Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Offtopowanie
Autor Wiadomość
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 17 Lut, 2013   Offtopowanie

Nie macie wrażenia, że czasami modowanie przeciwko offtopowi robi dla dyskusji i samego forum więcej złego niż dobrego ? Nie mam na myśli sztandarowych tematów, dla przykładu przypiętych do góry strony lub tych poświęconych zespołom, ale te poboczne, gdzie raczej nikt przypadkowy z google'a na takowy i tak nie trafi, a czytać go będą praktycznie sami w nim piszący. Czasami po prostu dyskusja z danego szczegółowego tematu potrafi się rozwinąć na szerszą, o jakieś wątki poboczne, czy naprawdę trzeba wówczas sprzątać taki temat, rozdawać 'nagrody' i/lub zamykać go? Rozumiem jakby jakiś temat miał urosnąć w pierdylion podstron o dupie maryny to wówczas idzie się posrać czytając takowy, ale tutaj w tematach niepoświęconych hejtowaniu nowo zaproszonych na uctok zespołów raczej to nie grozi, bo regularnie piszących tu userów jest raptem góra ze 100-150 (szacowanie pi razy oko ;] ). Może czasami dla dobra dyskusji lepiej byłoby dać trochę więcej swobody piszącym, nawet kosztem ew. lekkiego burdelu? I uprzedzam, że to tylko taka moja sugestia do rozważenia, żeby nie było, że zaraz dostanę z glana w mordę, że czegoś nie wiem albo nie doczytałem w regulaminie ;]
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 17 Lut, 2013   

Pijesz do jakiegoś konkretnego tematu czy piszesz to ogólnie?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

nie rozumje? w większości tematów jest syf i pizdylion ot, więc ne rozumiem irytacji
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Nie mam czasu by przeglądać tu całego forum, więc może akurat tak trafiałem ;]
Przemyślenia były ogólne, ale do napisania skłonił mnie ten temat:
http://uctok.com/topics50...a-vt5274,15.htm
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Tak też myślałem :) Ja zamknąłem ten temat i zamknę każdy kolejny w którym pojawiają spięcia religijne. Wątek pojawia się co jakiś czas i za każdym razem kończy się źle. Więc stwierdziłem że nie będę dopuszczał do takich sytuacji. Dla dobra atmosfery uwierz mi, bo troche jesteś za krótko na forum żeby pamiętać jak kiedyś niewinne tematy o religii zmieniały się w regularną wojnę ;)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

A ja się dalej zastanawiam, czemu ten temat był zamknięty, skoro był o kulturze, a to właśnie mody wprowadziły spięcia religijne... :D Cenzorzy :D
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Nie tylko mody a cenzorem jestem ja a nie oni ;) tłumaczyć się nie mam zamiaru
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group