Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Niez
Czw 25 Lip, 2013
Dlaczego temat został zamknięty?
Autor Wiadomość
Novi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 19
Skąd: co
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   Dlaczego temat został zamknięty?

Witam!
Może nie wypowiadam się za często tutaj na forum ale bacznie śledzę to co się tutaj dzieje i bardzo zaintrygował mnie temat "Nie podoba mi się w Polsce". Dział nazywa się "Poważniej" dlatego właśnie w moim mniemaniu rozmowy na taki temat powinny mieć miejsce, pomimo tego, iż przybrały one już nieco forme agresywnej dyskusji. Zbierałem się do napisania tam ale zawsze brakowało mi czasu, a należę do osób, które naprawde lubią podyskutować na poważne tematy(Woodstock zobowiązuje :D).

Sądzę nawet, że to właśnie takie tematy powinny górować w tym dziale, bo przykładowo w temacie aborcji czy eutanazji też dyskusja polega na spieraniu się dwóch grup o przeciwnych poglądach, niekiedy dyskusja powoduje zacieranie się granicy i przechodzenie przez nią, co z założenia forum dyskusyjnego jest jak najbardziej dobrą rzeczą. Wracając do tematu bo trochę odbiegłem, nie rozumiem dlaczego został on zamknięty i szczerze prosiłbym tylko o odpowiedź, bo tematy patriotyczne etc. są mi bardzo bliskie i chętnie wypowiedziałbym się o kilku sprawach.


PS: Tamten temat uznaję już za zamknięty, tylko chciałbym poprostu się dowiedzieć o powodzie (tylko żeby nie było to w formie "Bo jeden coś tam i się zaczeli kłócić, bo zasytuje tutaj swojego profesora: "Kłótnia jest najlepszą formą dyskusji jeżeli obie strony mogą czymś uargumentować swe tezy"

Pozdrawiam,
Novi.
NA WOODSTOCK SIĘ NIE JEZDZI! NA WOODSTOCK SIĘ WRACA!
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Użytkownicy łamali regulamin w tej dyskusji.

Poza tym moderatorzy nie będą się tłumaczyć z każdego zamkniętego,czy usuniętego tematu. Zatem,bo tak.

Ale...Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia i potrafisz przekazać to z szacunkiem do innych ludzi,nawet kiedy macie odmienne zdanie, załóż nowy temat z tym,co chciałbyś przedyskutować. Niestety są pewne tematy,które zazwyczaj sprowadzają się do obelg i wulgaryzmów,z którymi nie sposób dyskutować,bo nie każdy user to potrafi. Dlatego na forum nie poruszamy np.wątków religijnych. Koniec kropka.
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Niez napisał/a:
Poza tym moderatorzy nie będą się tłumaczyć z każdego zamkniętego,czy usuniętego tematu.


niez trochę źle to zabrzmiało.... niestety

Ale zgadam się że temat zabrnął trochę w zły róg.
 
 
 
Novi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 19
Skąd: co
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

PianA napisał/a:
Poza tym moderatorzy nie będą się tłumaczyć z każdego zamkniętego,czy usuniętego tematu. Zatem,bo tak.

o.O Wiesz powiem Ci szczerze, że to był powód założenia tego tematu przezemnie mając na wglądzie właśnie to, że nie oczekuje od moderatora tudzież admina tłumaczenia się z KAŻDEGO zamkniętego tematu. Chciałem tylko uzyskać odpowiedź dotyczącą akurat tego o którym mowa.

Niez napisał/a:
Niestety są pewne tematy,które zazwyczaj sprowadzają się do obelg i wulgaryzmów,z którymi nie sposób dyskutować,bo nie każdy user to potrafi.

Tutaj też pojawiło się stwierdzenie ''nie każdy'', które też mnie lekko zaskakuje, bo chyba nie ma takiego tematu na który każdy potrafiłby dyskutować :)

Cytat:
Użytkownicy łamali regulamin w tej dyskusji.

Ale ta odpowiedź w pełni mnie satysfakcjonuje i dziękuję za odpowiedź.
Do zobaczenia na woodstocku!

Pozdrawiam,
Novi.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Novi napisał/a:
Niez napisał/a:
Niestety są pewne tematy,które zazwyczaj sprowadzają się do obelg i wulgaryzmów,z którymi nie sposób dyskutować,bo nie każdy user to potrafi.

Tutaj też pojawiło się stwierdzenie ''nie każdy'', które też mnie lekko zaskakuje, bo chyba nie ma takiego tematu na który każdy potrafiłby dyskutować :)

Rozumiem co masz na myśli i trudno się z tym nie zgodzić. Jednak "na forum nie poruszamy np.wątków religijnych." Czyli tematów z grupy wysokiego ryzyka.
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby taka dyskusja polegała na argumentach. Kiedy większość postów jest tylko obelgami prosto z serca to wtedy temat wylatuje.
Mam nadzieję,że wątpliwości zostały wyjaśnione.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

A czy nie latwiej usunac post niezgodny z regulaminem a uzytkownikowi dac ostrzezenie lub w dalszym etapie bana, gdy ostrzezenie nie dziala. I dyskusja toczy sie dalej
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

benyk33 napisał/a:
A czy nie latwiej usunac post niezgodny z regulaminem a uzytkownikowi dac ostrzezenie lub w dalszym etapie bana, gdy ostrzezenie nie dziala. I dyskusja toczy sie dalej

To zależy. Zazwyczaj jest tak jak mówisz. Np. temat koncertu Bednarka został posprzątany,a inny zamknięty czy nawet usunięty. Zdarza się,że usunięcie postów lub ostrzeżenia nie są wystarczające.

Zatem trochę zaufania do naszych moderatorów! Wiedzą co robią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang