Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kijana
Nie 12 Sie, 2012
Ancient
Autor Wiadomość
Ancient  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Sandomierz
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   Ancient

__

Ancient
__

imię i nazwisko:takie rzeczy na fb >>> http://www.facebook.com/damian.k.stepien
pseudonimy: nie przepadam za nimi mów Damian ,albo Ancient
data ur.: to już pytaj osobiście (1994)
miasto: okolice Sandomierza
Uczeń/Student: zaocznie wybieram się na informatykę ,

e-mail: ds.1304@gmail.com ,
gg: 10407518
www:
__

gatunek muzyki| napisał/a:
ambient ,new age ,metal symfoniczny, trance, elektronic ,


zespół/muzyk| napisał/a:
amethystium, diane arkenstone, within temptation, nigthwish, azam ali, leaves eyes


książka| napisał/a:
kurs magii psychotronicznej


film/seriale | napisał/a:
eureka, doctro who, stargate (sg-1, atlantis, univers,taot ,continuum) sanctuarium ,the secret , werehouse 13


hobby | napisał/a:
jak zakupie jakiś aparat to robię fotki każdemu żyjątku też wyjątkowemu widokowi, szukanie instrumentu na którym mógłbym grać do końca życia, programowanie aplikacji - gier


Jeśli chodzi o dziewczyny to bardzo by mi spasowało jakby słuchała new age (diane arkenstone), ambient (amethystium, azam ali) metal symfoniczny (np. nightwish , within temptation )profilek na http://www.lastfm.pl/user/damianek-
Zainteresowania magią poniekąd psychotroniką między innymi oobe i ld ,ale pomijając zodiak i astrologię.
Zagmatwane sprawy sekretu(prawo przyciągania) jeśli chodzi o mnie to wszystko działa nie tak jak mówią w filmie ,albo to moje nie odpowiednie skupienie, opisują własne doświadczenia.
Spodobało by mi się to żeby mogła trochę poszaleć, ale na woodstock -u to chyba każda trochę szaleje ,no to nie tylko na woodstock -u. No to najlepiej że by była zabawna (ale nie do przesady :) )

Jak dotąd jestem samotnym człowiekiem który czuje że potrzebuje drugiej połówki.

Też bym chciał a by to było częścią wspólnej znajomości jestem pokojowo nastawiony, może bardziej neutralnie (mam na myśli nie deklaruje się po stronie dobra czy zła ,szukam odpowiedzi na moje zamiary, to nastawienie poglądowo-religijne)staram się kontrolować emocje i opanować wewnętrzny spokój.
Nie popieram przemocy wobec kogokolwiek, ani żadnej innej obrazy słownej , a także nie lubię oglądać pewnych seriali.
Nie przepadam za rapem chyba że znasz artystę który nie jest wulgarny swojej muzyce i nie kieruje się poglądami.
18 (jak to słyszałem pełnoletni przystanek :) ) to jest mój pierwszy, a po tym jak tam się bawiłem mam zamiar co rok tam jeździć.

Szukam w tym naszym świecie choć trochę magii i po czucia szczęścia nie takiego jak pech szczęście lecz tą radość. Żeby się przekonać z kim ma się do czynienia trzeba rozmawiać. Zapraszam każdego do rozmowy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group