Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing
Autor Wiadomość
Pijakjaboli  
Forumowy prawiczek
EmoSkin


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   Piercing

Piercing. Moje Hobby zamiłowanie i inne te trudne słowa
Co wy o tym myślicie?
Sami czy macie kolczyki
Jak tak to jakie;>
Gdzie robiliscie(studio czy kolezanka/kolega/sami)
Z checia wyslucham waszych opini
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Kolczykow nie mam i raczej mnie do nich nie ciagnie, ale pokrewnie do tematu obiecuje sobie juz nie wiem odkad wydziargac noge..

pzdr.
 
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Ja się podobnie kiedyś piercingiem trochu jarałam. zaczęłam standardowo od 8 kolczyków w uszach i kolczyku w języku (był świetny :-D ). kiedy przymierzałam się do kolejnego kolczyka, coś mnie tknęło i powiedziało, że 'metalowa morda' nie jest fajna, ładna ani estetyczna i najnormalniej w świecie przestałam się tym interesować.
zostały mi teraz jedynie 4 kolczyki w uszach ;-)
jeśli miałabym teraz większy napływ gotówki to chętnie zainwestowałabym w kolczyk w wardze, albo wróciła do tego w języku, ale to musiałabym na pewno dłużej nad tym pomyśleć ;-)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

ja się nigdy jakoś za bardzo nie interesowałam piercingiem, sama mam tylko 3 dziurki w uszach i kolczyk w języku.. kto co lubi, mi osobiście średnio podoba się, jak to określiła przedmówczyni "metalowa morda" i więcej kolczyków nie planuję, chociaż był okres, że chciałam mieć nad górną wargą (szybko mi przeszło jednak;]), do tego dochodzi jeszcze to, że nie każdemu kolczyki w różnych miejscach pasują;]
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

łoł, a ja nie mam żadnych sztucznych dziur w twarzy ani poza nią. Zero, nawet standardowe uszka mi sie zarosły:)
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Strasznie lubie kolczyki. ^^, Mam 6 kolczyków w jednym uchu, 3 w drugim i 1 w wardze... W uszach robiłam sobie sama a warge przebijała koleżanka. :) chce miec jeszcze około 5 kolczyków tylko jeden z tych które chce chyba bede musiała zrobic w studiu bo raczej żaden z moich znajomych sie tego nie podejmie. xD
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

chcesz przebic oko?
 
 
Pijakjaboli  
Forumowy prawiczek
EmoSkin


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Okreslenie "metalowa morda" mnie sie cholernie spodobało;pp
No to ja wsumie byłem takim przykładem i jeszcze będe(teraz pare kolczyków powyjmowałem gdyż były amatorsko poprzebijane)
Co do dziar sa tak samo zajebiste jak kolczyki.. wogole modyfikacja ciała w dużej mierze.. przynajmiej mi sie to podoba. jak już wszyscy sie chwala sam posiadam 8 kolczyków z czego tylko 4 w uszach a planuje conajmiej z 10 jeszcze.
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Nie, nie oko. :) według mnie wszystkiego można spróbować kolczyki, tatuaże i różne inne rzeczy... tylko kolczyki mają to do siebie, że go się wyciągnie i śladu za jakiś czas już nie będzie. :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

ja mam slady juz tyle lat i jakos nie znikaja
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

każdy organizm jest indywidualny bo akurat u mnie każdy ślad po kolczyku znikał :)
 
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

ślad zostaje zawsze, niezależnie od organizmu. jest mniej lub bardziej widoczny, ale jest.
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

może są tak mało widoczne że trzeba sie bardzo przyjrzeć... dla mnie jest to już równoznacze z brakiem śladu. :)
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

oczywiscie ze slad po kolczyku zostanie (oprócz jezyka ktory jest jedyna czescia ciala ktora (niby) sie całkowicie zregeneruje, chociaz u mnie widac dziury po kolczykach w jezorze chociaz rok temu powyciagałam). I niestety zadne kremy/masci na zabliźnianie nie pomoga w 100% :roll: chociaz mi osobiscie nie przeszkadzaja moje uszy-sitka, pamietka z starych czasów :mrgreen:


A co do rad, to przy przebijaniu np języka najwiekszy bol jest na czubku(najmocniej unerwiony) wiec lepiej przebijac dalej
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

ślad zostaje zawsze.. ja nie mam w uchu kolczyków dwóch już ze 3 lata a dalej widać dziury.. o.O

a ja miałam język przekuwany ze znieczuleniem;];];] dwa dni miałam spokój, ale jak odpuściło.. ała;]
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Jakiś czas temu nie miałam przez 2 lata kolczyków i wszystko sie pięknie zagoiło... jeżeli ktoś już się przekłuwa w jakimkolwiek miejscu musi się liczyć ze śladami ale i tak jak napisała Marisha mi też jakoś w sumie nie będą przeszkadzały ślady... zawsze to jakaś pamiątka. :)
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

etam, z znieczuleniem nie ma tej frajdy :-P
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

hmm możliwe, ale ja na sam widok igły dostaje ataku paniki, a do tego w studiu, gdzie robiłam bez znieczulenia nie chcą robić;]
 
 
 
Pijakjaboli  
Forumowy prawiczek
EmoSkin


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: Knurów
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

z jakim niby to znieczuleniem sie kułas? no bo tabletki nic nie daja, jakies zastrzyki to najwieksza głupota, wszystkie "wynalazki" schładzajace tak zwane "miejscowe znieczulenia" to jeszcze wieksza głupota która tylko szkodzi.
Blizny? dobrze przebity kolczyk i zadbany zostawia znikome blizny :)

Edit:
Co do studia i znieczulenia.. niechca bo nie moga. by dawac znieczulenia trzeba miec papiery które dostaje sie wraz z jakimistam kursami czy nawet studiami medyczny.. co jest totalnym bezsensem
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Jak dobrze przebiety jak wiekszosc sie po pijaku w bramie agrafka przebijało :lol: albo na przerwie lekcyjnej w kiblu :lol: kurde, troche tesknie za tamtymi czasami :roll:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009   

Jedyne doświadczenie jakie z tym miałem to właśnie przebicie ucha agrafką na koncercie... Niestety kolega sie pomylił i przebił nie z tej strony co trzeba. Pozatym to osobisie za dużo żelastwa mi się nie podoba. Chociaż... fajnie wygląda przebita brew u dziewczyn.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group