okrzyków typu "nie i już", bo to dla mnie są przejawem albo strasznego kulturowego uwstecznienia, albo społecznej niedojrzałości ("COMA NAJLEPRZA!"), albo jakiejś fobii ("zabiorą nam NASZ festiwal!"), a w rzeczywistości najczęściej jakąś kombinacją tych trzech. Spokojnie: nikt nie ukradnie wam "waszego" Woodstocka. A raczej: nikt nie ukradnie nam naszego Woodstocka, a jedyne co może zrobić, to sprawić, że będzie piękniejszy, bogatszy, jeszcze bardziej zróżnicowany i otwarty na nowe idee.


dużo sprowadza się jednak do tego co powiedziałem wcześniej - wrzuca się wszelką elektronikę do jednego wora, niestety często bezmyślnie, ponieważ na woodzie co roku jest sporo własnie elektroniki - po prostu w różnych formach :)

Wydaje mi się, że postawienie przed faktem dokonanym z pewnością by część ludzi ogarnęło i zauwazyli by, że spoko, my też się bawimy i można przy tej muzie potańczyć. Mimo wszystko jednak nie mam parcia na przekonywanie nikogo, bo tę muzykę trzeba po prostu poczuć aby w pełni ją docenić - w końcu jak z każdą subkulturą idą za nią swoiste przekonania, poglądy i nastroje, które nie każdemu leżą :)

Pozdrawiam cieplutko <3
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Jest wiele festów większych i mniejszych w kilamacie psy czy goa trance więc jak ktoś lubi tą muzykę(tak jak ja) to niech nie narzeka i wybierze się na konkretne wydarzenia z tym związane bo wg mnie na woodstocku może być jakiś wykonawca psytransowy ale nie ma to jak stricte fest gdzie grają tą muzykę i są ludzie którzy wiedzą po co przyjechali a nie na woodstocku gdzie większość przypadkowo znalazła się na danym koncercie i nie czuję klimatu po prostu.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Takie coś to nie na Woodstock. Chciałbym, żeby na Woodzie było mniej popu i elektroniki. Więcej metalu, rocka, punku, raggae i ska.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

marcinin napisał/a:
Takie coś to nie na Woodstock. Chciałbym, żeby na Woodzie było mniej popu i elektroniki. Więcej metalu, rocka, punku, raggae i ska.


Taaaa... im więcej tych nowych gatunków, tym więcej ludzi o innych mentalnościach... To wpływa na charakter PW..
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Fakt faktem - mam nadzieje, że w tym roku znajdzie się kilka miejsc z muzyką psychodeliczną - ambient, psydub, psychedelic itp. Poza tym mam nadzieje, ze uda mi się poznać ludzi w tych że właśnie klimatach ; )
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Buki napisał/a:
Fakt faktem - mam nadzieje, że w tym roku znajdzie się kilka miejsc z muzyką psychodeliczną - ambient, psydub, psychedelic itp.


no po cichu liczę, że w tym roku znów będzie ten niesławny żuk organizował rave w laskach :)
 
 
Jamedris  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Buki napisał/a:
Fakt faktem - mam nadzieje, że w tym roku znajdzie się kilka miejsc z muzyką psychodeliczną - ambient, psydub, psychedelic itp. Poza tym mam nadzieje, ze uda mi się poznać ludzi w tych że właśnie klimatach ; )


Populacja poszukiwaczy mitycznego rave-żuka zwiększa się. <spox>
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

co to rave?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

igrek_ napisał/a:
co to rave?



[video]http://www.youtube.com/watch?v=zGgp-SmO6mQ[/video]
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

igrek_ napisał/a:
co to rave?


to ja dorzucę ciut inny klimat / gatunek elektroniki :)

i od razu proszę o darowanie sobie komentarzy dennych bo stereotypami na temat każdej subkultury można rzucać, a kultura rave do naprawdę dobrych wartości się odnosi ;)

!!! P.L.U.R. !!!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Xc3Hkl9ORsg[/video]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group